Veletrh Petrův zdar

Čauwes nevíte někdo seznam vystavovatelů a plán dobrovolného programu na Petrův zdar 12 - 14 .3.2010 v Praze na jejich stránkách to neni a tak zkoušim tady
Díky moc za info
Autor diskuse: Tolstolobec - Profil , 11.3.2010 všeobecné - ostatní
7 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NMartin M. - Profil | Pá 12.3.2010 0:17:53

otazka je duplicitni, zamykam
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=627554

    NSihanuk - Profil | Čt 11.3.2010 23:47:22

    Doganier >> já sem zejtra napíšu jaký to bylo tak uvidíš

      NDoganier - Profil | Čt 11.3.2010 23:46:12

      Sihanuk >> Také jsem to chtěl omrknout, ale vstup 150,- a asolutní tabu na vystavovatele mně odrazují...

        NSihanuk - Profil | Čt 11.3.2010 23:42:05

        Doganier >> nemám tušení tak to jedu omrknout.

          NDoganier - Profil | Čt 11.3.2010 23:40:25

          Sihanuk >> Máte nějaké informace kdo tam vystavuje???

            Njarda 2004 - Profil | Čt 11.3.2010 23:36:49

            Tolstolobec - >> Taky tam hodím oko a zfotím tak ti sem něco přispěji.

              NSihanuk - Profil | Čt 11.3.2010 23:18:15

              Tolstolobec - >> já tam zejta jedu tak dám kdyžtak vědět.