Jak to máte na s ledem na moravě?

Ahoj chtěl bych se zeptat jak to máte s ledem a sněhem na moravě. .Prosím foto rybníků. Díky
Autor diskuse: DEAN - Profil , 10.3.2010 všeobecné - revíry, cestování
6 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nangelo - Profil | Čt 11.3.2010 17:40:21

je to spatne rybniky furt pod ledem a k tomu rano snehu...pocasi se zblaznilo, pred prazdninama to vypadalo uz dobre a ted se zima jeste ukaze v plne sile :(

    Npetr07 - Profil | Čt 11.3.2010 17:30:20

    Ráno bylo bílo a tedka začalo docela solidně sněžit a teplota už je pod nulou.Stojáky zamrzlé.

      NHermis_s - Profil | Čt 11.3.2010 17:29:15

      stajaky pod ledem,reky zvedle.jeste to potrva,nez si zachytam na svem oblibenem reviru

        Nklouček - Profil | Čt 11.3.2010 17:28:00

        DEAN - >> se na to... do rána 3cm sněhu a teď už je celkem 5cm. Jedenáctý březen jak vyšitý:))

          Nhenry7 - Profil | St 10.3.2010 19:29:52

          jj stim ledem to vypada jeste na nakej ten patek.uz to vipadalo tak nadejne a zase mrzne.

            Nklouček - Profil | St 10.3.2010 18:54:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            DEAN - >> se sněhem je ámen, jen toho ledu je jak na antarktidě. Vše zamrzlé co se stojáků týče a dnes ráno i trocha ledu na Dyji. No jo bylo minus 8 stupňů.