- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Mratínský potok 1
Kdo z vás tam chytá? Letos se mi tam moc nedařilo, tak by mě zajímalo jak jste na tom vy? Nějaké rady a zkušenosti?
Autor diskuse: Bobertik - Profil , 21.2.2010 všeobecné - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NMarxKarl - Profil | Ne 21.2.2010 15:27:50
samotm >> zkusim to tam letos nak vylepšit...voda je to pěkná...
NMarxKarl - Profil | Ne 21.2.2010 15:23:41
samotm >> a mel jsi u te zoo na vltave nakej uspech? ja tam byl loni asi 3x s feedrem...voda na pohled pekna, ale uspech nic moc...par plotic a pidicejnu.....
NBobertik - Profil | Ne 21.2.2010 15:17:40
samotm >> dohodnout se můžem, aale když jsem psal něco jiného, tak mi to admin smazal. Ještě mi stejně psal, že jestli to myslím s tou otázkou vážně, že bych mohl být za okurku. :-))
Nsamotm - Profil | Ne 21.2.2010 15:15:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Bobertik >> Ale jestli chceš, tak se můžeme někdy domluvit a vyrazit tam.
Nsamotm - Profil | Ne 21.2.2010 15:14:44
Bobertik >> Mrtvo, co? Možná si měl napsat Cukrovarák nebo Zámeckej rybník :-)
Nsamotm - Profil | Ne 21.2.2010 11:08:51
Bobertik >> Normálně k ZOO. Byl jsem tam ale jenom dvakrát. Nějak moc nemám čas na ryby :-( Snad ltos bude víc času.
NBobertik - Profil | Ne 21.2.2010 10:57:50
samotm >> asi mi neodpovíš, ale kam do troje, chci zkusit vltavu, ale chtělo by to někam kde je trochu klid
Nsamotm - Profil | Ne 21.2.2010 10:37:16
Bobertik >> tenkrát jsem přejel do Troje s feederem. Letos plánuju jen feeder a vláčku. K plavaný se snad dostanu příští rok. Jinka ksem jezdil spíš do Podolí a tak.
Nsamotm - Profil | Ne 21.2.2010 10:11:00
Bobertik >> Jsem tam byl vloni jednou. Poprvé. Hrozně lidí. Totální výbuch. Radši jsem přejel na Vltavu a pěkně si zachytal. Letos to tam ještě zkusím a uvidím. Prostředí je tam pěkný, to je pravda.
NBobertik - Profil | Ne 21.2.2010 9:49:56
KOLIBŘIK >> mám to tam kousek a chytám tam taky na angličáka a letos jsem začal i feedrem, problém není v tom, že tahám malé ryby ale spíš v tom, že nechtějí vůbec brát, i když tam jsou jak jsou přežrané. Zajímalo by mě jak je trošku víc přelstít. Jinak tlak je tam po nasazení, hroznej, mám pocit že se tam sjíždějí masaři z půlky Prahy.
NKOLIBŘIK - Profil | Ne 21.2.2010 9:22:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Bobertik >> Zdravím měl jsem možnost na Martináku chytat lonský rok dvakrát.Dostal jsem se tam ale ůplně náhodou jelikož jsem tam byl v okolí pracovně.Voda je to vážně velmi navštěvovaná což znamená i pěkně prochytaná.Na takovéhle vodě upřednostnuji pouze plavanou Anglickou dvacet metrů od břehu na bílého červa s kukuřičkou .Pěkně si to prokrmit Byl jsem tam ve všední den tak že poměrně klid.Je tam krásná příroda a já jsem si krásně v klidu zachytal i když jen malé rybky.Je jasné jak píšeš že jsou tam jen menší kapříci,je to tím že se během několika týdnů se sloví a odnese domů co bylo na sazeno a tím to ten rok skončilo.Ale mě takové vody neodradí,nejezdím na ně pro ryby ale pěkně si jen zachytat a odpočinout.Ten kdo má podobné ůmysli jako já tak takovou romantickou vodu rád navštívý a klidně i stím že nebude tahat velké ryby.Jestli tam příteli jezdíš rád tak nepřestávej je to tam vážně pěkné.
NBobertik - Profil | Ne 21.2.2010 0:53:24
Má někdo nějaké zkušenosti z letoška? Když jsem tam byl hlavně přes léto tak tam byl dost velkej rybářskej tlak a každej tam naházel kila žrádla. Takže se mi tam povedli záběry až na konci listopadu na plavčku během tří hodin 5 kapříků, největší měl 37. Všechno šlo zpátky. Kvůli tlaku jsem tam byl letos jen 4x. Jak jste kdo na tom?
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











