- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Křeslo na feeder
Vím, že podobné otázky tady už jsou, ale já bych potřeboval tip na nějakou lehkou a dobře přenosnou židli nebo křeslo. Aby šla složená vložit do batohu nebo případně ve futrálu nosit přes rameno. Chodím k vodě pěšky nebo na kole, a tak potřebuji něco co nejlehčího a nejskladnějšího. Důležité je taky, aby byla v rámci možností pohodlná. Teď mám něco takového a po třech hodinách už na tom pěkně bolí pr...
http://rybarska-specialka.vltava2000.cz/store/goods-$00001C1F$00000006-74-zidle-linda-2143.html
http://rybarska-specialka.vltava2000.cz/store/goods-$00001C1F$00000006-74-zidle-linda-2143.html
Autor diskuse: Acrewmog - Profil , 27.1.2010 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
7x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Pescador - Profil | Ne 7.2.2010 21:15:05
vydrák >> Objednával jsem to z Anglie. Křeslo je do 60 Euro (podle provedení polstrování), batoh kolem 55 Euro (dle velikosti - standard a XL). Do ČR to vozí na objednávku chytil.cz
Foďas - Profil | Ne 7.2.2010 20:36:24
milanm >> vypadá to parádně,díky moc,jsem zvědavej na tu fotku. Jezdím na ryby na motorce tak tohle by byla úplná pecka:)
milanm - Profil | Ne 7.2.2010 20:32:50
Uncle FIDO >> Foďas >Všetko od firmy Korum - Preston mali včera a dnes s 20% zlavou.
Kreslo ma vyšlo pozľave 26000 forintov ,Ruksak 13000 Ft-vypadá výborne,je nepremokavý,vypolstrovaný/neviem kolko to presne je na €/ ,5 rôznych držiakov na udice,/nejaké tam aj vidíš primontované,dáždnik na nástrahy,a náhradné nohy ku kreslu /tie mi pasujú aj na bednu,adaptéry,pover gumu ,no proste nechal som tam 300 €.
Všetky veci sú super vypracované je to tá istá značka ako kreslo,tie držiaky sú otočné vodorovne a zvislo ,proste paráda.To kreslo som ešte nepripínal ,pošlem ti potom foto
www.walterland.net
Kreslo ma vyšlo pozľave 26000 forintov ,Ruksak 13000 Ft-vypadá výborne,je nepremokavý,vypolstrovaný/neviem kolko to presne je na €/ ,5 rôznych držiakov na udice,/nejaké tam aj vidíš primontované,dáždnik na nástrahy,a náhradné nohy ku kreslu /tie mi pasujú aj na bednu,adaptéry,pover gumu ,no proste nechal som tam 300 €.
Všetky veci sú super vypracované je to tá istá značka ako kreslo,tie držiaky sú otočné vodorovne a zvislo ,proste paráda.To kreslo som ešte nepripínal ,pošlem ti potom foto
www.walterland.net
Foďas - Profil | Ne 7.2.2010 20:18:38
milanm >> to máš i s tím ruckbagem jo?mohl bys to prosím nějak víc nafotit,třeba jak to sedí na zádech atd...kolik to všechno stálo jestli se můžu zeptat,můžeš i SZ
milanm - Profil | Ne 7.2.2010 20:14:58
Už je doma, môj dnešný nákup v Budapešti
Kreslo,ruksak ,príslušenstvo korum na feeder + jedny nohy naviac ,ale teleskopické
Kreslo,ruksak ,príslušenstvo korum na feeder + jedny nohy naviac ,ale teleskopické
beluga - Profil | Pá 5.2.2010 16:40:56
může mě někdo napsat jakou má nosnost křeslo Sona sentinel 03?děkuji....nikde jsem to nenašel
Pescador - Profil | Pá 5.2.2010 13:57:32
Když si koupíš lehké Korum křeslo a jejich Ruckbag, můžeš vše zapnou do sebe a v pohodě s tím jezdit i na kole :)
P3 - Profil | Pá 5.2.2010 13:06:29
Já mám křesla dvě jedno z teleskopickými nohama a ke všemu je perfektně zateplený a je i polohovací.Druhé je jen potažené látkou,ale zato skoro nic neváží a má polohovací přední nohy věčinou si ho připnu k batohu na záda a jdu foto bohužel nemám.To jedno je podobné jak tu ukazoval feedermannnn.
Pavel S. - Profil | Pá 5.2.2010 10:58:23
milanm >> Jasně v podstatě je to křeslo na plavačkovym podvozku.
Simík1987 - Profil | Pá 5.2.2010 10:35:27
Vlastním tohle křesílko(viz.foto) a je u toho ještě i přídavný stoleček a vidlička k feedru. Akorát teda nevím, jak by jsi to na tom kole vezl :o))) Možná by nebyl špatný lahváč http://www.milobrno.cz/neco-na-sezeni/rybarske-kreslo-lahvac Jen to hodíš přes rameno, nebo do báglu a jedeš.
milanm - Profil | Pá 5.2.2010 10:00:39
Pavel S. >> Ahoj , tie nohy sa dajú ešte aj vysúvať /myslím ako na plavačkovej bedni/
Krásne kresielko,ja som ho objavil v Maďarsku, už vidím že ma čaká feedrová služobka
Krásne kresielko,ja som ho objavil v Maďarsku, už vidím že ma čaká feedrová služobka
smola75 - Profil | Pá 5.2.2010 9:02:58
Na výstavě for fishing sem se dozvěděl, že korum bude od února2010 v čechách zastupovat sarfix. Na www.sarfix.cz maj psáno během února, tak sem zvědav s jakou cenou příjdou. Mám na to křeslo taky spadeno, a maj i další supr vychytávky k feederu.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
13:27Feederařina na řece 64344
12:27Pickermánia-ultra light fishing 49077
StGURU - vše kolem téhle značky 6270
StMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoFeeder v okolí Zlína 4581
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...














