- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Křeslo na feeder
Vím, že podobné otázky tady už jsou, ale já bych potřeboval tip na nějakou lehkou a dobře přenosnou židli nebo křeslo. Aby šla složená vložit do batohu nebo případně ve futrálu nosit přes rameno. Chodím k vodě pěšky nebo na kole, a tak potřebuji něco co nejlehčího a nejskladnějšího. Důležité je taky, aby byla v rámci možností pohodlná. Teď mám něco takového a po třech hodinách už na tom pěkně bolí pr...
http://rybarska-specialka.vltava2000.cz/store/goods-$00001C1F$00000006-74-zidle-linda-2143.html
http://rybarska-specialka.vltava2000.cz/store/goods-$00001C1F$00000006-74-zidle-linda-2143.html
Autor diskuse: Acrewmog - Profil , 27.1.2010 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Ngrizzly72 - Profil | Čt 28.1.2010 12:42:49
Acrewmog >> už sem to našel - http://www.lokki.cz/detail/8607/
Ngrizzly72 - Profil | Čt 28.1.2010 12:39:55
Benny >> na tomhle bych neseděl, to je úplná SEPUKA (japonská rituální sebevražda provedená nožem)
NAcrewmog - Profil | Čt 28.1.2010 12:02:03
Ono sehnat něco pohodlného a zároveň skladného bude asi stejný problém jako při výběru prutu. Pokud chce člověk lepší chytání koupí děličku a tu neskladnost musí nějak překousnout. Asi mrknu po něčem na Brněnským veletrhu.
NBenny - Profil | Čt 28.1.2010 11:44:48
bajo >> ja mam nieco podobne, ale na moju postavu to nie je na dlhsie sedenie ako nudyovka na 2-3 hod v pohode
Nbajo - Profil | Čt 28.1.2010 11:42:38
jedna z možnosti, záleži na požiadavke na komfort ... http://okfish.sk/rybarske-potreby-kemping-program/detail/1058/kresla-stolicky-stoliky-stolicka-shakespeare-s-batohom
Nwinx - Profil | Čt 28.1.2010 11:17:01
ja mam toto , mna ( 80kg 180cm ) to udrzi v pohode je to pohodlne, ale kamarat ( 194cm 112kg ) to sice udrzi, ale neni mu to moc pohodlne. Ale ked mas "normalne rozmery" tak to je pohoda a za tu cenu €40 je to jak zadarmo
NAcrewmog - Profil | Čt 28.1.2010 10:59:37
Sven >> tohle křesílko bude asi ideální. Nemáš s ním nějaké zkušenosti?
NAďo - Profil | St 27.1.2010 21:58:24
Urcite by som isiel do kresla z nastavitelnymi nohami. Pozri si produkciu JRC specialist x-lite chair alebo ultralight od wychwood
NSven - Profil | St 27.1.2010 21:03:19
Acrewmog >> http://www.rybarskepotreby-shop.cz/Kresla-lehatka-voziky/page-2/708-Rybarske-kreslo-KW2.html
http://www.rybarskepotreby-shop.cz/Pouzdra-batohy-krabicky/obaly-na-pruty-kresla/page-2/1314-Obal-pouzdro-na-rybarske-kreslo-KW-2.html
http://www.rybarskepotreby-shop.cz/Pouzdra-batohy-krabicky/obaly-na-pruty-kresla/page-2/1314-Obal-pouzdro-na-rybarske-kreslo-KW-2.html
NProki - Profil | St 27.1.2010 19:37:10
Určitě máš víko k belíku, sice to není tak pohodlný jak křeslo, ale plně dostačující, doporučuju!
NAcrewmog - Profil | St 27.1.2010 15:13:10
Našel jsem si toto jako kompromis http://www.rybarskepotreby-shop.cz/Kresla-lehatka-voziky/page-2/708-Rybarske-kreslo-KW2.html nemáte s tím někdo zkušenosti?
Ndelusioner - Profil | St 27.1.2010 14:59:14
takovou mám a používal jsem jí asi 10 let. ale ted používám zásadně super pohodlné a velké křeslo protože jinak než v pololeže bych třeba 6hodin nevydržel. ale ta co sis vybral se na kole dá vozit v pohodě můžeš jí hodit přes rameno.
Nvydrák - Profil | St 27.1.2010 14:53:15
Acrewmog >> Na rybách strávím denně 4-12h a na Tvé židli bych rozhodně sedět nechtěl.Tady máš křesílko za 449 Kč.Je jen o málo dražší než ta tvoje.Petrův zdar
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNFeederařina na řece 64328
StNPickermánia-ultra light fishing 49069
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...




















