Jezdíte na ryby na motorce?

Ahoj, rozhodl sem se na ryby pořídit klasiku českých silnic a to Jawu 350/640.. Zajímalo by mě,jak řešíte např. připevnění křesla, kam dáváte krmení ( kufr,nebo někam jinam) jak vozíte pruty a všechno možný...díky za tipy a rady:)
Autor diskuse: Foďas - Profil , 16.12.2009 feeder - náčiní, doplňky

NMalda512 - Profil | Čt 17.12.2009 16:09:59

Kamy >> Hrubé nedostatatky máš asi ty. protože pro učastníka silničníhp provozu( chodec) platí ty samé pravidla jak pro řidiče motorových vozidel( řidiče). Tak si příště nastuduj definice a potom někkomu piš něco o nedosatacích. A odpovíš mně teda?

    NVenca888 - Profil | Čt 17.12.2009 16:09:51

    Malda512 >> proč bych to dělal?

      NVenca888 - Profil | Čt 17.12.2009 16:08:56

      Malda512 >> za prvé - já na motorce k vodě nejezdim a ani jsem nikde netvrdil, že by bylo správný to dělat. Naopak jsem tvrdil, že se nesmí ani na mopedu.
      A za druhý - nechápu, proč bych si s tebou měl dělat testy. já jsem se tady nikde nevytahoval, že jsem znalec vyhlášky. Pouze jsem rozporoval tvoje tvrzení ohledně zákazu vjezdu a ŘP na babetu.

        NMalda512 - Profil | Čt 17.12.2009 16:05:09

        Venca888 >> najed si na testy pro autoškoly a udělej ze dva a pošli sem výsledek ty všeznalče.

          NMalda512 - Profil | Čt 17.12.2009 16:04:16

          ano máte všeci pravdu. Proto jezděte na motorce kam chcete a jen vám hrdinům a hlavně tobě venco888 přeji ze srdce at tě na motorce chytí někdy u vody. Pak se chytíš za rypák. Končím s touto už nesmysknou debatou. Klidně si zde připisujte jak jsem neměl pravdu atd. Mně je to už fuk. Chtěl jsem Venco 888 at si se mnou na netu uděláš 3testy nad 3.5t a pak to sem překopírujeme. Ale kašlu nato -

            NVenca888 - Profil | Čt 17.12.2009 16:02:39

            MrKos >> mně by zajímalo, která konkrétní formulace v tom § 53 z něho dělá chodce.

              NVenca888 - Profil | Čt 17.12.2009 16:01:33

              Malda512 >> vidíš... ty na internetu nehledáš a proto plácáš nesmysly... :-)

                NMalda512 - Profil | Čt 17.12.2009 15:57:42

                Venca888 >> tebe bych z hldiska silničního provozu strčil do kapsy jak nic. Machruješ tady a když poptřebuješ argument tak ho hledáš na internetu.

                  Ncertbert - Profil | Čt 17.12.2009 15:56:52

                  Azbest >> nezapomeň si vzít beranici až pojedeš do Velíškova na motorce-:o))))))

                    NAzbest - Profil | Čt 17.12.2009 15:32:30

                    na motorku je to ideální-hlavně teď:-))

                      NKamy - Profil | Čt 17.12.2009 15:11:34

                      vavra26 >> Tvůj stroj je možná vyjímka co potvrzuje pravidla. Já osobně neznám motorový dopravní prostředek starší 10let který by byl ve 100% stavu. Pokud něco takového vlastníš tak ti gratuluji a klaním se před tvou snahou ho v takovém stavu udržovat.

                        NKamy - Profil | Čt 17.12.2009 15:09:43

                        certbert >> To trochu dělá, ikdyž já nejsem řidič z povolání. Ale jako podnikatel toho najezdím taky dost.

                          Ndosec - Profil | Čt 17.12.2009 14:38:53

                          MrKos >> dík ,až odpoví ten JUDr. z právní poradny tak napíšu co na to říká on.

                            NMrKos - Profil | Čt 17.12.2009 14:28:41

                            dosec >> podle toho kámoše od Motejla je to jednoznačné a formulace v § 53 prostě řadí babetistu mopedistu mezi chodce... díky doslovnému výkladu takový jedinec nesmí v zákazu vjezdu na babetě sedět a šlapat protože už by byl řidič a tím vozidlo, ale musí ji vésti neboli tlačiti :-)
                            zda s nastartovaným motorem či bez už zákon asi neřeší, ale mohu se také optat ... příště

                              Ndosec - Profil | Čt 17.12.2009 14:23:42

                              MrKos >> to jsem taky zvědav co z něho vyleze,dotaz jsem tam poslal,ale ještě se tam neobjevil s tím,že bude zodpovězen. A já se na ten kadlecák tak trmácím :-))
                              http://www.autoweb.cz/pravni-poradna-bezplatna/

                                NMrKos - Profil | Čt 17.12.2009 14:17:06

                                dosec >> jsem zvědav jak si s tím poradí... ho´d sem link :-)

                                  NMrKos - Profil | Čt 17.12.2009 14:16:47

                                  Venca888 >> kamy a ostatní diskutéři: kontaktoval jsem právě kamaráda který pracuje jako právník u ombudsmana, ten navštívil právníka který tam řeší kauzy týkající se provozu na komunikacích a verdikt je ten že jedinec tlačící babetu je jednoznačně chodec a do zákazu vjezdu MÚŽE vcházet i když vede babetu ... samosebou na jiná vozidla se to nevztahuje takže tlačení motorky 350ccm nebo dokonce vétřiesky už je jiná liga

                                  teoreticky mohu požádat i o písemné stanovisko avšak považuji to za zbytečné a tuto kauzu za uzavřenou

                                    Nrybomil - Profil | Čt 17.12.2009 13:43:56

                                    Já mám na pojížďky tohoto komára, ve stejný bílý barvě, ale jiný pneu a řidítka.
                                    Jsem holt bývalý týnečák..... byl za pakatel a měl natočíno až celých 900 km. Teď má cca 7000.

                                    http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?znacka=19&m​​odel=317&muid=21276

                                    Na letní vláčecí večery No problem.

                                      NJKL - Profil | Čt 17.12.2009 13:38:58

                                      dosec >> Máš pravdu - ale doplním tě - musíš mít zaplacené povinné mručení. :-)

                                        Ndosec - Profil | Čt 17.12.2009 13:38:24

                                        MrKos >> tak jsem napsal do právní poradny,na autoweb.cz a jsem zvědav ,na odpovědˇ.Ještě bych stihl napsat Ježichovi :-))