Jezdíte na ryby na motorce?

Ahoj, rozhodl sem se na ryby pořídit klasiku českých silnic a to Jawu 350/640.. Zajímalo by mě,jak řešíte např. připevnění křesla, kam dáváte krmení ( kufr,nebo někam jinam) jak vozíte pruty a všechno možný...díky za tipy a rady:)
Autor diskuse: Foďas - Profil , 16.12.2009 feeder - náčiní, doplňky

dosec - Profil | Čt 17.12.2009 13:34:04

vavra26 >> to co jsem napsal jsi vytáhl z toho k čemu to patřilo a nepochopil jsi to.Byla to odpovědˇ,na Reakci od Maldy že nemusíš mít TPa RZ

    dosec - Profil | Čt 17.12.2009 13:23:56

    vavra26 >> tak mě ukaž kde jsem to psal v kterém příspěvku,já celou dobu tvrdím pravý opak.

      vavra26 - Profil | Čt 17.12.2009 13:07:50

      dosec >> no psals toto-na babetu už v dnešní době mít papíry nemusíš------------------------------------------J​a tomu nerozumím ale na babetu papíri musej bejt

        Venca888 - Profil | Čt 17.12.2009 13:06:35

        vavra26 >> musíš - A1 nebo AM

          Venca888 - Profil | Čt 17.12.2009 13:05:59

          certbert >> tak de jure by to znát měl. jako ostatně každej držitel řidičskýho oprávnění. Ale pokud to nepotřebuje, nevidim důvod, proč ho za to peskovat.

            dosec - Profil | Čt 17.12.2009 13:03:11

            vavra26 >> nerozumím

              vavra26 - Profil | Čt 17.12.2009 13:01:02

              Kamy >> Já mam 350 a žadnej bordel nedělá a volej aby tekl to uš ubec!!?!!

                certbert - Profil | Čt 17.12.2009 12:59:36

                Venca888 >> musí znát-:o))

                  vavra26 - Profil | Čt 17.12.2009 12:56:51

                  dosec >> na babetu už v dnešní době mít papíry nemusíš....----co to je za blbost???

                    Venca888 - Profil | Čt 17.12.2009 12:51:49

                    certbert >> zase bych nebyl říčnej... nevidim důvod, proč by měl řidič z povolání znát něco, co k výkonu povolání nepotřebuje. Ostudu dělá maximálně sám sobě, tim, že se tady arogantnim způsobem snaží shazovat ostatní a přitom mele nesmysly... :-)

                      certbert - Profil | Čt 17.12.2009 12:49:30

                      Kamy >> s tim školenim máš pravdu-:o) ale dokáže mě nasrozlobit když řidič z povolání tvrdí že na babetu nepotřebuje řidičák-:o))))dělá nám šoférum ostudu -:o((((

                        dosec - Profil | Čt 17.12.2009 12:48:09

                        MrKos >> zkusím se někde u dopraváků,nebo nějaké právnické poradně,na netu dotázat jestli máš pravdu a pokud ji mít budeš tak po novým roce kupuju babetu a jezdím na Kadlecák ne na kole,ale na ní.Před značkou samozřejmě slezu a budu kus tlačit :-)).Tam je to na kole v pohodě to mám skoro furt z kopca,ale zpátky je to dřina,když máš na zádech vercajk.

                          Kamy - Profil | Čt 17.12.2009 12:41:41

                          MrKos >> Křovinořez není motorové vozidlo. Ta značka co tam je se vztahuje na pobyb vozidel ne řidičů nebo chodců doprovázející vozidla. To je to tak složitý.

                            Venca888 - Profil | Čt 17.12.2009 12:39:02

                            MrKos >> ale ta babeta tam vjela. o tebe vůbec nejde. Ten spor by policajti rozhodně neprohráli, tomu věř.

                              Kamy - Profil | Čt 17.12.2009 12:35:32

                              certbert >> Podle toho jak se dělají přezkoušení bych tomu moc nevěřil. Jen pro doplnění tvého příspěvku o motokole. I motokolo je podle zákona 56/2001 motorovým vozidlem. Pouze na něj nepotřebuješ řidičák a je pro provoz na pozemních komunikacích bráno jako kolo.
                              Tady to najdeš skoro dole v doplnění - kategorie vozidel
                              http://aplikace.mvcr.cz/archiv2008/sbirka/2001/sb0​21-01.pdf

                                MrKos - Profil | Čt 17.12.2009 12:32:48

                                Kamy >> přesně tak, silniční motorové vozidlo tlačit do zákazu nemohu neboť při jeho tlačení nejsem chodcem ale pořád řidičem motorového vozidla... při tlačení mopedu je to jinak

                                je mi to v podstatě fuk ale myslím že by případný spor policajti prohráli a navíc jsem přesvědčen že s babetou na zádech mohu ( nebo malda může ) přijít k vodě třeba přes pole, stejně jako s křovinořezem protože je zase jen a pouze chodec

                                  MrKos - Profil | Čt 17.12.2009 12:29:14

                                  Venca888 >> problém je v tom že zákaz vjezdu zakazuje vjezd vozidla... a když jsem jednou chodec tak přece nemohu vjíždět :-)

                                    dosec - Profil | Čt 17.12.2009 12:23:07

                                    Venca888 >> byl jsi rychlejší :-))

                                      dosec - Profil | Čt 17.12.2009 12:21:39

                                      MrKos >> já mám pořád za to,že babeta je jednostopé motorové vozidlo a nemá co dělat tam kde je zákaz vjezdu motorovým vozidlům a je jedno jestli pošlapeš,dotlačíš,nebo ji tam snese vrtulník

                                        Venca888 - Profil | Čt 17.12.2009 12:21:38

                                        MrKos >> ale co to s tim má co dělat? Auto i moped jsou motorový vozidla. A motorovejma vozidlama zustanou ať je řídíš, vedeš, tlačíš, děláš na nich děláš stojku, šukáš na zadních sedadlech....