MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Ulovky tak trochu jinak

Každý se jistě rád pochlubí trofejními úlovky.Ale co úlovky o které rybář příjde ať nešťastnou náhodou nebo svou nešikovností.Sám jsem přišel o candáta 86cm.Asi se ve vezírku otočil a vyjel,zkrátka byl pryč.

Autor diskuse: c.smrt ®
Zařazeno do: všeobecné - příhody, kuriozity, 12.11.2009

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N strecek - ® Čt 12.11.2009 16:38:14
Loni mi utekla krásná štika okolo 90 cm. Pořád si tak v klidu jezdila a pak z ničeho nic vyskočila nad vodu, zamlela tlamou za strany na stranu a byla fuč. Ta mě mrzí ještě teď neb to byla zatím jediná větší štika, kterou jsem měl na prutě. Jinak jak tu psali kolegové o těch prázdných vezírcích, tak to se mi také stalo, že mi amur 60 cm zmizel z vezírku.
N Tučňák - ® Čt 12.11.2009 16:28:53
Byli jsme před lety s kamarádem vláčet na řece.On chytil štiku okolo 60 cm a že si ji vezme.Jak ji dával do vezírku tak sebou mrskla a byla pryč.Jak byl naštvanej že mu zdrhla,tak nahodil woblera do toho samýho místa a na druhej záběr přišla štika 102 cm.
N CarpHunder - ® Čt 12.11.2009 15:42:22
candátovi dobře :o)
U mne snad jen vyskakující amuři, ty mne vždycky dojmou, když už mám tu obludu v podběráku, jdu ke břehu, amur se nedá a vyskočí. Takto jsem o pár přišel co se foto týče, ale nějak mne to nevadí :o)
N Nix - ® Čt 12.11.2009 15:34:41
Já jednou byl s dědou v noci na rybách , v 10 hodin děda dostal záběr , po dlouhem boji se ve tmě zjevil velký amur . na hlavě jsem mel čelovku a od huby mě sla para , takže sem moc nevidel . Jakmile ho dostal ke břehu ,snažil jsem se ho podebrat s podběrákem ktery měl 70 cm ,což bylo oproti amurovi nic .Když byl nad nim zvedl jsem podberak a amur se přes nej převalil , vypl se a byl pryč ...Takže to je takový úlovek neúlovek ...
N Lukas J - ® Čt 12.11.2009 15:34:00
Ještě hodím jednu, jak jsem kdysi na závodech v plavačce přišel o místo na bedně, v r. 2000 jsem se účastnil takového srandamače o Puchar Olzy, lovilo se to v Českém Těšíně, měl jsem v ruce 45cm ostroretku a jak jsem si jí chtěl dát do vezírku, tak sebou mrskla a spadla do vody mimo vezírek,takže při vážení mi chyběla. Vítěz tuším měl dvě kila ryb, další dva někde kolem kila, já skončil někde kolem desítky s ušmudlanýma 850g. Prostě osud.....
N Lukas J - ® Čt 12.11.2009 15:27:45
Tak v roce 2001-2002 jsem byl na Hartě dost zapálený do toho chytit candáta na přívlač, tehdá tam candoši spíš začínali a nebylo jich tolik co v letech 2004-2005, takže samozřejmě po dvou měsících prutohodin jsem konečně měl první záběr na woblera, candáta tak 55cm jsem si přivedl ke břehu a podebrat mi ho měl táta, v té tmě šel podběrákem hned po tlamě a zahákl místo ryby trojháček wobu, ne že by se pokoušel dostat tam i rybu, ale prostě škubl a myslel si, že ji dotáhne na břeh, no háčky 5cm woblerů nejsou žádní tahouni, takže to skončilo tak, že v podběráku byl wobler s přelomeným trojháčkem a candát si prostě odplaval....o extra trofejní rybu jsem vylovováním nepřišel, ty mi spadly většinou krátce po záběru nebo prostě ještě nezabraly :-)
N JohnnyHunter - ® Čt 12.11.2009 15:11:49
c.smrt >> To já v létě jsem chytil štiku 72 a měl jsem na ní stračnou chuť. Tak jsem si jí dal též do vezírku a když jsem kolem půl dvanácté odcházel, bylo mi divný, proč ten vezírek jde tak snadno vyndat. Samozřejmě, že tam nic nebylo. Problém byl v tom, že jsem vezírek zapomněl uzavřít. Aspoň doufám, že ještě plave.
N Jacky10 - ® Čt 12.11.2009 14:54:03
c.smrt >> Jednou asi cca.před 2 lety měl děda na prutě Amura cca.80 + - nechci kecat .Na lužnici na boilies brusinka .Táta že mu podrží prut at ho de podebrat a děda že né že ho chytí do ruky coš o to do ruky on ho chytil ale po cestě nahoru se amur mrsknul v dědově naručí děda hapal a co myslíš amur skočil do vody a zamával ploutví tož vše.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | příhody, kuriozity ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniWFT Gliss Trans 150m

Za 460
Mechanické vlastnosti jsou velmi podobné monofilnímu vlasci. Její pevnost je ale téměř 4 x vyšší než nejpevnější monofil !

akce, rybareniPouzdro na pruty RS Fish - 3 komory

Za 570
Kvalitní pouzdra na pruty v délkové škále 70 cm až 210 cm. Česká výroba, účelný střih, perfektní zpracování.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CA HITRA CA HITRA

Naše cestovní kancelář nabízí autobusové a individuální zájezdy na rybaření ve středním Norsku, v rybářsky vyhlášené oblasti na ostrově...