Maskáče Shimano Tribal

Ahoj rybaři,máte někdo zkušenosti s maskáčema Shimano Tribal?
Autor diskuse: Kouba72 - Profil , 11.8.2009 všeobecné - ostatní
13 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nsven - Profil | Pá 14.8.2009 22:47:55

Když maskáče , tak originál Army. Žádné manekýnské imitace za přemrštěnou cenu.

    NJakub 005 - Profil | Pá 14.8.2009 21:56:45

    Hasan CZ >> já ti za sebe mohu říct,že sem s nima neměl žádnej problém,žádný cucky po praní žádný trhliny a taky se skvěle perou

      NOG - Profil | Pá 14.8.2009 21:40:12

      Když tady všichni chválí tak já budu kritizovat, ale ne z vlastní zkušenosti. Kámoš má kalhoty a budnu přes hlavu s kapsou na břiše. U kalhot nemá kapsy, pouze otvory (kapsy si nechal došít), na ten materiál se moc dobře zachytávají různá semínka rostlin kolem vody (hlavně na podzim). Za deště materiál skutečně vodu k tělu nepropustí, ale nasákne, takře je 2x těžší. Letos si koupil Graff a teď už v ničem jiném nechodí. Takže jsem docela rád že jsem si je nekoupil a zůstal u klasických vz. 95.

        NHasan CZ - Profil | Pá 14.8.2009 21:27:57

        Jakub 005 >dík za info,matroš mám omakanej,ale pořád si nejsem jistý,že to vydrží ty mí prolízačky keřama,když chodím na vláčku a lezu všude na kolenou,nebo se skoro plazím,tento styl oblečení mám moc rád,mám nějaký trika,čepice,klobouky, tribalácký hodinky,ale pořád nějak váhám s oblečením,poctivech maskáčů v originálech mám hromady. Proto reaguji na tvůj odkaz. kdo je má a má je otestováný,od takových lidí potřebuji info. opravdová funkce materialu,doufám,že mě rozumíš,dík moc. Ať ti koušou potvory.:-)

          NJakub 005 - Profil | Pá 14.8.2009 14:15:12

          Hasan CZ >> neboj nejsou slabý,ale jak už tu bylo zminováno nejsou moc na zimu to pak leda ty zimní,ty sou,ale značně dražší

            NStanda1978 - Profil | Pá 14.8.2009 12:02:14

            Zdravím, mám je od té doby co jsou na trhu, jsou dost dobrý, za šera u vody téměř nejsem vidět.

              Naxcat - Profil | Pá 14.8.2009 11:55:54

              mam tribal celej komplet kalhoty mam s odep.nohavicema jsou docela slabý super je bunda ketera na odepinaci rukavy vzlašt v letě a maskovani je super v trave te nikdo jen tak neuvidi jen bych si misto kalhot na zip vybral laclače jsou silnějši o neco

                Nbruzkin - Profil | Pá 14.8.2009 11:33:28

                Hasan CZ >> jj, je to tak http://www.nasoutokushop.cz/shimano-tribal-xt-zip-​off-pants-d1923

                to jsou velikosti jak pro nedonošence :)

                  NKomplexacek - Profil | Čt 13.8.2009 13:59:39

                  Mám je 2. sezónu a super. Mám kalhoty, bundu a vestu a vše maká a je v tom velmi příjemně. Ta fleesovka je na večer super. Kalhoty i vesta jsou napuštěné nějakou voduodpuzjící sr... takže to ani nepromoká a povrch rychle usychá. Klidně do toho jdi. Ale na zimu to fakt není. To bys musel koupit ty dražší verze.

                    NHasan CZ - Profil | Čt 13.8.2009 13:55:44

                    bruzkin >> to jako fakt? tak to nějaký cm mě bude chybět((

                      Nbruzkin - Profil | Čt 13.8.2009 13:51:55

                      jsou moc malý v pase, xxl je jenom 100cm v pase :(

                        NHasan CZ - Profil | Čt 13.8.2009 13:43:14

                        Jakub 005 >> ty tribalky vypadaji docela slaboulinký,že se hnedka roztrhnou,taky je chci,ale pořád váhám,nemáš s tim nějak problém? mám triko,ale chci celý komplet.

                          NJakub 005 - Profil | Út 11.8.2009 10:38:54

                          jsou to skvělý kalhoty,na ryby nechodim téměř v ničem jinym,než v oblečení shimano tribal