prut 3,60m na privlac 2-18g

šel by dobře používat nebo je moc dlouhý?
Autor diskuse: b1ad3 - Profil , 27.7.2009 dravci - náčiní, doplňky

Mr.Stick - Profil | Pá 31.7.2009 15:22:55

Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> Ale abys zjistil, jak bude převratná, musíš nejdřív poslat na účet 500Kč. Těch 350Kč za dálkové hody je málo. :o))

    Řízek 28,37 - Profil | Pá 31.7.2009 15:15:49

    pepa-č >> strymry pracujici podobne jako wobler sou znamy docela dlouho, v usa se ne chytaj bassove i pajkove:-)), ale treba ma bachy nakou novou prevratnou novinku...

      MatesPB - Profil | Pá 31.7.2009 14:44:54

      Jednou jsem viděl takovou lopatku s háčkama na to se narazila rybka a potom se vlnila jako živá, ale já do toho tenkrát nešel, bylo s tím moc matlání.

        pepa-č - Profil | Pá 31.7.2009 14:41:02

        Stanďour >> streamer s lopatkou posune muškaření do vyšších levelů :-) ani potápivou šňůru nebudeš potřebovat.

          Stanďour - Profil | Pá 31.7.2009 14:15:46

          Ty bláho, Bachy, já ti těch třistapade pošlu. Jenom mě mrzí, že jsi do ceny započítal i cenu krabičky. :o) A na ten streamer, co se vlní jak wobbler, se taky těším. Kua, Bachy, to je klika, že tě máme.

            MatesPB - Profil | Pá 31.7.2009 12:55:47

            Baron 007 MC >> Karle vidíš jak si blbej? Učíš házet zadarmo, už si mohl být dávno v balíku.

              iwanhoe - Profil | Pá 31.7.2009 12:49:49

              Baron 007 MC >> za 3,5 kilka se to dozvíš ...

                Baron 007 MC - Profil | Pá 31.7.2009 12:48:32

                Tak jak to je?

                  Řízek 28,37 - Profil | Pá 31.7.2009 12:36:31

                  KóĎA >> ano souhlasim, nas F2 generace, je uz hodne malo.

                    KóĎA - Profil | Pá 31.7.2009 12:05:39

                    splávkař >> splavkař >> já jen, že kvanta lidí nadává na pražáky ovšem skutečných rodilých pražáků v Praze už moc není... A pořád vidím u mámy v kšeftu (Praha) tu dlouhonou poběhlici s jasně ostravským dialektem jak se ovíjí o nějakého pravděpodobně tureckého občana a ty žvásty co k tomu měla. To se nedá reprodukovat.

                      splavkař - Profil | Pá 31.7.2009 12:02:33

                      KóĎA >> nemyslím, že by mu tohle někdo v týhle době v Praze žral,i přesto že je v kraji kam mnohé dorazí zřejmě až se značným zpožděním má asi těch svejch balíčků plnej sklad.

                        Řízek 28,37 - Profil | Pá 31.7.2009 12:00:24

                        iwanhoe >> :-))), snad se diky tomu ten svuj zlozvyk odnaucis:-))

                          iwanhoe - Profil | Pá 31.7.2009 11:52:26

                          Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> jo, utopím Tě velice brzy ...
                          s Bachym a podat ruku? Tof Pofral .-(

                            KóĎA - Profil | Pá 31.7.2009 11:52:20

                            typickej ostravskej skladník. Ještě by se mohl odstěhovat do Prahy...

                              Řízek 28,37 - Profil | Pá 31.7.2009 11:49:31

                              iwanhoe >> koho? no prece ty slusne lidi, bo evidentne znas polsky jazyk a slezska nareci, o cemz svedci caste pozivani dvojiteho v, tedy w, coz je pro tuto jazykovou oblast typicke.
                              Si muzes pomalu s bachym podat ruku, i kdyz tvuj prohresek neni tak tragicky.

                                medvěd - Profil | Pá 31.7.2009 11:41:22

                                splávkař >> splavkař >> vůbec ne.Já o rybách a věcech kolem nich moc nepřemýšlím.Jak sednu ke svěráčku,sednu k vodě,či vlezu do vody,tak vypínám.

                                  iwanhoe - Profil | Pá 31.7.2009 11:41:21

                                  Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> ale howno - koho prosím Tě? :-)
                                  a stejně Tě utopím ...

                                    splavkař - Profil | Pá 31.7.2009 11:39:11

                                    medvěd >> Tak tato myšlenka mi přijde v širším pohledu jako velice přízemní!!

                                      Řízek 28,37 - Profil | Pá 31.7.2009 11:38:46

                                      iwanhoe >> musim Te upozornit na spatne pouziti slova bo, delas to neustale a zcela zamerne a jenom tim mateš slusne lidi.

                                        medvěd - Profil | Pá 31.7.2009 11:38:03

                                        splávkař >> splavkař >> myslím,že v této oblasti bylo již vše vymyšleno.Vše ostatní budou kopie