prut 3,60m na privlac 2-18g

šel by dobře používat nebo je moc dlouhý?
Autor diskuse: b1ad3 - Profil , 27.7.2009 dravci - náčiní, doplňky

drozďák 30,42 - Profil | Pá 31.7.2009 21:39:27

Bachy >> nevláčím, jelito....

    Bachy - Profil | Pá 31.7.2009 21:37:21

    drozďák 30,42 >> vaši diagnózu znám už pár let, pro mne je podstatné že si zavláčím tam kde vy ne. Chytrý člověk by se z toho ponaučil a ne tu donekonečna prskal.

      drozďák 30,42 - Profil | Pá 31.7.2009 21:31:19

      Hlupák bavící se vlastní hloupostí, to je v podstatě diagnóza.

      Teoreticky by ses měl v tuto chvíli popadat za břicho...

        medvěd - Profil | Pá 31.7.2009 21:29:56

        Bachy >> bav se,klidně se bav

          Bachy - Profil | Pá 31.7.2009 21:29:10

          medvěd >> Pro mně to sranda je

            šeptal - Profil | Pá 31.7.2009 21:26:51

            Bachy >> Ty jsi fakt vocas.

              medvěd - Profil | Pá 31.7.2009 21:25:13

              Bachy >> s mouchou,nebo s špuntíkem,či se smáčkem ?Myslím,že třistapade bych si dovolit mohl.Na výši svých přijmů si nikde nestěžuji.A ty smajlíky klidně vynech.K smíchu to není

                Bachy - Profil | Pá 31.7.2009 21:22:25

                medvěd >> chováš se jak hloupé děcko, sere tě že si pořádně nenahodíš co. :o)))

                  medvěd - Profil | Pá 31.7.2009 21:20:26

                  Bachy >> já jen kolik jsi poslal peněz těm co Ti odpoveděli ve Tvých čtrnácti otázkách zde na Mrku,ne,že by to byli Ti naivní dobráci jak jsi mi psal?

                    Bachy - Profil | Pá 31.7.2009 21:18:49

                    drozďák 30,42 >> Přesně tak, o peníze tu vůbec nejde a já bych ti taky uměl říct co je na tomhle to zmrdství.

                      drozďák 30,42 - Profil | Pá 31.7.2009 21:16:30

                      Bachy >> já jenom vím, že tvůj přístup už není ani židovina. To je zmrdství na entou a o peníze tu vůbec nejde. Víš hovno, pro co já vstávám z postele, pro mě si prachsprostý nekulturní čuně a jestli ti to ani teď nedochází, tak si do klobouku navrch vetkni lístek s nápisem "tupec"

                      Nazdar.

                        Bachy - Profil | Pá 31.7.2009 21:13:28

                        medvěd >> běž někam rýpalisto, vy jste se ptali a já jednou odpověděl kde napíšu bližší info. To místo je komerční od začátku, naštěstí si bylo možné vybrat mezi komerčním a nekomerčním. Každý jen trochu myslící tvor který tu čte mé příspěvky pochopí že narozdíl od vás na oblíbenost seru. Kdyby jste furt nerýpali, měli by jste to zadarmo tady, můžete si za to sami.
                        drozďák - za cenu za kterou ty věci dělám já bys ty ani nevstal z postele a posuzovat něco o čem víš prd je ubohost.

                          drozďák 30,42 - Profil | Pá 31.7.2009 20:28:22

                          Bachy >>"Opravdu zajímavé věci, co teprve přijdou". To mě zajímá.
                          Máš už sazebník? Začal si na 350, další bude za pětiklíště, pak litr? Jak to máš ošetřený, ty Einsteine?

                            medvěd - Profil | Pá 31.7.2009 20:04:31

                            Bachy >> zneužil jsi tuhle otázku jak se ukázalo k propagaci.Ze svého blogu jsi si udělal e shop ,stále se cítíš tím nejúblíženějším nejnepochopenějším člověkem na těchto stránkácha ještě chceš být oblíben.Mám pocit,že takhle to nefunguje

                              hraji - Profil | Pá 31.7.2009 18:48:45

                              Bachy >> jediné zajímavé od tebe bude až to zabalíš i s tím svým pochybným kšeftem a vypadneš. Howgh domluvil jsem.

                                Stanďour - Profil | Pá 31.7.2009 18:48:34

                                Haj hou, haj hou, a trpajzlíci dou...

                                  Bachy - Profil | Pá 31.7.2009 18:45:04

                                  Milda >> Dovedeš si vůbec představit kolik tady zklamalo lidí mně? Nasrat! Jestli jsem tě zklamal je mi naprosto fuk. Tady jde o něco jiného, každý si tu hraje na machra praktika, neumíte si ve slušnosti pokecat o zajímavých věcech a jediné co vám jde je bavit se na účet druhého, tak teď dělejte jak umíte nebo plaťte. A věř že tohle je jen předehra, ty opravdu zajímavé věci teprv příjdou. Klidně si můžete zase kafrat co to ten rádobychytrák zase mele, ale mě tohle stálo za to a až spolu zachytáme, budu se usmívat když budete zdolávat ryby s 40g bublinou na šňůře nebo házet jeden pva sáček do vody za druhým.
                                  Teď se bavím já, Hou domluvil jsem :o))

                                    Milda - Profil | Pá 31.7.2009 16:20:39

                                    Bachy >> Kurňa,celý den v práci jsem se těšil na to know-how a je to tady.Děkuju.Takže místo např.PVA sáčku a v něm kámen připevním na šňůru krabičku,do ní vložených 350kč a mrsknu to?...Asi bude záležet na hodnotě bankovek a mincí,ne?Za kolik jsou hody 100m+? Zklamal jsi mě Petře.

                                      Řízek 28,37 - Profil | Pá 31.7.2009 15:35:04

                                      Mr.Stick >> :-))) to je ten spravny obchodni pristup.

                                        pepa-č - Profil | Pá 31.7.2009 15:23:30

                                        Mr.Stick >> za 500 je finta na hody 120m+. za 350 je jen 80m