prut 3,60m na privlac 2-18g

šel by dobře používat nebo je moc dlouhý?
Autor diskuse: b1ad3 - Profil , 27.7.2009 dravci - náčiní, doplňky

Nsplavkař - Profil | Pá 31.7.2009 11:36:04

medvěd >>asi máš taky nápad!!!!?? Necháš ho za 350??

    Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 31.7.2009 11:34:27

    MatesPB >> :-)))))))))))))))

    to se ti mimořádně povedlo

      Nšeptal - Profil | Pá 31.7.2009 11:32:24

      MatesPB >> :o))))

        NMatesPB - Profil | Pá 31.7.2009 11:31:49

        Jestli vono za těch 350 nepřijde to igelitový káně, to jsem míval jako kluk a ještě motýla a letadlo.

          Nmedvěd - Profil | Pá 31.7.2009 11:31:12

          splávkař >> splavkař >> promiň,nepochopil jsem.Už Ti do toho kafrat nebudu

            Niwanhoe - Profil | Pá 31.7.2009 11:30:21

            splávkař >> splavkař >> analyzoval .. anál lí(zov)al - to je wono, odtud má ten nápad - pošle Ti howno bo to na howno bude - no a howno má k análu fuckt dost blízko, bo ni ? :-)

              Nsplavkař - Profil | Pá 31.7.2009 11:30:11

              medvěd >> to má čas- rád bych si s autorem domluvil i otestování mých prutů v ohybu, dal ocejchovat brzdy na tah a vzhledem k objemu zakázky na vše usmlouval trochu lepší cenu!!

                Nmedvěd - Profil | Pá 31.7.2009 11:27:26

                splávkař >> splavkař >> už jsi poslal prachy?

                  Nsplavkař - Profil | Pá 31.7.2009 11:26:56

                  iwanhoe >> to přitlač, sám autor píše, že je třeba být o krok napřed a přitom mi ten jeho způsob jak přijít k penězům přijde cca 15 let pozadu..... nevím, neví, co vlastně tak pečlivě analizoval....

                    Niwanhoe - Profil | Pá 31.7.2009 11:21:08

                    splávkař >> splavkař >> .. asi 30 deka až 1kg blbosti ...

                      Nsplavkař - Profil | Pá 31.7.2009 11:20:20

                      Bachy >> a kolik musí na ten systém snést prut v ohybu a na kolik deka nastavit brzdu??

                        Nhraji - Profil | Pá 31.7.2009 11:11:50

                        Bachy >> je to ubohé, Bachyovsky ubohé.

                          Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 31.7.2009 11:07:49

                          boyscout >> příchozky už jsou většinou zdarma. V tomto případě bohužel...

                            Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 31.7.2009 11:06:57

                            Bachy: dík moc za návod.

                            Už ti někdo někdy vysvětlil, že je zvykem platit za vyzkoušené, ověřené, hmatatelné zboží?
                            Buď si tak blbej, že tuhle souvstažnost nechápeš, anebo to je pouze laciný pokus z vychcandírovského suterénu, jak přijít k penězům.

                            Chápu, že své okolí můžeš považovat za blbce jsa přesvědčen o své vyjímečnosti.
                            Ale i když se v populaci vyskytuje opravdu přehršel blbců, totálně nasráno má v hlavě málokdo.

                              Nboyscout - Profil | Pá 31.7.2009 11:03:38

                              Tak mě napadá, co kdyby sme mu všichni poslali na účet 1Kč....nevím u které je banky, ale možná by se dík poplatkům za platbu dostal i do mínusu :-)

                                NMatesPB - Profil | Pá 31.7.2009 11:03:23

                                Mě by zajímalo kolik odvádí z tržby MRKu, nazdárek jeden. EDIT: Druhej

                                  NŘízek 28,37 - Profil | Pá 31.7.2009 11:03:14

                                  Bachy >> sem zklaman, celou dobu nas tu krmis tim, ze umis hodit lehky strymr jen na tenke pletence 80metru od brehu, a ty k tomu potrebujes nakej systemek, tohle umi kazdej. Pak se mi nelibi to tve osvetleni tohoto problemu a doufam, ze platis za reklamu, jako jini obchodnici.
                                  Docela sem Ti vzdycky nejak drzel palce, i kdyz tve prispevky byly takove -mirne receno -sverazne, ale po tomhle Ti uz neverim ani dobry den.

                                    Nboyscout - Profil | Pá 31.7.2009 11:02:30

                                    pepa-č >> to ale není pocit jen prostý fakt :-)

                                      Nšeptal - Profil | Pá 31.7.2009 11:02:19

                                      Asi ušetřím třiapůl kila. Stejně chytám pod nohama.

                                      Teď jdu špekulovat, jak ukojím svoji zvědavost. Až na něco přijdu, zkusím na tom něco trhnout.

                                        Npepa-č - Profil | Pá 31.7.2009 10:59:20

                                        Bachy >> nějak se nemůžu ubránit pocitu, že jsi lhář a mluvka.... a peníze se poctivě vydělávají jinak. To je asi vše.