prut 3,60m na privlac 2-18g

šel by dobře používat nebo je moc dlouhý?
Autor diskuse: b1ad3 - Profil , 27.7.2009 dravci - náčiní, doplňky

medvěd - Profil | Pá 31.7.2009 10:55:15

Bachy >> taky bych se styděl

    Ledňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 31.7.2009 10:54:02

    Bachy >> zklamal jsi mě. Nebo možná ani ne, dalo se to čekat.
    Je to vlastně takový prodej zajíce v pytli.

      Bachy - Profil | Pá 31.7.2009 10:53:31

      iwanhoe >> ok :o)) dál se tady k tomu nebudu vyjadřovat

        medvěd - Profil | Pá 31.7.2009 10:53:09

        Bachy >> tak takhle.Hm,po tom okecávání mi to přijde hodně ale opravdu hodně ubohý.

          iwanhoe - Profil | Pá 31.7.2009 10:50:07

          Bachy >> Ty jsi ale kokot ...
          Velice mi to připomíná reklamu na zaručeně účinný návod na zhubnutí .. no a po zaplacení dojde lístek s textem "NEŽER!"
          Ty jsi ale kokot ...

            medvěd - Profil | Pá 31.7.2009 10:48:46

            Bachy >> já jen ,jestli už je na blogu to co tam ráno mělo být

              Bachy - Profil | Pá 31.7.2009 10:47:44

              medvěd >> asi jsi to prošvih, už je dopoledne :o))
              (brzo ráno jsem nestihal...)

                iwanhoe - Profil | Pá 31.7.2009 10:46:32

                medvěd >> asi ešče neé .. vlastně už jo ...

                  medvěd - Profil | Pá 31.7.2009 10:45:19

                  Bachy >> už je ráno?

                    Bachy - Profil | Pá 31.7.2009 9:29:05

                    Mr.Stick >> Ty bys s dvougramovým neutralizerem hodil 80m? :o)))

                      iwanhoe - Profil | Pá 31.7.2009 8:47:47

                      pepa-č >> jasně - vláčená koule = strýmrd .-)

                        iwanhoe - Profil | Pá 31.7.2009 8:47:13

                        jiris >> Matchka 4,20 a musíš stát ve vodě - pak to jde v pohodě - návazec + min 1 m kmenu před sbírem = při náhozu celkem až 1,5m "nad" délkou prutu, ale při chytání za téměř bezvětří a na pakoše např. či malé "červíky" často nutné a účinné - někdy až velmi .-)

                          pepa-č - Profil | Pá 31.7.2009 8:44:59

                          jiris >> candáti 100+ neberou na streamry, ale na boilís (jak dokazuje poslední 100+ o kterém vím). :-)

                            jiris - Profil | Pá 31.7.2009 8:41:45

                            iwanhoe >> navazec 5 m? To bych videl, tak na 6 m prut :))

                              iwanhoe - Profil | Pá 31.7.2009 8:40:13

                              jiris >> aha :-) používám návazce až 5 m - u téhle délky než projede strýmrdík po projetí sbíra uplyne tolik času, že ryba už na sbíro dávno zapoměla a tudíž jí to nemůže plašit :-))

                                jiris - Profil | Pá 31.7.2009 8:35:31

                                iwanhoe >> bachy psal na velke ryby candaty 100+ a stiky 130+ :)) A ne duhaci.

                                  iwanhoe - Profil | Pá 31.7.2009 8:20:45

                                  Bachy >> sbíro a plašit - howno, na žluté plovoucí mám pravidelně spousty záběrů přímo do sbíra a navíc - při lovu těsně pod hladinou působí pravidelně jako "spouštěč" - a věř mi, že vím o čem mluvím ... do sloupce a ke dnu používám průsvitné od MILA only ...

                                    hraji - Profil | Pá 31.7.2009 8:17:35

                                    medvěd >> ještě ne, vydrž

                                      medvěd - Profil | Pá 31.7.2009 8:16:50

                                      už je ráno?

                                        šeptal - Profil | Pá 31.7.2009 6:54:13

                                        Už mě napadá jen strýmr obalený blátem, z toho zformovaný projektil a katapultáž pomocí střelného prachu.