prut 3,60m na privlac 2-18g

šel by dobře používat nebo je moc dlouhý?
Autor diskuse: b1ad3 - Profil , 27.7.2009 dravci - náčiní, doplňky

NMr.Stick - Profil | Pá 31.7.2009 1:38:51

Že oni to budou revoluční, nevídané, průlomové, šokující, profesionální, božské a především oiginálnější, než originál - Bachyho neutralizéry?!

    NBachy - Profil | Čt 30.7.2009 23:07:20

    Milda >> jo, je to opravdu pekelně zvládnuté, ale žádná zhovadilost to není. To co jsem chtěl napsat až zítra večer tam bude už ráno, vidím že vám to nedá. :o)) Tak přeji dobrou noc.

      NMilda - Profil | Čt 30.7.2009 22:58:16

      Bachy >> Tož su zvědavý člověk...;-) Pak mě napadá ještě kulové plovátko napuštěné vodou.Přidáním zátěže do něj pak asi prolovíš i sloupec,jaký chceš,ale musíš to mít asi pekelně zvládnuté.Jen ta vzdálenost mi neštymuje.Nicméně mi strýmrovat na takovém prutu s podobnými vymoženostmi příjde zhovadilé,jako muška s pomocí dřívka,či kulového plovátka ap.Chce to přece určitou grácii a lovecké gentlemanství.Nejde přece o to za každou cenu tu rybu vydolovat.No a teď s pravdou ven,jak to tedy jako tak daleko dostaneš..;-)

        NBachy - Profil | Čt 30.7.2009 22:26:10

        Milda >> Tady to je jak v nějakém kvízu. :o)))

          Nsmradzjzd - Profil | Čt 30.7.2009 22:20:40

          Bachy >> no dobrá, šetříš, tak tu "matku" vytáhneš druhým, nahazovacím prutem

            NZN - Profil | Čt 30.7.2009 22:15:36

            Bachy >>
            ty jsi démon:-)

              NMilda - Profil | Čt 30.7.2009 22:07:52

              Bachy >> PVA materiály a zátěž(kámen,nebo tak něco)?

                NBachy - Profil | Čt 30.7.2009 21:57:47

                šeptal >> pochopitelně ne, je třeba určitý systém. A není to jen na strýmra, v pohodě i lehké woby, třpytky...

                  Nšeptal - Profil | Čt 30.7.2009 21:32:33

                  Bachy >> Chceš říct, že na tu příšernou vzdálenost dostaneš strýmra pouze prutem na holém vlasci? Nic víc? Jen prut s navijákem, vlasec či šňůra a strýmr?

                    NBachy - Profil | Čt 30.7.2009 20:39:56

                    smradzjzd >> Přece bych tam neházel denně kilogramy matek s kilogramy cukru :o))

                      Nsmradzjzd - Profil | Čt 30.7.2009 19:36:27

                      Bachy >> kolik kostek cukru potřebuješ na jeden hod?

                        Npepa-č - Profil | Čt 30.7.2009 19:31:22

                        Nat >> :-)))

                          NNat - Profil | Čt 30.7.2009 19:29:56

                          v pohode odchytám s hocičim tých 80m od brehu, len ale musím stáť v ľoďke aspoň 75m od toho brehu...

                            NStanďour - Profil | Čt 30.7.2009 17:31:18

                            Pitomci, Bachy tam toho streamera dofoukne. Stačí trochu přemýšlet...

                              Ndrozďák 30,42 - Profil | Čt 30.7.2009 17:01:24

                              Bachy >> na Moravici je moc velký hovno, abych kvůli němu jel 350km daleko. Vyber jinou destinaci. Táhnout mě na Moravici je jako pozvat Brillat-Savarina na ohřívanou klobásu s ředěnou hořčicí.

                                NKachna - Profil | Čt 30.7.2009 16:56:44

                                Bachy >> páč je tu máme a nic jinýho tu ve vodě nemáme, viz čt2

                                  NBachy - Profil | Čt 30.7.2009 16:55:07

                                  tucnak11 >> jj, v kalnější vodě někde na soukromáku sbiro věřím funguje skvěle, ale někde v čistém revíru při lovu velkých ryb bych to nedal ....
                                  drozďák - jestli pojedeš někdy na Moravici tak brnkni předem a můžem to vyzkoušet
                                  Kachna - Proč debil, pro mne je hlavatka královna, jednou bych si na ně chtěl zajet.

                                    Ntucnak11 - Profil | Čt 30.7.2009 16:45:04

                                    Bachy >> Stym strašenim ryb to maš trohu pravdu pokut nejsou čerstě nasazeni tak opatrnost unich ubyva mam to vyzkoušene.Ryba nasazena čerstvě tak by ti vykoužila aji hlavni tepnu zanim okouka.

                                      Ndrozďák 30,42 - Profil | Čt 30.7.2009 16:39:41

                                      Bachy >> kdy a kde? Jestli to bude ale v reálu stejná bída jako virtuálních osmdesát metrů se strýmrem no sbiro, tak se na to radši vyser. Ušetříme si oba čas.

                                        NKachna - Profil | Čt 30.7.2009 16:37:58

                                        Bachy >> hlavatka je debil