Straty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac

No, takze nam to zacalo a chcem venovat tuto otazku nasim najmilsim !! co ste uz stihli nechat vo vode, pripadne, co sa vam z vody podarilo vytiahnut - myslim nastrahy ( woblery, rotacky, gumenne nastrahy, ... )
Autor diskuse: Kebator - Profil , 18.6.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: afjee Profil + Pedro1 Profil

Nkrejcak69 - Profil | So 2.7.2011 22:06:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

ahoj ,,tak já letos zatím dvě oblíbený rapalky a pár gum ,,ale při vyproštování gumi za osmnáct kaček sem si přerazil vláčák ,,což mně bolelo víc ,,,jo jo za blbost se platí,,

    NScanix - Profil | So 2.7.2011 20:59:33

    Blažík >> jsi stastlivec, tak je muzes zase vesel trhat ;)

      NBlažík - Profil | So 2.7.2011 20:27:07

      Scanix >> tak jsem ho dostal ven, stačilo to 5x protáhnout s lanem a kusem pytle a byl venku :-)))

        NScanix - Profil | Pá 1.7.2011 0:25:37

        P!F >> to se stava, holt musi clovek najit lepsi nastrahu :)

          NP!F - Profil | Pá 1.7.2011 0:09:51

          Scanix >> tiez som na tom podobne, straty minimalne, skoda ze som urval akurat to co sa moc neda zohnat.

            Nsneakhead - Profil | Čt 30.6.2011 22:40:29

            : vydrák >> Nedávno mi přesně takhle ulítl husky jerk i s lankem kvůli poskozenymu vlasci. Ale nebyla to zas taková ztráta, protože sem ho nekupoval, ale našel na závodech . :)

              NBlažík - Profil | Čt 30.6.2011 15:32:45

              Scanix >> to já mám za rok většinou kolem 5 kousků ikdyž loni se mi povedlo díky kotvičce dostat zpátky. Zítra se o něho pokusím, vím přibližně kde je a ta větev vypadala celkem velká, takže by neměl být problém ji nenajít, spíš jí dostat z vody.

                NScanix - Profil | Čt 30.6.2011 13:27:23

                Blažík >> to oplaces hrave, ja letos zatim jen dva woby...vloni neco pres 20, predloni tak 30ks, to uz pak nepocitas jednotlive mrtvolky :)

                  NBlažík - Profil | Čt 30.6.2011 13:06:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Dneska mě až srdíčko zabolelo, utemoval jsem svého prvního woba ( Rapala original ) doprostřed řeky do nějaké větve pod vodou. Doufám, že tam vydrží a vytáhnu ho kotvičkou....

                    N: vydrák - Profil | Po 27.6.2011 8:24:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak sem včera přišel o oblíbenýho tygra.Při náhozu ulítnul i s lankem(poškozená šňůra) a to ho utopilo.Budiž mu dno lehké.Petrův zdar

                      Nostomi - Profil | Ne 26.6.2011 22:06:30

                      včera sem našel pod jezem mezi kamenama rapala ireland (foto přidám)

                        Nkebator - Profil | Čt 23.6.2011 11:10:14

                        ja som radsej nesiel dnes rano nikam, vcera som si pokazil naladu ...

                          NLaci - Profil | Čt 23.6.2011 10:26:20

                          placew >> skor to bola zdravotna prechadzka dost daleko treba ist od auta, a bez kontaktu :(

                            Nplacew - Profil | Čt 23.6.2011 9:48:27

                            Laci >> sumcivat si bol? :)

                              NLaci - Profil | Čt 23.6.2011 8:02:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              včera po dlhsom čase padli za vlasť rapala jointed CD 11 a dvojdiel albastar 15 :(

                                NScanix - Profil | St 22.6.2011 14:49:06

                                mascha >> ale budou, vse je o toleranci, hlavne velikost, mozna proto jsi tam videl jen velke kapry ;)

                                  Nmascha - Profil | St 22.6.2011 14:25:24

                                  dokonce si myslim, že kdyby tam v těch místech ležel sumár, tak nad ním nebudou sbírat ty kapři a popojedou si kus vedle, ne? a tyky by měl tendenci častěji zalehávat, tohle jak se poprvé rozjelo, tak už se to nezastavilo a přitom jezdilo cikcak přes řeku proti i po proudu.

                                    Nmascha - Profil | St 22.6.2011 14:22:40

                                    Scanix >> v toho suma věřím hodně málo, ale pravdu už se nikdy nedozvíme :-)

                                      NScanix - Profil | St 22.6.2011 14:18:45

                                      mascha >> no tezko rict, ale ten sumik to byt mohl, sliz tam byt nemusel, pokud se drzel u dna a ty jsi mel prut nahoru, wobler mohl mit na vrchu hlavy...lepsi predstava nez kapr za hrbet :)

                                        Nmascha - Profil | St 22.6.2011 14:13:35

                                        Scanix >> já jsem taky sázel nejprve na suma (a úplně nejprv mne napadla hodně velká parma), bylo to kus pod jezem, asi metr a půl hloubka. ale na wobu ani vlasu nebyla ani stopa slizu a to plaval chvíli i nade mnou, takže mu vlasec musel jezdit po zádech. A kapři v tom silnym proudu kus ode mne sbírali mouchy (a viděl jsem i kusy tak nad sedmdesát) - bylo to jak v tom známym videu, jak v řece suší kapry ten japončík.
                                        Když jsem nedávno obdobně vodil na Jizeře velkýho kapra na mušáku, taky mi nedal vůbec žádnou šanci a přitom to byl jen tupý tah a žádný trojčení.

                                        Každopádně to byla velká paráda, aspoň si to chvilku užít. To že mi ta ryba spadla mi nevadilo tak, jako že jsem to pak hned uprásknul o dno.