Straty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac

No, takze nam to zacalo a chcem venovat tuto otazku nasim najmilsim !! co ste uz stihli nechat vo vode, pripadne, co sa vam z vody podarilo vytiahnut - myslim nastrahy ( woblery, rotacky, gumenne nastrahy, ... )
Autor diskuse: Kebator - Profil , 18.6.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: afjee Profil + Pedro1 Profil

Walleye - altered ... - Profil | Čt 28.7.2011 9:41:14

Bobesh >> Taky by mě celkem naštvalo kdybych nechal svoje krabice s woblerama u vody :-(( Svým způsobem to je ale nemyslitelné :o)))

    afjee - Profil | Čt 28.7.2011 9:38:28

    Bobesh >> No, tak to by souhlasilo :)))
    EDIT: No nasralo by mě to fest :/

      Bobesh - Profil | Čt 28.7.2011 9:37:18

      afjee >> .....no ani neříkej:-)))))))ale to už je dlouho....cca 8 let.

        afjee - Profil | Čt 28.7.2011 9:32:57

        Bobesh >> Jo, tak to byla tvoje krabice :D

          Bobesh - Profil | Čt 28.7.2011 9:31:20

          Čendík >> Já takhle nechal u vody celou krabici s woby. Bylo jich tam asi 30 kousků. To mi bylo fakt do breku. Vrátil jsem se tam po necelých dvou hodinách a co myslíš? Nebyla tam:-((((

            Kaso-paštikár - Profil | Čt 28.7.2011 9:23:33

            Ja som chválabohu prisiel o tento šmejd od Rapaly.

              Čendík - Profil | Čt 28.7.2011 9:11:34

              Bobesh >> Já se nebojím, ale samozřejmě bych si nenechal nic, o co by se původní majitel přihlásil. Sám vím, jak by mě zamrzelo nechat nějaké woby ( i když Made in China ) u vody. Stačí, když občas zapomenu u vody např. vidličky nebo jiné drobnosti.

                premous - Profil | Čt 28.7.2011 8:51:29

                Nález???to se mi ještě nestalo jo našel sem zavázané na drátech vysokého napětí nějací chytráci chytali z mostu:D jinak jsem lezl do vody loni v listopadu pro třpitku velni uspěšnou (byla kámošova platit se mi nechtěla) XD

                  Bobesh - Profil | Čt 28.7.2011 8:21:56

                  Čendík >> Neboj, vtip:-)

                    Čendík - Profil | Čt 28.7.2011 7:17:26

                    Bobesh >> No, dívám se, že seš z Prahy, takže Tvoje asi nebudou.
                    Kdyby to přece jen nebyl pokus o vtip, napiš mě do sz přesné místo, kde jsi je ztratil a já Ti je rád odevzdám.

                      Bobesh - Profil | St 27.7.2011 13:07:15

                      Čendík >> Ty jsou moje:-))))))))

                        kebator - Profil | St 27.7.2011 8:50:37

                        Čendík >> no pekne, to sa mne stat nemoze ...

                          Čendík - Profil | St 27.7.2011 8:17:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Tak při včerejší vláčce na mě čekalo v trávě na jednom zákoutí takto nachystané překvapení - takhle pěkně leželi vedle sebe, než jsem je umístil k sobě do krabičky ...

                            kebator - Profil | St 20.7.2011 21:53:41

                            ja v nedelu LC-10 P svojou chybou a HJ-10 SB klasicky o prekazku vo vode :-(

                              BobWob - Profil | Po 18.7.2011 8:45:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Na Orlíku jsem vyndal rapalu magnum SH v lomu u Techniče, kousek od vodorysky. Potěšila. Konečně nějaká náplast na stráty kterých je letos hodně.

                                rybomil - Profil | Pá 15.7.2011 10:37:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tak letos se mi obzvlášť daří, většinou mám 1 - 3 ks voboztrát / rok, letos už 2 kousky.
                                První zařval nalezenec HJ 13, opravdu chytací co jsem měl cca 3 roky, ani ne proto že by nešel vyndat, byl jsem prostě línej pro něj lézt a nechtěl si rozplašit hotflek.

                                Druhý byl bohužel poslední Pike Beast co mi "sežral" sumák jehož jsem vůbec nezastavil.
                                Ať mu Lužnice pěje píseň útěchy, budu muset pořídit další vojáky z jeho těžké divize.

                                Nález opět Berkley Frenzy 9cm, dobrý stav, ale zase šílená barva ( kam na tyhle coloury ty lidí chodí ??? )

                                  Hellfish - Profil | Pá 15.7.2011 10:19:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Mám rád popování a to k smrti rád a nejradši popíka od rapaly, jeden by si řekl, že je těžký o popa přijít,ale znáte to, loni Slapy a já si říkám, že tohle bude poslední hod. Pěkná zátoka uprostřed bóje pro jachty a ejhle, já tu bojí trefil tak, že se rapala chytla za uzel. No, bóji nepřitáhneš a v listopadu už to studí, takže odpočívej v pokoji, ale od té doby už nepoužívám ve své taktice nic jako vyloženě poslední hod:-)))

                                    Čendík - Profil | Čt 14.7.2011 13:26:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    V týdnu jsem na Dyji urval jeden DT 16 - se svou šňůrou WFT KG STRONG na 39kg jsem ho několikrát bez problémů vyrval z několika vázek, ale pak narazila na něco ostrýho a při větším tahu rupla jak po ustřižení nůžkama. Včera jsem na přehradě pověsil na druhé straně zátoky jednoho slidera, ale po cestě zpět jsem ho z náruče stromu dostal zpět.

                                      Laci - Profil | Čt 14.7.2011 9:14:24

                                      od soboty na dne váhu odpocita moje uspesne SFC shallow shad rap 7 :(

                                        kebator - Profil | Čt 14.7.2011 8:14:09

                                        v nedelu F-7 HS skoncil na papuly velkeeeej mreny. ale rybacka paradna