Straty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac

No, takze nam to zacalo a chcem venovat tuto otazku nasim najmilsim !! co ste uz stihli nechat vo vode, pripadne, co sa vam z vody podarilo vytiahnut - myslim nastrahy ( woblery, rotacky, gumenne nastrahy, ... )
Autor diskuse: Kebator - Profil , 18.6.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: afjee Profil + Pedro1 Profil

Nkebator - Profil | St 22.6.2011 13:57:41

mascha >> no to musela byt paradicka !!!

    NScanix - Profil | St 22.6.2011 13:42:59

    mascha >> na kapra bych netipoval, ten kdyz je za sako, tak zacne nervit a rozjede se celkem rychle...tipoval bych na sumika, paklize to byla reka, na jemnej cajk je to podobne chovani, pomalu u dna, zadnej kvalt, nic mu to nedela...par podobnych strkanic jsem mel a jednou na 0.20mm mono jsem to fakt rval a vydrzel a byl z toho 18kg sumik, ani jednou nekop klasicky do snury, ten tah ho proste netankoval...

      Nmascha - Profil | St 22.6.2011 13:38:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Včera vázka, tak za to škubu, brodim pro to a najednou se to rozjelo. Vodim to asi deset minut bez jakýhokoli vlivu na to, kam a jak rychle se to bude přesouvat. Pak se to vytřepalo. Odhaduju hodně velkýho kapra za kožich. Další nához to samý, zase vázka, tentokrát už ale skutečná a nevybroditelná. Čili další díra do krabičky. Nějaká (chorvatská? značení Račo?) napodobenina horneta, ale velmi velmi chytací. Budiž jí voda lehká.

        Nkebator - Profil | St 22.6.2011 7:14:21

        dobre rano, privlac od 4:00 priniesla jednu rybu a 4 woblery v prdeli. vsetko fajn kusky, no skoda ...

        LC-10, DT-4, DTFSS3, JSR-5

          NScanix - Profil | Po 20.6.2011 14:06:19

          kebator >> oblibeny wobler :)

            Nkebator - Profil | Po 20.6.2011 13:53:00

            Scanix >> no a pochval sa, co si utrhol :-)

              Nmascha - Profil | Po 20.6.2011 9:13:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              včera dvě ztráty na stromě, Yozuri banán ala cultiva a samodomo jointed, velmi chytací :-(
              poučení: když neumíš házet, tak se zvlášť za silnýho větru na to vybodni...

                NScanix - Profil | Po 20.6.2011 0:42:42

                Predevcirem zatim prvni vlastovka v podobe ztraty jedne rapalky...snad to opet nebude narustat do astronomickych rozmeru...

                  Nkebator - Profil | Ne 19.6.2011 21:59:58

                  : vydrák >> celkom dobra farba, asi pojdem kupit takeho do Gabcikova na ryby .... celkom sa mi pozdava

                    N: vydrák - Profil | Pá 17.6.2011 20:13:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Dnešní nalezec z Orlasu - kaprovej wobler Salmo floating (je psáno na lopatce). Petrův zdar

                      Nkebator - Profil | Čt 16.6.2011 13:49:46

                      Kaso >> co ja viem, asi praskol silon alebo to kusla nejaka mala kudla. pretoze velke to nebolo

                        NKaso - Profil | Čt 16.6.2011 12:56:14

                        kebator >> Prezrad ako sa to dá?

                          Nkebator - Profil | Čt 16.6.2011 12:52:34

                          Dnes som opat pochval v rybej papuli CD-5 BT a CD-5 BOSD ... skoda ich, boli paradne a uz take nemam

                            Nmadeintomik - Profil | Út 31.5.2011 19:10:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            kebator >> Netikaju :-(
                            Jak sem je našel , tak sem myslel že sou švícarské , ale je to ťamanský šunt ...

                              Nkebator - Profil | Po 30.5.2011 20:01:55

                              madeintomik >> Certina ? tie potom urcite tikaju ...

                                Nmadeintomik - Profil | Ne 29.5.2011 9:03:01

                                mrkef >> Nó , pěkná nástěnka :-)

                                  Nmrkef - Profil | Ne 29.5.2011 8:58:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  ... také občas něco najdu ve vodě ....
                                  To je sbírka za několik let .... :o)))

                                    Nmadeintomik - Profil | Ne 29.5.2011 8:16:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Poslední nálezy .

                                      NMuskiehunter - Profil | Pá 20.5.2011 15:23:06

                                      boyscout >> Wole :o))

                                        Nprochy96 - Profil | Pá 20.5.2011 14:17:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        kebator >> Kebator - >> něco málo co sem letos našel pod jezem ...