Straty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac

No, takze nam to zacalo a chcem venovat tuto otazku nasim najmilsim !! co ste uz stihli nechat vo vode, pripadne, co sa vam z vody podarilo vytiahnut - myslim nastrahy ( woblery, rotacky, gumenne nastrahy, ... )
Autor diskuse: Kebator - Profil , 18.6.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: afjee Profil + Pedro1 Profil

NBobWob - Profil | St 19.1.2011 12:26:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letos jsem se vydal na Orlík ještě před oblevou a nějaké kousky (woblery) jsem zachránil. Dokonce i prut Shimano catana, bohužel se zlomenou špičkou. Teď je šmitec.
Foto nebylo kvalitní.

    Nmadeintomik - Profil | So 27.11.2010 18:37:51

    afjee >> To máš kus pravdy , no mi nějak nesedí .

      Nafjee - Profil | So 27.11.2010 18:31:21

      madeintomik >> Chodí divně, to je fakt. Nestačí ho jen pasivně tahat.

        Nmadeintomik - Profil | So 27.11.2010 18:27:15

        Kaso >> Nic sem na něj nechytil a nějak divně šlape . Jo a chrastí .
        Dobře mu bude na dně :-)

          NKaso - Profil | So 27.11.2010 18:23:04

          madeintomik >> Alebo nie je na H?

            Nmadeintomik - Profil | So 27.11.2010 18:18:49

            Kaso >> ci... ?

              NKaso - Profil | So 27.11.2010 18:17:36

              madeintomik >> Ale važne,ci...

                Nmadeintomik - Profil | So 27.11.2010 18:12:25

                Jo toho stinga sem víceméně obětoval . Chtěl sem prochytat míto kde je na dně potopemý kmen . Ten už mně stál nástrah :-(
                Vždycky když se o něj pověsím tak se snažím si to místo dobře zapamatovat , ale sem tam foukne vítr nebo blbě nahodím a je to v pr...
                Kaso :sting je na houno , tak tak .

                  NKaso - Profil | So 27.11.2010 18:02:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  madeintomik >> No tak sláva,sting je aj tak na houno :o)

                    Nskwor - Profil | So 27.11.2010 17:55:27

                    madeintomik >> To se pořád vyplatí, Sting se dá dokoupit, s Roachem to je horší :-)

                      Nmadeintomik - Profil | So 27.11.2010 15:23:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Kuk na bráchu :-)
                      Dnes sem našel svého woba co sem před třema týdnama urval :-)
                      No na oplátku sem přišel o stinga :-(

                        NScanix - Profil | Pá 26.11.2010 13:32:57

                        boyscout >> :)))

                          Nboyscout - Profil | Pá 26.11.2010 12:36:24

                          mascha >> tady to má aspoň logiku: PH - pink hore a PW - pink wespod :-)

                            Nmascha - Profil | Pá 26.11.2010 11:47:52

                            Walleye - altered ... >> tohle jsem našel na netu PH a PW

                              NWalleye - altered ... - Profil | Pá 26.11.2010 11:41:58

                              mascha >> Jasně :-)) právě nepatrné kresby rozhodují ..... ale k barvě PW Tvůj popík alespoň co znám tak to má podle mne nejblíž.

                                Nmascha - Profil | Pá 26.11.2010 11:37:33

                                Walleye - altered ... >> mno, já bych tomu neříkal nepatrné rozdíly, pro mně to jsou úplně jiný woby :-)
                                Viděl jsem sbírku jednoho chlapíka a ten řešil i to, že na jednom kusy bylo oko obtažené černou linkou a na druhém ne, jinak byly naprosto identické... :-)
                                Ale vidíš, že i pro tebe nepatrné rozdíly znamenají na krabičce jinou definici názvu barvy. Takže si myslim, že ten popík být PW vůbec nemusí.

                                  NWalleye - altered ... - Profil | Pá 26.11.2010 11:28:56

                                  Nebo zde u barev GFR ... a mnoho jiných.

                                    NWalleye - altered ... - Profil | Pá 26.11.2010 11:19:56

                                    mascha >> Ono to je těžko .... :-)Třeba zde ... až na nějaké nepatrné rozdíly.. naprosto stejný wobler.

                                      NWalleye - altered ... - Profil | Pá 26.11.2010 11:11:32

                                      kebator >> Něco jsou ale na spoustu ještě lovím nebo je mám vícekrát.

                                        Nmascha - Profil | Pá 26.11.2010 10:47:29

                                        Walleye - altered ... >> zajímavý je, že u těhle je ta červená jakoby na bradě, kdežto u toho popa na čele