Straty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac

No, takze nam to zacalo a chcem venovat tuto otazku nasim najmilsim !! co ste uz stihli nechat vo vode, pripadne, co sa vam z vody podarilo vytiahnut - myslim nastrahy ( woblery, rotacky, gumenne nastrahy, ... )
Autor diskuse: Kebator - Profil , 18.6.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: afjee Profil + Pedro1 Profil

Nkebator - Profil | Pá 26.11.2010 10:44:05

Walleye - altered ... >> to mas ale zberatelske kusky ... ak sa nemylim

    NWalleye - altered ... - Profil | Pá 26.11.2010 8:32:27

    mascha >> Tohle zase je nejstarší barva PW.Nejsou tam znázorněny ale šupinky !! Jak si přivezu ještě woblery z chaty tak Ti nafotím ještě tu barvu PH (pink head).

      NWalleye - altered ... - Profil | Pá 26.11.2010 8:25:19

      mascha >> Ahoj tak tady posílám ty barvy ... To hle není sice ,,čistokrevné" PW ale PWB. Nic méně se k tomu velmi přibližuje.:-)) Nemít ty žaberní oblouky ... ale to je to ,,bleed" .

        Npouštěč - Profil | St 24.11.2010 14:01:01

        kebator >> našel šťastlivec jeden

          Nmascha - Profil | Út 23.11.2010 20:19:02

          Walleye - altered ... >> jasný dík, žádný spěch. a klidně sem, ať je o čem plkat ;-)

            Nkebator - Profil | Út 23.11.2010 19:51:28

            pouštěč >> ako nasiel ci stratil ?

              NWalleye - altered ... - Profil | Út 23.11.2010 18:25:00

              mascha >> Ano ale jsem ještě min. do čtvrtka mimo ,,domov" ale v pátek Ti to pošlu .. třeba na SZ.

                Nmascha - Profil | Út 23.11.2010 18:16:42

                Walleye - altered ... >> dokázal by jsi, prosím, někde najít fotku těch pink head a pearl white? Pokouším se zjistit, co to je teda za nález, ale zatím neúspěšně. SD to určitě není, to jsem na fotkách našel a porovnal. Dík

                  Npouštěč - Profil | Út 23.11.2010 17:26:16

                  no já nic extra ale známý plnou velkou krabičku woblerů všechno rapaly bylo jich minimálně 20 ach jo to se to nemohlo povést mě !_!_!_!?????

                    NScanix - Profil | Út 23.11.2010 15:21:59

                    Walleye - altered ... >> stejne si spis myslim, ze je to SD, nemyslim si, ze by nekdo vlacel raritnim popikem na Orleasu ;) EDIT: i kdyz je fakt, ze tam tmava by nezmizla tak snadno a ta cervena je navrchu pomyslne hlavy, tak to mas pravdu spis ty.

                    SD: http://www.rapala.com/assets/images/products/colorb​ar/skitter_pop_sd.png

                      Nabul-luba - Profil | Út 23.11.2010 15:00:43

                      kebator >> no nevím tam je vody tak po kolena :)

                        Nkebator - Profil | Út 23.11.2010 14:53:48

                        abul-luba >> mozno hej, ked to tam hadzal ...

                          Nabul-luba - Profil | Út 23.11.2010 14:50:48

                          kebator >> je to možný trochu by mě zajímalo jestli tam něco s tím chytl.

                            NWalleye - altered ... - Profil | Út 23.11.2010 14:32:59

                            Scanix >> Když si otevřeš můj nic ... pak fota ... v jedné diskusi jsem tam dával FR .. vlevo myslím třetí z hora je právě zmíněný model. Nejsem doma abych kouknul přesně.Na té 7cm je i znát ten reliéf šupinek.Tyhle barvy byly málo na pultech .... myslím,že jsem to v ČR ani nekupoval.
                            edit.Přimalovat tmavší hřbet a žaberní oblouky tak je to SD jako vyšité.Samo,že každá modelová řada se různí i ve stejných barvách.Jointed v barvě FT mát třeba ve třech provedení a je to stejný model i velikost.Každopádně to pro ,,fanoušky" má velkou cenu. :-))

                              NScanix - Profil | Út 23.11.2010 14:15:03

                              Walleye - altered ... >> je to mozne, ja si rikal, dle toho boku, ze by to mohlo byt vybledle SD klidne.

                                NWalleye - altered ... - Profil | Út 23.11.2010 13:50:21

                                Scanix >> Myslím,že to bude spíš barva PH-(pink head) nebo PW (pearl white) V jiných Rapaláckých model řadách moje oblíbené podzimní barvy.

                                  Nkebator - Profil | Út 23.11.2010 13:39:12

                                  abul-luba >> z lyzice ??? :-)))

                                    Nabul-luba - Profil | Út 23.11.2010 13:21:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Táké přidám čerstvý nález plandavka domácí výroby.

                                      Nmascha - Profil | Po 22.11.2010 21:17:35

                                      Sethy >> naopak, raritu si musim hejčkat, bude mezi lovama naloženej ve sklenici :-)
                                      ale asi to bude fakt úspěšná barva, je okousanej hezky pěkně

                                        NSethy - Profil | Po 22.11.2010 19:51:31

                                        mascha >> nech ho do další sezony vyschnout a je po problému (vyzkoušeno, taky jsem měl CD popa:)). Navíc budeš mít neokoukanou barvu :)