Straty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac

No, takze nam to zacalo a chcem venovat tuto otazku nasim najmilsim !! co ste uz stihli nechat vo vode, pripadne, co sa vam z vody podarilo vytiahnut - myslim nastrahy ( woblery, rotacky, gumenne nastrahy, ... )
Autor diskuse: Kebator - Profil , 18.6.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: afjee Profil + Pedro1 Profil

Nkebator - Profil | Po 22.11.2010 19:42:45

Razgy >> no vidis, nemas kupovat "smejdy" kade tade ... :-))) dik za 1000-ci prispevok !

    NRazgy - Profil | Po 22.11.2010 19:40:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    kebator >> ne ne, únava materiálu. měsíc starej kus. prostě jsem nahodil a fíí, skiter v pochvě....

      Nmascha - Profil | Po 22.11.2010 8:48:13

      Scanix >> raritka? tak to hned hodim na eBay a je ze mně boháááááč!!!!!!! :-)))))

        NScanix - Profil | Ne 21.11.2010 22:48:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        mascha >> no aspon mas raritku, prvni sinking popper od Rapaly barva kdysi byvala asi SD, takze Rapala Count Down Skitter Pop SD :)

          Nmascha - Profil | Ne 21.11.2010 22:05:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dneska jsem ulovil na Orlasu tohohle dobytýho skitter popa. Puká krásně, ale asi je brutálně nacucanej, při zastavení jde okamžitě po ocasu ke dnu. Při potahu zas vyjede na hladinu a dál puká. Nebo to tak má bejt? asi ne...

            Nkebator - Profil | Ne 21.11.2010 20:01:19

            Razgy >> urvala Ti ho ryba ci Tvoja chyba ?

              NRazgy - Profil | Ne 21.11.2010 18:57:38

              včera mne opustil můj rappala skitter walk. čest jeho památce. bohužel mu nepomohlo ani wolframové lanko, které ho mělo jistit - přetrhlo se přesně za obrtlíkem....

                NWalleye - altered ... - Profil | So 20.11.2010 19:56:00

                afjee >> Jj.Největší bláto jaké snad existuje !

                  Nafjee - Profil | So 20.11.2010 19:54:38

                  madeintomik >> Nevím jestli přesně tenhle typ a velikost, ale je to od stejné značky (Mustad) ..

                    Nmadeintomik - Profil | So 20.11.2010 19:53:20

                    afjee >> To je ten hák co si dnes narovnal ?
                    Jestli jo , tak se nedivím že ho majitel hodil na větev a urval :-)

                      Nmadeintomik - Profil | So 20.11.2010 19:48:18

                      afjee >> Právě sem hledal co to je :-)
                      Jo dragon demon

                        Nafjee - Profil | So 20.11.2010 19:46:53

                        Walleye - altered ... >> A já od dneška zase nelovím na ten hák, co je v něm .. (Mustad a taky z RSP) ! :x))

                          NWalleye - altered ... - Profil | So 20.11.2010 19:45:23

                          afjee >> Na 100% :-)) Nemám ho rád ... nelovím ne něj !!

                            Nkebator - Profil | So 20.11.2010 19:45:05

                            ja som tuto kopu nasiel doma v igelitke v garazi... idem to roztriedit ... as ima picne z toho ! :-)

                              Nafjee - Profil | So 20.11.2010 19:39:15

                              madeintomik >> dragon?

                                Nmadeintomik - Profil | So 20.11.2010 19:37:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dnešní nález .

                                  NRoberto2 - Profil | So 13.11.2010 21:56:16

                                  nenajdu nikdy nic ..Jak klesne hladina / Lipno / pobřeží oblézají hledači ....

                                    Nmadeintomik - Profil | So 13.11.2010 20:25:36

                                    kaňka >> Jednou sem našel svéno woblera po více jak půl roce a stačilo ho očistit kartáčkem na zuby s mýdlem a vyměnit trojhák a byl jak znovuzrozený .
                                    Letos skončil opět někde na ně :-(

                                      Nafjee - Profil | So 13.11.2010 20:07:38

                                      kaňka >> :-)))

                                        Nkaňka - Profil | So 13.11.2010 20:06:43

                                        afjee >> Prachovka na to stačit nebude , rýžák to je jiný kalibr :-)))