Straty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac

No, takze nam to zacalo a chcem venovat tuto otazku nasim najmilsim !! co ste uz stihli nechat vo vode, pripadne, co sa vam z vody podarilo vytiahnut - myslim nastrahy ( woblery, rotacky, gumenne nastrahy, ... )
Autor diskuse: Kebator - Profil , 18.6.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: afjee Profil + Pedro1 Profil

afjee - Profil | So 13.11.2010 20:04:58

kaňka >> Oprášíš a jedeš dál :)

    skwor - Profil | So 13.11.2010 20:03:23

    madeintomik >> Au, taková ztráta zabolí.

      kaňka - Profil | So 13.11.2010 20:01:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      madeintomik >> Možná ho někdy najdeš já jsem minulý týden našel svého woba , kterého jsem urval někdy koncem léta , zaplaval si cca 1km od místa nehody :-)))

        madeintomik - Profil | So 13.11.2010 19:31:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak dnes sem přišel o dalšího rouše :-(

          kebator - Profil | Po 18.10.2010 6:37:06

          madeintomik >> neviem, preco sa mi zdal ako 14 cm ... :-)

            madeintomik - Profil | Ne 17.10.2010 19:29:30

            kebator >>
            jé :-)
            to je kámošův ssr 7 .

              kebator - Profil | Ne 17.10.2010 19:26:01

              madeintomik >> SSR-14 som mal na mysli ... ale asi to je mensi vobler

                madeintomik - Profil | Ne 17.10.2010 19:03:51

                kebator >> obludy ?

                  madeintomik - Profil | Ne 17.10.2010 19:03:26

                  : vydrák >> jó myslím že je to cormoran

                    kebator - Profil | Čt 14.10.2010 22:32:27

                    madeintomik >> to na take obludy chytas ?

                      madeintomik - Profil | Čt 14.10.2010 20:44:03

                      : vydrák >> Taky sem ten wobler měl v modré barvě a úplně stejně se sloupal .
                      Ale co to byl zač si nepamatuju . Ale spro to nebyl .

                        madeintomik - Profil | Čt 14.10.2010 20:20:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Dnešní úspěšná záchrana kámošova včera urvanýho woba a mojí měsíc utržené gumy :-)

                          mascha - Profil | Čt 14.10.2010 10:01:06

                          Scanix >> jasně, dyk von ten Lauri v tom svym severskym zapadákově když nemoh obtáhnout Scorpiona v modernim plastu, tak to obšlehnul aspoň do klacku :-)

                            Scanix - Profil | Čt 14.10.2010 9:55:45

                            mascha >> kdepak, to jini kopiruji albastar, tyhle woby se delaji uz fakt dlouho

                              mascha - Profil | Čt 14.10.2010 9:46:36

                              koukám že ten Albastár taky okopíruje všechno, co jde okolo a nestačí utýct :-)

                                Scanix - Profil | St 13.10.2010 22:26:39

                                : vydrák >> podobnost je i tady http://www.damialba.cz/fishing/albastar/vlacka/wobl​ery.htm bude to nejaka odruda, resp. uroven jako JSA, Albastar, ...

                                  Walleye - altered ... - Profil | St 13.10.2010 21:17:07

                                  : vydrák >> Hlavně ten ,,prcek" v RH jsem viděl někde na 100%

                                    : vydrák - Profil | St 13.10.2010 21:14:54

                                    Walleye - altered ... >> Třeba to takhle bude líp k poznání.

                                      Walleye - altered ... - Profil | St 13.10.2010 21:12:56

                                      : vydrák >> Koukám na ty trojháčky . Opravdu jsem to někde viděl.Pamatuju se podle nich nebo mne zaujala velikost a tenkost těch trojháčků. Nevím ale snad si vzpomenu na nějakou Chinu bych to ale viděl .

                                        : vydrák - Profil | St 13.10.2010 21:09:35

                                        Walleye - altered ... >> Myslíš tedy Tesco-China?