Straty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac

No, takze nam to zacalo a chcem venovat tuto otazku nasim najmilsim !! co ste uz stihli nechat vo vode, pripadne, co sa vam z vody podarilo vytiahnut - myslim nastrahy ( woblery, rotacky, gumenne nastrahy, ... )
Autor diskuse: Kebator - Profil , 18.6.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: afjee Profil + Pedro1 Profil

NWalleye - altered ... - Profil | St 13.10.2010 21:02:35

: vydrák >> To tedy nebude ... :-(( Myslím,že jsem něco podobného viděl v TESCO

    Nmascha - Profil | St 13.10.2010 21:01:16

    tipuju na činghis kopie spro. čajna dělá dost kopií, mám kopie Yozuri a SDR

      Nafjee - Profil | St 13.10.2010 20:58:34

      : vydrák >> Já si taky myslím, že to je SPRO .. Mají takovou typickou lopatku ...

        N: vydrák - Profil | St 13.10.2010 20:55:52

        Walleye - altered ... >> No nevím.Já jedno SPRO-čko mám,a to je signovaný.Tady nic.

          NWalleye - altered ... - Profil | St 13.10.2010 20:48:41

          : vydrák >> Tipnul bych si SPRO ...

            N: vydrák - Profil | St 13.10.2010 20:43:22

            Zdravím.
            Potřeboval bych identifikovat tyto woblery,jsou tady samý šmati,tak to snad někdo pozná.Nejsou od výrobce signovány.Děkuju

              Nkebator - Profil | Po 11.10.2010 6:42:32

              vcera som skusil popri bobkarine aj ostieze. 5 nahodou = 5 x strata nastrahy - smaky Berkley ... a ryba ziadna

                N: vydrák - Profil | So 9.10.2010 18:34:19

                afjee >> Budu,máš mé slovo.

                  Nafjee - Profil | So 9.10.2010 18:33:28

                  : vydrák >> No, tak si ji nechej.:(... Byla to moje oblíbenkyně, do vody šla téměř vždy, tak se k ní chovej hezky...

                    N: vydrák - Profil | So 9.10.2010 18:31:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    afjee >> K nám vlak nejezdí.Bydlím v malé vesničce v horách,kam se dostane akorát vrtulník a nebo kravské spřežení.

                      Nafjee - Profil | So 9.10.2010 18:29:17

                      : vydrák >> Mám vlak po celé ČR zadarmo celý rok, tak jak se domluvíme? :)))))

                        N: vydrák - Profil | So 9.10.2010 18:24:12

                        afjee >> Když si pro ni přijedeš,dám ti jí.Ovšem cesta Tě bude stát nemalé peníze,popřemýšlej o tom.:-)))

                          Nafjee - Profil | So 9.10.2010 18:20:06

                          : vydrák >> To je moje ! Vrať mi ji ! A hned! (:

                            N: vydrák - Profil | So 9.10.2010 18:00:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            kebator >> Kebator - >> Dnešní nalezenec na řece Lomnici.Vytáhnul jsem ji ze dna woblerem-nebyla tam dlouho.
                            Dotyčnému děkuji-cena v obchodě 62 Kč.Petrův zdar

                              Nkebator - Profil | Čt 30.9.2010 20:36:22

                              mascha >> doma si pozriem, lebo teraz som cez mobilny net pripojeny a seka mi to ... ale pocul som 2 x hypoteka a 2 x lizing, takze to bude celkom in piesen

                              jaky raper z Teba ...

                                Nmascha - Profil | Čt 30.9.2010 18:16:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                kebator >> :-))) http://www.youtube.com/watch?v=_aOxBVCGza4
                                ...
                                Myslím, že nám všem už z toho všeho šibe,
                                mě, tobě no a taky tady těm lidem,
                                jedno co máš, nikdy to nestačí,
                                všichni jsme lovci a sběrači
                                ...

                                  Nkebator - Profil | Čt 30.9.2010 15:21:06

                                  mascha >> pekna myslienka ...

                                    Nmascha - Profil | St 29.9.2010 12:54:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    : vydrák >> ve wobech se nevyznám a v raritách už vůbec ne. Ve skrytu duše bych se chtěl stát sběratelem, ale vim, že na to nemám fondy, sotva stačim obnovovat to, co z krabice vyčerpá běžnej lov. Navíc nejsem vyznavačem jedný určitý firmy nebo značky, kupuju co mi zrovna padne do oka a na co peněženka stačí. Většinu rapalácký osádky jsem pořídil stromolezením nebo na burzách z druhý ruky.

                                      N: vydrák - Profil | Út 28.9.2010 9:39:27

                                      Walleye - altered ... >> Napiš mi něco o něm.Jsem taky zarytej rapalista,ale teď vidím,co mi uniklo kousků.Jenom hesky jerků se dělalo obrovské množství druhu.
                                      A jaký další důchodce obsahuje Tvá vitrína?

                                        NWalleye - altered ... - Profil | Út 28.9.2010 7:19:22

                                        : vydrák >> Dalo by se říct,že to jo. X let zpět jsem na něj pochytal spoustu štik tak šel do zaslouženého wobleřího důchodu a do vitrínky legengy . :-))) Je to Husky Jerk 12cm CR (kroaker).