Straty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac

No, takze nam to zacalo a chcem venovat tuto otazku nasim najmilsim !! co ste uz stihli nechat vo vode, pripadne, co sa vam z vody podarilo vytiahnut - myslim nastrahy ( woblery, rotacky, gumenne nastrahy, ... )
Autor diskuse: Kebator - Profil , 18.6.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: afjee Profil + Pedro1 Profil

N: vydrák - Profil | Út 28.9.2010 7:11:57

Walleye - altered ... >> Tak to netuším:-((
Jistě to bude nějaká raritka!Je zbavená háčků,aby tě nelákalo ji použít a když třeba nemůžeš k vodě,tak se s ní mazlíš.Že jo!!:)))))))))))

    NWalleye - altered ... - Profil | Po 27.9.2010 20:03:19

    : vydrák >> Tak tady jsem Ti vyfotil můj ,,starý" Husky Jerk 12cm ... a jaká je tohle barva ?

      N: vydrák - Profil | Po 27.9.2010 18:59:46

      mascha >> Kdž jsme u těch rarit,napiš,které rapaly považuješ za raritní nebo skoro za raritní?
      Může to zde napsat každý,nejenom máša!

        Nkaňka - Profil | Po 27.9.2010 17:15:15

        mascha >> To teda jo a doufám že Ti dá tu půlku bez lopatky :-))))

          Nmascha - Profil | Po 27.9.2010 17:11:43

          kaňka >> závidíš mi půlku skoro raritního woba, jsi nepřejícný zlý zlý :-)))

            Nkaňka - Profil | Po 27.9.2010 17:07:44

            mascha >> Dostaneš odměnu ve formě tropického ovoce, dostaneš po kokosi :-)))))

              N: vydrák - Profil | Po 27.9.2010 17:07:17

              mascha >> Dobrá,až ho přerazím vejpůl o skálu,je Tvůj:-))

                Nmascha - Profil | Po 27.9.2010 17:06:23

                : vydrák >> co jsem vyhrál? půlku toho woba?

                  N: vydrák - Profil | Po 27.9.2010 16:55:24

                  mascha >> Jsi nejlepší,o tom žádná!

                    N: vydrák - Profil | Po 27.9.2010 16:54:48

                    Walleye - altered ... >> No ten můj je jasně do zelena.Tam o modré nemůže být řeč.Víš něco více o tomto zbarvení?Já jsem na něj jěště nenarazil!Proto se taky furt tak hloupě vyptávám:-))

                      Nmascha - Profil | Po 27.9.2010 16:53:52

                      : vydrák >> no však to melduju: mascha - ® [Poslat soukromou zprávu.] Po 27.9.2010 16:05:33
                      : vydrák >> HJ-12 SGM Silver Green Mackerel (saltwater)
                      takže jsem byl: PRVNÍÍÍÍ

                        NWalleye - altered ... - Profil | Po 27.9.2010 16:52:14

                        : vydrák >> SGM je evidentně do zelena SM je modrá ...

                          N: vydrák - Profil | Po 27.9.2010 16:51:33

                          mascha >> Vypadá to spíše na SGM,nééé?

                            Nmascha - Profil | Po 27.9.2010 16:48:38

                            : vydrák >> Silver Mackerel vs. Silver Green Mackerel

                              N: vydrák - Profil | Po 27.9.2010 16:42:51

                              Walleye - altered ... >> A rozdíl mezi SM a SGM?

                                NWalleye - altered ... - Profil | Po 27.9.2010 16:39:42

                                : vydrák >> Je to HJ 12 SM !!!! Mám u Tebe pivo :-)))

                                  Nmascha - Profil | Po 27.9.2010 16:38:29

                                  : vydrák >> našel jsem jen toto a taky mi to přijde zelený, takže to asi nebude to vono. http://picasaweb.google.com/lh/photo/rUJbczx9RWDyNk​6zu_1KCw

                                    NWalleye - altered ... - Profil | Po 27.9.2010 16:38:20

                                    kaňka >> Vyčasuje se tak proč ne .. :-)). Hold si musíš už přivykat na zimní doplňky a nezbytnou termosku z bylinkovým čajem,medem a kapkou toho ,,našeho" pití.Zítra bez toho nejedu :-))))

                                      N: vydrák - Profil | Po 27.9.2010 16:31:14

                                      mascha >> Jo,ale teď jsem to vyfotil lépe.Zde můj nový kluk do sbírky.Je to makrela anebo to není makrela????

                                        Nkaňka - Profil | Po 27.9.2010 16:29:28

                                        Walleye - altered ... >> Ahoj Vlastiku , možná půjdu dnes ale ještě nevím su nějaký nachlazený tak se nemůžu pořád rozhodnout ale nejspíš to zkusím :-)))