Straty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac

No, takze nam to zacalo a chcem venovat tuto otazku nasim najmilsim !! co ste uz stihli nechat vo vode, pripadne, co sa vam z vody podarilo vytiahnut - myslim nastrahy ( woblery, rotacky, gumenne nastrahy, ... )
Autor diskuse: Kebator - Profil , 18.6.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: afjee Profil + Pedro1 Profil

Nmascha - Profil | Po 27.9.2010 16:27:09

: vydrák >> to už jsi vyfotil a poslal, ne?

    N: vydrák - Profil | Po 27.9.2010 16:23:24

    mascha >> Vyfotím svýho nalezence a pošlu foto.

      NWalleye - altered ... - Profil | Po 27.9.2010 16:23:17

      kaňka >> Zdar Aldo ! Zítra razíš ? Já půjdu něco potrhat a ,,pohřbít" hned ráno. :-))

        NWalleye - altered ... - Profil | Po 27.9.2010 16:19:50

        : vydrák >> Ahoj. Tak to vypadá na Rapalu Husky Jerk saltwater 12cm v barvě SM (silver makrel).Vím,že něco takového před pár lety dorazilo i do ČR. Můžu se mýlit ale myslím,že to bude ono.

          Nkaňka - Profil | Po 27.9.2010 16:16:42

          : vydrák >> Nic proti ale Ty jsi se ptal na ten wobler a tak jsem se domníval že se v Rapalách moc nevyznáš, nejsem jasnovidec:-)))

            Nmascha - Profil | Po 27.9.2010 16:16:33

            : vydrák >> nevím, mám google :-)
            ale přijde mi, že to na fotce v krabici je něco jinýho, zelenýho. Makrela je stříbrná s modrýma zádama atd.
            http://www.google.cz/images?um=1&hl=cs&safe=off&cli​ent=firefox-a&hs=w2E&rls=org.mozilla%3Acs%3Aofficia​l&biw=1081&bih=829&tbs=isch%3A1&sa=1&q=HJ-12+SGM+Si​lver+Green+Mackerel&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

              Nkebator - Profil | Po 27.9.2010 16:15:45

              : vydrák >> sikula !

                N: vydrák - Profil | Po 27.9.2010 16:14:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                mascha >> Máš pravdu,našel jsem to.Jedná se o unikátní wobler,který rapala vyrobila na popud známého vláčkaře Jana Eggerse.Jde o speciální sérii.To jsem ani nevěděl,co jsem nešel za špecialitu.Víš o tomto wobleru něco víc?Děkuju

                Rapala SPECIAL Jan Eggers Husky Jerk HJ-12 SGM

                  N: vydrák - Profil | Po 27.9.2010 16:07:30

                  kaňka >> Jistě,chytám na rapaly mnoho let.

                    Nafjee - Profil | Po 27.9.2010 16:05:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ...

                      Nmascha - Profil | Po 27.9.2010 16:05:33

                      : vydrák >> HJ-12 SGM Silver Green Mackerel (saltwater)

                        Nafjee - Profil | Po 27.9.2010 16:05:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        .

                          Nafjee - Profil | Po 27.9.2010 16:04:56

                          Tak mně se taky něco podařilo nalézt nedávno ...

                            Nkaňka - Profil | Po 27.9.2010 16:04:04

                            : vydrák >> Takže asi jo :-)))))

                              N: vydrák - Profil | Po 27.9.2010 16:01:57

                              kaňka >> To jsou otázky

                                Nkaňka - Profil | Po 27.9.2010 16:01:04

                                : vydrák >> Má to na lopatce Rapala?

                                  N: vydrák - Profil | Po 27.9.2010 15:37:13

                                  skwor >> China ne,je to origo rapala.

                                    N: vydrák - Profil | Po 27.9.2010 15:36:47

                                    Walleye - altered ... >> Walleye - 12.9.2010 7:15:05 >> Pokud jsi on-line,zkus to rozšifrovat.

                                      Nskwor - Profil | Po 27.9.2010 15:36:33

                                      : vydrák >> Tak může to být nějaká china napodobenina, ale skoro jistě bych řekl HJ......

                                        Nkaňka - Profil | Po 27.9.2010 15:36:10

                                        skwor >> Byls rychlejší, sakra:-)))