- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják Team Dragon FD720-730-735ix nebo Naviják Shimano Nexave FB 2500
který je lepší nebo nějaký jiný v podobné cenové rwelaci napsat
A) Shimano35%
B) Team dragon65%
Od 19.5.2009 hlasovalo 124 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NTom - Tuk - Profil | Ne 9.1.2011 13:19:44
Jsem rád a děkuji, že udržuješ a sosáš info od co nejvíc lidí o kloudných mašinkách. Čím dál víc lidí má hluboko do kapsy a každý trvanlivý kousek za rel. rozumné koruny je dobře obeznat. Nenech se nasírat a nereaguj na zbytné připomínky. Pusť si místo toho TOTO : www.youtube.com/watch?v=-0skjm-uJSs&feature=related Snad Ti kočka polepší náladu. Pohoda a nedej se.
NRoberto2 - Profil | Ne 9.1.2011 13:19:05
NJaroch - Profil | Ne 9.1.2011 13:05:52
V jedné diskusi napíšeš že Daiwa pod 3000 kč je lowend a šunt
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=634913
N Roberto2 - ® So 1.1.2011 20:32:11
David. >> Prosím nemlžit ... Daiwu asi ano ale fakt tak od 3000 výš . Co jsem měl v ruce jejich low-endy bylo to jak od vietnamců ... To v shimanu i v základu dostaneš kvalitní navi co vydrží léta ....
a v další píšeš o skvělých a úspěšných navijácích : http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=1983&page=2
http://www.rybarskysvet.cz/z11263-navijak-rapid-carp-lineaeffe
Tak kdo z nás dvou si SE.R.E DO HUBY a překrucuje vlastní výroky ?
NRoberto2 - Profil | Ne 9.1.2011 12:22:30
NJaroch - Profil | Ne 9.1.2011 12:10:53
V jedné diskusi píšeš že Shimano nemůžeš ani cítit a v druhé ho vychvaluješ jako nezničitelný naviják .
Právě si pročítám tvé příspěvky v ostatních diskusích .
A máš pravdu baví mně to a na tebe budu mít vždycky .
NRoberto2 - Profil | Ne 9.1.2011 11:57:49
NRytíř - Profil | Ne 9.1.2011 11:57:47
http://www.rsp-fishing.cz/pruty-delene/privlacove/prut-cormoran-ulx-2-40m-1-9g
No tak můj nazor je,že by potřebovala ostřejši proutek než ten Pezon,tohle je dost gumovy,s tim bude mit problemy.
NJaroch - Profil | Ne 9.1.2011 11:54:16
Co je na tom k nepochopení ? Víme všichni že jsi tuto diskusi oživil Ty právě proto že máš zkušenosti s Dragony .
Pokud jsi to myslel jinak tak se nauč správně vyjadřovat .
NJohnMcE - Profil | Ne 9.1.2011 11:45:32
Pošli odkaz na toho Cormorana, jestli máš. Ale asi vím, kterej to je...
NRytíř - Profil | Ne 9.1.2011 11:39:10
NJohnMcE - Profil | Ne 9.1.2011 11:35:08
NRoberto2 - Profil | Ne 9.1.2011 11:31:21
NJaroch - Profil | Ne 9.1.2011 11:11:55
Tak jak vám šlapou Dragony - Ryobi ? Objednal jsem jeden na sezonu / TD 935i / Myslím že za ty peníze bude super ? Alu tělo a zpracování , materiál , tuším u japonce na 1 ?
Hm . Jaké Ty asi můžeš mít zkušenosti s Dragony :-)
Ó bože , ó Die ! proč si lidé se.r.ou do huby ?
NJohnMcE - Profil | Ne 9.1.2011 11:08:07
Co se týká Dragonu, nemám zatím zkušenost, ale pod stromeček jsem si nadělil na doporučení eXecutora a i jiných vláčkařů z Mrku Team Dragon 920iZ. Ale ten půjde na ULko. Toť moje zkušenost, nic víc...
NRytíř - Profil | Ne 9.1.2011 11:00:14
Kde to žije - dravci
10:39NBurza na přívlačové nástrahy 33422
9:21NÚhoří sezona 2012 10521
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNRare woblery - Rapala 14054
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme cestovku
Safra-go
Jižní Afrika, Sibiř, Patagonie. Vyzkoušené lokality v doprovodu našeho scouta. Expedice pro partu kamarádů i...











