Novinky 2011 na přívlač

Zdravím, házejte sem novinky 2011 na přívlač. Co očekáváte a na co se těšíte (pruty a navijáky)?
Autor diskuse: bambus - Profil , 21.12.2010 dravci - náčiní, doplňky

Těším se na novinky od firmy ...?

A) Shimano51%

B) Dragon11%

C) Norstream9%

D) Okuma4%

E) Berkley6%

F) Daiwa19%

Od 21.12.2010 hlasovalo 186 čtenářů.

SIOLA - Profil | Ne 31.7.2011 21:34:26

    kukkYn_ - Profil | Po 28.2.2011 21:39:46

    SIOLA >> tu 2.60 si mozna taky vezmu pozdeji na delsi hody na zavody :)

      j.sladkay - Profil | Po 28.2.2011 21:16:18

      je to: rinyusai hechi special

        Rytíř - Profil | Po 28.2.2011 21:13:12

        Bambus... T.maniak >> bambus - 28.2.2011 21:07:49 >> To je chvějivka ale třeba bys to nepoznal, kdyby tě to neřekli:-)

          bambus - Profil | Po 28.2.2011 21:07:49

          Rytíř >> co tu padlo?

            Rytíř - Profil | Po 28.2.2011 21:07:28

            Bambus... T.maniak >> bambus - 28.2.2011 21:05:56 >> zeptej se Carchyho,ten ti to osvětli s chvějivkou:-))
            PS:Dneska to tu padlo.

              bambus - Profil | Po 28.2.2011 21:05:56

              Rytíř >> to nevim

              je tam hecht special = cos je podle mne štičí special :-D

              a mnel by bejt tuhej .D

                Rytíř - Profil | Po 28.2.2011 21:04:09

                Bambus... T.maniak >> bambus - 28.2.2011 21:02:39 >> ještě abys nebyl:-))
                To je chvějivka ale třeba bys to nepoznal, kdyby tě to neřekli:-)

                  bambus - Profil | Po 28.2.2011 21:02:39

                  Rytíř >> stejne je divnej :-D


                  prijde mi to jako feeder
                  a ja jsem ted spokojenej .D

                    Rytíř - Profil | Po 28.2.2011 21:01:38

                    Bambus... T.maniak >> bambus - 28.2.2011 21:00:37 >> dělaš jak kdyby sis kupoval věci za 3,20:-)))

                      bambus - Profil | Po 28.2.2011 21:00:37

                      Piskořík >> neee :-D



                      tohle bude mastný :-§

                        Piskořík - Profil | Po 28.2.2011 20:59:46

                        Bambus... T.maniak >> bambus - 28.2.2011 20:56:50 >> Záchvat?


                        :o)

                          bambus - Profil | Po 28.2.2011 20:56:50

                          doktor multiplikator >> j.sladkay - 28.2.2011 17:02:16 >> co to je zac?

                          mas web?

                            SIOLA - Profil | Po 28.2.2011 20:51:42

                            kukkYn_ >> Ja sem oblížel tu 2,60m verzu Q-Light Spinu. Ale moc mě nepřesvěčila kvalita provedení toho sedla,korku v realu.

                              SIOLA - Profil | Po 28.2.2011 20:46:09

                              aleš vavřina >> Nevim kdo ma zastoupení ale na eshipu to ma hobby-g

                                bambus - Profil | Po 28.2.2011 18:53:39

                                doktor multiplikator >> j.sladkay - 28.2.2011 17:02:16 >> ale vypada pekne :-)ú

                                  kukkYn_ - Profil | Po 28.2.2011 18:52:39

                                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 28.2.2011 18:03:32 >> jojo ja vim jen je to spis uz jak feeder :))

                                    kukkYn_ - Profil | Po 28.2.2011 18:52:11

                                    Rytíř >> :))

                                      kaňka - Profil | Po 28.2.2011 18:29:05

                                      doktor multiplikator >> j.sladkay - 28.2.2011 18:03:32 >> A copak je to za paličku ?

                                        j.sladkay - Profil | Po 28.2.2011 18:03:32

                                        kukkYn_ >> nie, nie ja to nemam a ani nechcem. davam to len pre zaujimavost

                                          Rytíř - Profil | Po 28.2.2011 17:38:45

                                          kukkYn_ >> při 0 je v pr...:-))

                                            kukkYn_ - Profil | Po 28.2.2011 17:31:44

                                            doktor multiplikator >> j.sladkay - 28.2.2011 17:02:16 >> pri -1C si nezachytas :)

                                              j.sladkay - Profil | Po 28.2.2011 17:02:16

                                              18 ociek ? no myslim, ze totot sudruhovia z JP uz prepiskli.

                                                kaňka - Profil | Po 28.2.2011 16:30:12

                                                aleš vavřina >> Pokud je mi známo tak Rybolov . Neslyšel jsem nic o tom že by s Berkley končil .

                                                  aleš vavřina - Profil | Po 28.2.2011 14:16:40

                                                  SIOLA >> a kdo berkley-ho tento rok obchodně zastupuje? Rybolov už asi ne.

                                                    kukkYn_ - Profil | Po 28.2.2011 13:52:49

                                                    Bambus... T.maniak >> bambus - 24.2.2011 9:17:15 >> Ahoj tak jsem testnul AWASHIMA Q-light Spin 220cm 1-5gr
                                                    paradni prut hodne moc podobnej Robinsonu Diaflexu 1-8 gr jen fakt malicko mekci a tak sem se rozhodl ze si ho vezmu misto areala fakt me padl do ruky a za 1300 neber to vid :)) a ktomu uz mam vybranej ten nejnovejsi exage 2500.Jeste dneska sem si tam koupil tu budnu Rapalackou a rovnou aji 3 plandy 3cm.

                                                      Vincent - Profil | Po 28.2.2011 13:12:00

                                                      Nevíte někdo, kde sehnat v praze a okolí novej Exceler X od Daiwy??

                                                        snook - Profil | Po 28.2.2011 12:24:26

                                                        Daiwa alphas finesse custom 105H

                                                          Carchy - Profil | Po 28.2.2011 10:33:18

                                                          Mysho22 >> :o))


                                                            Mysho22 - Profil | Po 28.2.2011 8:18:45

                                                            Bambus... T.maniak >> bambus - 27.2.2011 19:50:28 >> daj Enšpíglovi za toto 27.2.2011 19:40:23 skvelý zápis dávno ma takto nepobavil až som si monitor oplul a sople vyhodil na bradu :-)

                                                              Enšpígl - Profil | Ne 27.2.2011 23:30:22

                                                              Carchy >> opravdu ? tak já končím ted ...