- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják Team Dragon FD720-730-735ix nebo Naviják Shimano Nexave FB 2500
který s těchto dvou navijáků na střední vláčku?
Autor diskuse: Beast Carp - Profil , 19.5.2009 dravci - náčiní, doplňky
který je lepší nebo nějaký jiný v podobné cenové rwelaci napsat
A) Shimano35%
B) Team dragon65%
Od 19.5.2009 hlasovalo 124 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 6.1.2011 18:15:37
Roberto2 >> MK mám do dnes, i když na něk nechytám. Ono stačí koupit licenci a nechat si to udělat někde v Číně.
NRoberto2 - Profil | Čt 6.1.2011 18:14:06
Ledňáček (Iceman) >> No důkaz nemám ale k navijáku to píší ... Koukal jsem jen na nějaké navijáky od Ryobi a podobnost tam je ...O rioby jako značce moc nepochybuji , když si ji i soudruzi vybrali na jejich MK 100 ...Ty ve své době chodili a chodí super .
NFil@s - Profil | Čt 6.1.2011 17:54:58
Výrobkům od Dragonu bych se vůbec nebál, měl a mám od nich dost věcí, a s ničím nemám špatnou zkušenost. Volil bych Dragon.
NRoberto2 - Profil | Čt 6.1.2011 17:52:13
afjee >> Dražší o 500 a taky od ryobi , to je asi základ ... Mají i další kovovky ale už asi ne vyráběné touto fabrikou ... alespoň to tam tedy nepíší ..
Nafjee - Profil | Čt 6.1.2011 17:19:58
Já jsem se zase díval na tenhle ... http://www.rsp-fishing.cz/navijaky/predni-brzda/navijak-team-dragon-fd920-930-935iz-new
NRoberto2 - Profil | Čt 6.1.2011 16:47:37
opravuju .. koupil jsem TD 735ix ... Ale kromě 3 ložisek asi jinak stejné ...
Nkura11 - Profil | Čt 6.1.2011 16:40:40
Roberto2 >> ten presne mam zatial spokojnost za tu cenu, nesetril som ho, tahal velke obuvaky s chobotnicou na hacku, vecsie voblery,jerky, uz nema najhladsi chod ale stale slape a dokial ide bez drhnutia a pod. budem mu dalej nakladat... zatial mu nic nie je..
NRoberto2 - Profil | Čt 6.1.2011 16:30:36
Tak jak vám šlapou Dragony - Ryobi ? Objednal jsem jeden na sezonu / TD 935i / Myslím že za ty peníze bude super ? Alu tělo a zpracování , materiál , tuším u japonce na 1 ?
NAnýzový dědek - Profil | St 20.5.2009 13:08:32
Nemuzu hlasovat, protoze s Dragonama nemam zkusenost. Ale nez Nexave za drahej peniz, tak radsi exage bud 2500 nebo 4000. Kamos mi taky doporucoval Red Arc.
Nvit - Profil | St 20.5.2009 0:33:00
Best Carp >> Beast Carp >> Ten dragon je podobnej, jako Red Arc. Nexave je spíš jenom hračka (ty vnitřky sou dost plastový). Takže určitě radši ten Dragon.
NBláža - Profil | Út 19.5.2009 21:31:33
Best Carp >> Beast Carp >> Já mám teda TD 935i , zatím jen rok mé nepříliš náročné vláčky chod není úplně ideální , brzda dost dobrá , ale být tebou , poohlédnu se poněčem lepším určitě by byl lepší i RED ARC , ale je toho tady popsáno dost , tak si to pročti .
NBeast Carp - Profil | Út 19.5.2009 21:27:42
Npavel68 - Profil | Út 19.5.2009 21:27:18
skwor >> souložil jsi s ním měkkejši ???? tak se nekakej :-)))))))
NBeast Carp - Profil | Út 19.5.2009 21:26:38
http://www.rsp-fishing.cz/akce-navijaky-dragon/navijak-team-dragon-fd720-730-735ix-akce TADY JE TAN DRAGON
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
11:46NDivoký potočák nebo granulák? 58
9:03NBurza na přívlačové nástrahy 33410
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.












