parma podoustev a ostroretka

Diskuse ke článku "parma podoustev a ostroretka" na blogu parma.mrk.cz.
Autor diskuse: kat - Profil , 6.5.2009 feeder - techniky lovu

jste pro celorocni hajeni parem?ano

A) ano 85%

B) ne13%

C) nevim2%

Od 6.5.2009 hlasovalo 302 čtenářů.

Nsus1 - Profil | Ne 4.10.2009 19:05:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

kanarek >> Vy dva čulácí??!!!Až budete zejtra spolu, jo???!!!tak si nafackujte, at se proberete??!!!!!!!:-)))))

    Nkanarek - Profil | Ne 4.10.2009 17:50:29

    sus1 >> Jo venca má pravdu je tam voda až na dno.

      Nsus1 - Profil | Ne 4.10.2009 17:43:13

      Louda >> Tak radši di.!!!!:-)))

        NLouda - Profil | Ne 4.10.2009 17:39:46

        sus1 >> je tam voda
        a já jdu domů tak pá pá

          Nsus1 - Profil | Ne 4.10.2009 17:38:53

          Louda >> Nevíš jak to vypadá na Borskej??

            NLouda - Profil | Ne 4.10.2009 17:33:53

            sus1 >> ne dneska jsem dřel až zejtra s kanárem půjdem vláčet

              Nsus1 - Profil | Ne 4.10.2009 17:32:22

              Louda >> A dneska nic?

                NLouda - Profil | Ne 4.10.2009 17:31:29

                sus1 >> plavaná s kanárem a stoupou

                  Nsus1 - Profil | Ne 4.10.2009 17:30:51

                  Louda >> Si byl mouchařit nebo plavajda?:-)

                    Nsus1 - Profil | Ne 4.10.2009 17:28:45

                    Louda >> Vona náká příde.:-))A potom???!!!:-))))

                      NLouda - Profil | Ne 4.10.2009 17:27:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      sus1 >> wono ani chytit ne -))) ta jedna co byla tak blbá a hopla ti na háček se nepočítá to já jsem měl fčera 3 ale jen dorost takovej mlaďonkej salátek

                        Nsus1 - Profil | Ne 4.10.2009 17:25:07

                        Louda >> To je mi howno platný, já to udělat neumim.:-)))

                          NLouda - Profil | Ne 4.10.2009 17:23:44

                          sus1 >> až ji chytneš vydro přeukrutně wožralá -)))

                            Nsus1 - Profil | Ne 4.10.2009 17:21:00

                            Tak udělá někdo ten salát z tý parmy??at to můžu ochutnat.Děkuji.:-)))

                              NCiffik - Profil | Ne 4.10.2009 16:03:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Vase zprava

                                NCiffik - Profil | Ne 4.10.2009 15:52:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                tak jsem po dlouhém hlednání zase našel fajn forum...přikládám pár fotek mých oblíbenců jako zápisné

                                  Nkat - Profil | Ne 4.10.2009 0:01:57

                                  kanarek >> super.....ja uz se nemuzu dockat pristi nedele to na ne jedu na tyden

                                    Nkanarek - Profil | So 3.10.2009 14:01:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Konečně jsem ji řemluvil aby se chytla :)

                                      Nxmac - Profil | Pá 2.10.2009 21:05:35

                                      kat >> to je jasné ...

                                        Nkat - Profil | Pá 2.10.2009 14:17:00

                                        xmac >> tak to mas blbe.......ale kdo hleda najde a pak je velika radost