parma podoustev a ostroretka

Diskuse ke článku "parma podoustev a ostroretka" na blogu parma.mrk.cz.
Autor diskuse: kat - Profil , 6.5.2009 feeder - techniky lovu

jste pro celorocni hajeni parem?ano

A) ano 85%

B) ne13%

C) nevim2%

Od 6.5.2009 hlasovalo 302 čtenářů.

Nkat - Profil | Ne 24.5.2009 13:05:35

Vase zprava

    Nkat - Profil | Ne 24.5.2009 13:02:12

    zatim moje posledni nej.

      Nkat - Profil | Ne 24.5.2009 12:37:09

      taky sevam dari chytit podoustve vetsi nez 40cm jen kdyz je po desti a jde kalna voda? a tece vice vody.nebo je to u me jen nahoda. ja ty nej chytim jen pri takovemhle stavu vody. jinak mi jdou dobre ale jen male. chytam pouze na bilaky a vnadim traper na reku. rad si necham poradit

        Nkat - Profil | Ne 24.5.2009 12:30:52

        skwor >> dik

          Nskwor - Profil | Ne 24.5.2009 12:27:58

          kat >> Máš to tam. To co umím ale není nic závratného.

            Nkat - Profil | Ne 24.5.2009 12:19:37

            skwor >> koukal sem do karty mas bolena mezi oblibenou rybou...napis mi sz jak je chytas. me to nejde vcera sem chyt prvniho v zivote a to chytam uz hodne dlouho. vim kde jsou kolem 80cm ale ne a ne nejakyho dostat

              Nskwor - Profil | Ne 24.5.2009 12:19:26

              kat >> Děkuji :)

                Nkat - Profil | Ne 24.5.2009 12:17:18

                skwor >> to skvela fotka....

                  Nskwor - Profil | Ne 24.5.2009 12:15:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  kat >> To jo. Ryby 30 až nějakých 38, 39 čísel se nachytat dají bez větších problémů, mám je rád. Tahle měla tak pět centimetrů nad ruhle hranici. Ještě přihodím jednu fotku, u podoustve asi mojí nejpovedenější.

                    Nkat - Profil | Ne 24.5.2009 12:13:38

                    skwor >> ta je pekna.... se mu povedla

                      Nkat - Profil | Ne 24.5.2009 12:12:52

                      Worm >> cau cas to je v prde.i. parmy uz ted nechytam chodim na podoustve a obcas chytnu jo peknou. fotky sem dam

                        Nskwor - Profil | Ne 24.5.2009 12:12:20

                        Jedna letošní kamarádova. 40 měla s přehledem, ale neměřena.

                          NWorm - Profil | Ne 24.5.2009 12:09:13

                          kat >> Není čas :o)
                          Tahle byla poslední

                            Nkat - Profil | So 23.5.2009 23:30:49

                            to nikdo uz parmy nechyta a co ostry a podoustve....ze by je masari sezrali

                              Nkat - Profil | Čt 21.5.2009 12:47:39

                              Worm >> sme takova parta a dva jsou od RS takze pohoda a hlidaj to fakt dobre.

                                NWorm - Profil | Čt 21.5.2009 12:43:03

                                kat >> Tak to máš dobrý,já snad letos ještě RS nikde nepotkal a nebo je to tak dlouho,že si to už ani nepamatuju.

                                  Nkat - Profil | Čt 21.5.2009 12:33:59

                                  Umpalumpa >> nemam strach .....z profesora ze by tam neco chyt a odnes

                                    Nkat - Profil | Čt 21.5.2009 12:32:26

                                    Pike - ideální kamarád >> pan profesor)))))))) by tam moc neuspel ...........

                                      Nkat - Profil | Čt 21.5.2009 12:31:13

                                      Worm >> to pozadi je jedno ze je videt to misto je proflakli uz davno a moc se tam toho nechyta. teda jak kdo a je tam skoro denne RS. a tak misto pro tri . ja mam dalsi mista a lepsi a zatim to nevi ani mi nej kamosi. ted sem se vratil a sli podoustve a to sem sel na cejny sou tam i 70cm.a parmy sou tam taky.

                                        NNetipa - Profil | Čt 21.5.2009 12:24:03

                                        Worm >> No jo, každému podle jeho gusta. V S by to mělo být lepší s přibývajícím teplem a ubývající vodou. Uvidím. Každopádně jsem zatím zklamanej