Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

macc3 - Profil | Po 20.9.2010 6:22:39

canis: já tam byl minulý víkend a na koule ani ťuk, vedle mě kolega chytal na medovky a jezdilo mu to jako bláznivé.

    canis - Profil | Po 20.9.2010 3:54:21

    a že by jste řekli jestli na štěrku berou ryby:-)

      roman - Profil | Ne 19.9.2010 22:41:04

      kopr69 >> Kolik policistu by te pustilo dal bez ridicaku nebo technicaku? Budeš se možná divit ale už se mně 2x stalo že jsem byl lapen bez dokladů k řízení a pokud si dobře pamatuju NIKDY mně nebylo zakázáno ani doporučeno netočit kolečkem dál.....Trošinku vaříš z vody viď......no nic už jsem si na to u tebe zvykl PS. Je to marný , je to marný

        Jo Ste - Profil | Ne 19.9.2010 21:41:57

        Sojer2222 >> Tak jak 3.9. ( a vždy při kontrole ) Vás zdravím dobrý večer ( den ). Neuvědomuji si, že bych se někdy choval arogantně, vždy se chovám slušně a dle zákonů. Proto jsem musel provést zápis o nekompletnosti dokladů ( lov bez BP). Následně jsme Vás jen upozornili, že další lov Vám nedoporučujeme s ohledem na to, že máte zápis a v případě další kontroly, Vám může být povolenka odebrána. A se slovy naschledanou jme se rozloučili. RS 14255.

          tuzemak - Profil | Ne 19.9.2010 20:30:24

          kanic >> kde se to stalo neřeknu,kolegův právník to zavrhl snad k vůli pomstě,ale o podobných praktikách vím jak z MRS tak ČRS.

            kanic - Profil | Ne 19.9.2010 20:28:54

            Portos >> ani tito rybáři nemusí být automaticky v podezření

              kanic - Profil | Ne 19.9.2010 20:27:53

              tuzemak >> ale to nebylo v MRS !!!

                tuzemak - Profil | Ne 19.9.2010 20:22:45

                kanic >> nejlepší bylo,že to kolega vše natáčel na kameru a ti dvá pacholci co si říkali RS to ani nepostřehli,když přijela policie a zhlédla záznám to byl potom šrumec,řešil to kolegův právník a myslím,že ten jeden měl kárný řízení a ten druhý musel vrátit placku RS,tak jenom naokraj jak si některá RS vykládá RŘ po svým.

                  Walleye - altered ... - Profil | Ne 19.9.2010 20:21:29

                  kanic >> Myslel jsem si to , že to tak bude. Ale dík za info.

                    Portos - Profil | Ne 19.9.2010 20:18:39

                    kanic >> takže takoví ti klasici co maji docela pravidelně propsané řádky s úlovky jsou Tvým tipem? Asi Vám dám pár tipů:-)

                      kanic - Profil | Ne 19.9.2010 20:14:07

                      Portos >> psal jsem o důvodném podezření a to asi není tvůj případ

                        kakr - Profil | Ne 19.9.2010 20:13:29

                        Postup činnosti člena Rybářské stráže při zadržení povolenky:

                        A. V terénu: (u rybářského revíru při vlastní kontrole výkonu rybářského práva a v případě, že přestupek je takové povahy, jenž opravňuje člena Rybářské stráže k zadržení povolenky k lovu):
                        a) zadržet povolenku k lovu - tuto skutečnost přestupci oznámit.
                        b) vyplnit „Oznámení o přestupku proti předpisům v rybářství“ (příloha č. 1 - samopropisovací list z bloku pro Rybářskou stráž v trojím vyhotovení avšak pouze v případě, že se přestupce hodlá ke svému jednání na místě písemně vyjádřit. Kopii oznámení s vyjádřením a podpisem přestupce, přestupci předat.
                        c) předat přestupci „Potvrzení o zadržení povolenky“ (příloha č. 2 - pouze v případě, že nebude na místě sepsáno „Oznámení o přestupku proti předpisům v rybářství“)
                        d) do povolenky provést zápis o kontrole - datum a hodinu kontroly, provinění, v němž je přestupek spatřován a číslo člena RS.
                        e) do svých poznámek (nikoliv do povolenky)- pouze v případě, že nebude na místě sepsáno „Oznámení o přestupku proti předpisům v rybářství“, poznačit datum narození přestupce a v případě člena MRS a ČRS poznačit číslo člena (není-li shodné s číslem povolenky)

                          kanic - Profil | Ne 19.9.2010 20:12:51

                          Walleye - altered ... >> odepřít kontrolu nesmíš,ale okamžitě bych zařídil kontrolu RS na alkohol

                            kanic - Profil | Ne 19.9.2010 20:11:17

                            tuzemak >> takto by RS postupovat neměla,každý člen má zaplacenou povolenku na všechny revíry MRS a tedy i právo lovit.RS nesmí dávat najevo cizím členům nespokojenost s jejich přítomností na vlastním revíru.Tady bych se tvrdě ohradil i já.Každá MO má možnost pořádat každoročně školení pro RS právě proto aby se zamezilo k různým výkladům RŔ.

                              macc3 - Profil | Ne 19.9.2010 20:09:46

                              Walleye - altered ... >> pokud máš podezření, volej PČR

                                Walleye - altered ... - Profil | Ne 19.9.2010 20:08:17

                                kanic >> Mám jen takou tzv. věcnou . Stalo se mi,že RS při kontrole mých dokladů byla pod vlivem alkoholu.Za těchto podmínek mám právo kontroly RS odepřít ? Tenkrát jsem to neřešil nebo vše proběhlo v klidu a ještě z ,,humorem !

                                  Portos - Profil | Ne 19.9.2010 20:07:07

                                  kanic >> co je u Vás pádný důvod na prohlídku? Ptám se jen tak ze zvědavosti. Myslím, že v mojí pustěprázdné povolence se nade mnou spíše rozbrečíte, než aby jste chtěl vidět moje věci, krom teda povolenek, BP, metru, peanu a možná tak podběráku :-DDD

                                    tuzemak - Profil | Ne 19.9.2010 20:06:12

                                    kanic >> co je učel,buzerace nebo zjistit či odstranit přestupek?

                                      tuzemak - Profil | Ne 19.9.2010 20:05:20

                                      kanic >> zažil sem to,že různá RS má svůj výklad na RŘ,byla to jen z jejich strany buzerace protože sem navštívil jejich revír,oni to tak dělají z každým cizím návštěvníkem,bohužel to musela řešit policie,nenechal sem se urážet,a jak nerad mě vracel papíry,byl červený jak rak,proto mám smíšený pocity a nakonec zkušenosti z RS,poznal sem hodně členů RS,ale vždy se nějak ve výkladech RŘ rozcházejí,neříkám nějak markantně,ale ochylky jsou.

                                        kanic - Profil | Ne 19.9.2010 20:03:15

                                        tuzemak >> někdy i toto svůj učel splní