Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NRegress - Profil | Čt 11.6.2009 8:03:40

Iwík >> Letos jsem s nakupováním asi už skončil. :-)) Vybral jsem si ten feeder, a pak sumcák. Vláčkový prut mám, a jsem s ním moc spokojenej. Kousek je ho tam i vidět :-)) Ještě uvažuju nad lodičkou, ale nevím jakou si vybrat ze dvou typů. :-)) U nás na přehradě je ta lodička skoro nutnost, 70% zajímavých míst není ze břehu přístupných.

    NIwík - Profil | Čt 11.6.2009 7:59:25

    Regress >> po rozvodu? njn, někdy není vše tak jak si člověk představí :)
    já jich mám letos taky dost :))
    tyhjle jsou nejčerstvější :)) mám taky pár gum z minulého roku, taky jsem si nakoupila nějaké smáčky, ale musím si ještě pořídt to nejdůležitější - nový prut a naviják :))

      NRegress - Profil | Čt 11.6.2009 7:56:42

      Iwík >> To jsem 90% pořídil letos. Nějak se mi to po rozvodu všechno poztrácelo. Stěhování a tak.. Takže woby jsou všechny letošní, a gumy většinou taky..

        NIwík - Profil | Čt 11.6.2009 7:52:50

        Regress >> to je dobrý :))

        panejo, Ty toho máš :)) já nemám pořádnou krabičku, ještě chci nějaký woby, abych doplnila arzenál :))) pár jich už tlí ve vodě, čekám jen na výplatu, včera tam zase ta štika řádila, to byly rány :))
        stejně si myslím, že tam místo nebude, je tam hodně křoví. No nevím, každopádně to zkusím :))
        dneska jedu na ryby se známou, jestli teda nebude pršet, uvidíme :))

          NRegress - Profil | Čt 11.6.2009 7:43:43

          Iwík >> koukni sem :-)) Tak jsem včera dobalil :-)) http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=614394

            NRegress - Profil | Čt 11.6.2009 7:42:52

            Iwík >> jjj, já tomu říkám počasí na vážnou známost :-))))

              NIwík - Profil | Čt 11.6.2009 7:39:13

              Regress >> aktuální počasí z Prahy 5 Smíchova - je ošklivo, zataženo, zima ... no prostě šup do peřin :))

                NRegress - Profil | Čt 11.6.2009 7:38:49

                Iwík >> Ty si radši dneska sedni, slož tlapky do klína a nesahej na práci :-))))))

                  NIwík - Profil | Čt 11.6.2009 7:37:24

                  Regress >> :)) co jinýho, tam je jistota, že karáska vždy vytáhneš, je jich tam jak naseto :))
                  no tady je taky ošklivo, ráno jsem zaspala, pak jsem usínala v autě, po cestě jsem pak zakopla, u kanceláře u dveří mi spadly klíče na zem, co ještě... :)))

                    NRegress - Profil | Čt 11.6.2009 7:35:49

                    Iwík >> :-))) No, jestli jsem nějaký ty karasy nečekal :-))) Já mám vercajk v kufru, zatím prošlapávám nový farmářky, krmení je namíchaný v kýbli, tak teď už jen aby nezačalo lejt. Nějak se to mračí :-))

                      NIwík - Profil | Čt 11.6.2009 7:30:35

                      Regress >> Ahojky Fany, no bylo to fajn, až na tpo, že naproti seděli nějací 2 páprdové a chpovali se k rybám fakt hnusně, měla jsem sto chutí něco zařvat :(

                      ale jinak to bylo supr, opět karásci :))

                        NRegress - Profil | Čt 11.6.2009 5:51:08

                        Iwík >> Krásné dobré ráno, Ivíku :-)) Tak jaká byla včerejší rybačka?? Sem s fotečkama :-))

                          NIwík - Profil | St 10.6.2009 13:03:11

                          Regress >> taky se měj hezky a neboj, zítra už je za dveřmi :))
                          měj se krásně, papa Iwíííík :))

                            NRegress - Profil | St 10.6.2009 12:59:35

                            Iwík >> Tak já se pro dnešek zase loučím, a za chvíli jedu..Tak krásný zbytek dne a bezva rybačku. :-)) Taky bych nejradši šel už dneska :-))

                              NIwík - Profil | St 10.6.2009 12:25:10

                              Regress >> dyštak by se to dalo nahrát z kazety na DVD, ale myslím, že bychom to měli mít i na DVD :)

                                NIwík - Profil | St 10.6.2009 12:23:07

                                Regress >> jo jo, ten bychom měli mít, zeptám se tatíka, zavolám mu, tak mmt. :))

                                  NRegress - Profil | St 10.6.2009 12:19:04

                                  Iwík >> Na kazetě neee, to neumím přetáhnout. Sháním ho na DVD :-)) A je to ten starý film, s Patrickem Swayzem.

                                    NIwík - Profil | St 10.6.2009 12:15:51

                                    Regress >> duch? ten starý film ?? vim jen o kazetě, ale zeptám se :))

                                      NRegress - Profil | St 10.6.2009 12:14:56

                                      Iwík >> sháním film Duch, na DVD. Nemáte???

                                        NIwík - Profil | St 10.6.2009 12:14:05

                                        Regress >> to je dokonalý :)))
                                        bych ti to poslala, ale je to 700mb veliký, jedině přes DVD :))
                                        taťka teď stahuje spousty filmů, tak jestli chceš mohu Ti je poslat :)))