Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NRegress - Profil | St 10.6.2009 12:11:03

Iwík >> Tak tohle asi neznám. :-)

    NIwík - Profil | St 10.6.2009 12:10:03

    Regress >> eeeeeeva
    u toho se člověk nasměje:)))

      NRegress - Profil | St 10.6.2009 12:05:47

      Iwík >> a víš že ani nevím?

        NIwík - Profil | St 10.6.2009 11:58:38

        Regress >> a viděl jsi toho Wallieho??

          NRegress - Profil | St 10.6.2009 11:56:01

          Iwík >> A to mě taky.. Taky se rád podívám. :-) Není proč to zapírat..

            NIwík - Profil | St 10.6.2009 10:55:21

            Regress >> to jo :)) ale mě se třeba ty nový animovaný docela líbí, teď mám v PC WALL-E - to je fakt pěkný :)))

            Tak to doufám, budu se těšit na foto :))) já teď fotím o sto šest :))

              NRegress - Profil | St 10.6.2009 10:53:44

              Iwík >> Neboj, foťák bude připravenej :-)) Ty mraky jsou nádherný.. Škoda že na pohádky už jsem trochu velkej. :-)

                NIwík - Profil | St 10.6.2009 10:51:08

                Regress >> jsou jak z pohádky :)))

                  NIwík - Profil | St 10.6.2009 10:49:18

                  Regress >> je to super věc :)) mít víc peněz, tak si to nakoupím do zásoby, ale bohužel tolik penízků nemám :( ale na červíky mi to ještě dá :))

                  tak doufám, že nějakého lapneš a pošlelš foto :))

                  jůůů, jsou tady takový krásný mraky, vyfotím Ti je :))

                    NRegress - Profil | St 10.6.2009 10:47:05

                    Iwík >> Já do sáčku dám hrst kuku, trochu krmení a červíků, a pod háčkem bude taky čekat bonduelka.. Jsou tam kam jdu docela pěkní kapříci kolem 50. Možná bude i nějakej větší. :-)

                      NIwík - Profil | St 10.6.2009 10:43:08

                      Regress >> jj, ty sáčky chci použít na krmení :)) hodím tam krmení jak do krmítka, tak do sáčku, přidám pár červíků a pak budu jen čekat :)))
                      taky bych tam mohla hodit nějaké pelety :)) ještě to vymyslím :))

                        NRegress - Profil | St 10.6.2009 10:41:47

                        Iwík >> Jo taaak.. Nacpeš, připevníš na návazec a máš i zakrmeno..

                          NIwík - Profil | St 10.6.2009 10:39:16

                          Regress >> toto :))

                            NRegress - Profil | St 10.6.2009 10:37:57

                            Iwík >> jakou punčochu? Na co??

                              NIwík - Profil | St 10.6.2009 10:33:11

                              Regress >> :)))
                              já končím jako vždy až v 15:45 :) ale neva, za chvilku jsem home a pak hurá na fish :))

                              včera jsem ty sáčkya měla v ruce, stály 40 kč :)) ale chtěla jsem spíš tu punčochu, dneska si je jedu koupit, zatím, než bude ta punčocha s tím pěchovadlem, paní mi to objedná, tak potom na boili :)) a šup na toho 80 tníka :))

                                NRegress - Profil | St 10.6.2009 10:26:52

                                Iwík >> Provokatérko :-))) já dnes končím ve 13.15, ale jedu s dcerkou k doktoru. No a pak večer trénink. Ale ještě chci stihnout zajet koupit nový farmářky, ať je v čem chodit kolem vody -)) Jo a 10 háčky a PVA sáčky :-))

                                  NIwík - Profil | St 10.6.2009 10:23:36

                                  Regress >> njn, se nedá nic dělat, tak já zůstanu v Praze :))
                                  třeb ato bude lepší, někdy si člověk myslí, že to jde do kopru, ale pak se to zlepší .................. nebo taky ne :))

                                  Nebuďme pesimisti :)) já jsem optimista, mrkej: šéfka tu není, mám volno a pak hurá na ryby :))
                                  co víc si přát?? ;))

                                    NRegress - Profil | St 10.6.2009 10:20:58

                                    Iwík >> To bych Ti udělat nemohl :-)) Tady to jde pomalu ale jistě do háje :-(((

                                      NIwík - Profil | St 10.6.2009 10:18:29

                                      Regress >> :))) kolik nabízíš plat??? :))

                                        NRegress - Profil | St 10.6.2009 10:15:26

                                        Iwík >> já chci taky takovou asistentkuuuu :-))))