Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NIwík - Profil | St 10.6.2009 10:10:39

Regress >> jj, to víš :)) sekretářka toho moc nenadělá, když tu nemá svoji ředitelku :)))

    NRegress - Profil | St 10.6.2009 10:09:42

    Iwík >> To se tak někdo mááááá :-))))

      NIwík - Profil | St 10.6.2009 9:48:40

      Regress >> vždycky je co fotit, třeba příroda kolem Tebe :))

      JUPÍ, mám veget, šéfka odešla na jednání s Maďarama :)) jupí jupí jupí :))) asi si budu číst o rybách :))

        NRegress - Profil | St 10.6.2009 9:47:01

        Iwík >> Když bude co fotit.. :-))))

          NIwík - Profil | St 10.6.2009 9:45:37

          Regress >> bude foto?? :))

            NRegress - Profil | St 10.6.2009 9:40:38

            Iwík >> tady taky vykukuje.. Dnes to ještě nestíhám, ale zítra hned po práci sedím u vody... :-((

              NIwík - Profil | St 10.6.2009 9:37:56

              Regress >> :)) tak si nasaď rohy na hlavu a projdi mezi nima, oni to nepoznaj :))
              já chci ven!!!!!!! :))))
              vykukuje na mě punťa :)) hned je lepší nálada :))

                NRegress - Profil | St 10.6.2009 9:32:17

                Iwík >> :-))))))))) To s tím ochočováním bych nemusel stihnout :-)) Nejsem žádnej toreádor. :-))))

                  NIwík - Profil | St 10.6.2009 9:28:45

                  Regress >> :))) tak to jo :))
                  bejci jo?? tak nasaď kamu oblečení a stratíš se :)) nebo si je ochoč :))))

                    NRegress - Profil | St 10.6.2009 9:23:24

                    Iwík >> nooo, to ano, ale na svazových vodách. Ne na soukromém rybníčku :-))))) A od majitele svolení mám, tedy od jeho dcery. Starý pán nebyl doma, když jsem tam byl prosit o svolení. Já se radši zeptal, aby pak na mě třeba neposlali psy :-)) Ale souhlasím, jsou krásní. A vím o jednom rybníčku, kde jich jsou mraky, ale je to o zdraví tam pro ně jít. Je to uprostřed pastvin a kolem jsou bejci, a do toho vážně nejdu. :-)))

                      NIwík - Profil | St 10.6.2009 9:21:04

                      Regress >> i ty jeden, víš, že se čeřínek může použít až od 16. :))

                      obecňáků je málo, škoda, ale i ty sříbrný jsou krásný :))
                      jako každá ryba :))

                        NRegress - Profil | St 10.6.2009 9:17:06

                        Iwík >> no musím, musím :-)) Odešla sekačka, tak lezu po netu a sháním díly.. A ty obecňáky, na ty půjdu v neděli s čeřínkem, vím kde bývali, aspoň ještě před 4 lety. Jak to tam vypadá teď, to nevím. Ale jako nástražní rybka jsou nej..

                          NIwík - Profil | St 10.6.2009 9:09:47

                          Regress >> kdepak lítáš :)) neříkej, že pracuješ :)))

                          včera jsem asi vytáhla 2 karasy obecný :)) měli tak něco kolem 15 cm - byli do zlatohněda a takový buclatý byli :)) ale nefotila jsem je, byli nějací čilí - málem mi nafackovali ocáskem :)), tak jsem je pustila, aby to rozdejchali :))
                          ale byli krásní :) asi 20 minut po sobě, stejná velikost

                            NIwík - Profil | St 10.6.2009 9:00:57

                            kebator >> Kebator >> měj se hezky, papa :))

                              NKebator - Profil | St 10.6.2009 8:58:58

                              Iwík >> skoda, celkom to bolo dobre ... ok, idem off, caute zatial ...

                                NIwík - Profil | St 10.6.2009 8:58:09

                                kebator >> Kebator >> já se na cizí stránky bohužel nedostanu :((

                                ale už´to se šéfkou řeším,a bych ,měla plný přístup na internet, nejdou mi ani videa :(( :)))

                                  NRegress - Profil | St 10.6.2009 8:27:41

                                  Iwík >> To nikdy nejde... A možná je to tak dobře...

                                    NIwík - Profil | St 10.6.2009 8:27:09

                                    Regress >> díky :)) nenalíčená, u vody pod stanem, ale šťastná s kapříkem v ruce :)) tenhle měl 52 cm :))
                                    je tam špatný datum :))

                                      NIwík - Profil | St 10.6.2009 8:26:18

                                      Regress >> :))) takový vzpomínky jsou nejhezčí :)) taky jich mám dost, když si vzpomenu, ráda bych se vrátila, ale už to nejde :( možná by člověk udělal spousty věcí jinak :))