Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NRegress - Profil | St 10.6.2009 8:25:42

Iwík >> Sympatický ucho :-))) a není to tak dlouho :-)))

    NRegress - Profil | St 10.6.2009 8:25:12

    Iwík >> jj, byli pěkní, všichni cca přes 40 :-)) Taky si děcka chrochtaly, upekl jsem jim je v alobalu v popelu. Akorát na protějším břehu nechápali, když se pomalu začala zvedat mlha, já do půl pasu ve vodě a lupal jsem je tam jednoho za druhým. A půlka kempu koukala :-))) Až pak jsme našli ceduli že to je chovný :-)) Ale to už jsme byli po jídle :-)))

      NIwík - Profil | St 10.6.2009 8:21:53

      Regress >> tak to je dobrý, byly alespoň pěkný??? to my jsme jednou byli sami měsíc a půl bez penízků (v baráčku o velkých prázdninách - ještě na střední) - něco málo tam bylo, ale tak možná na chleba, tak jsme chodili na ryby a jak nám ty karásci chutnali, jkdyž byl hlad :))) taky jich bylo víc než 7 kilo, ale nebyl hlad a to bylo důležitý, jóó to byly časy, hezky jsem zhubla, teď bych to potřebovala znova :)))

      mrkej jaký sem byla ucho :)))

        NRegress - Profil | St 10.6.2009 8:17:47

        Iwík >> :-)))) jo taaaak, tak to potom jo :-))) to chňápu :-)) No, hlad je sice svi*a, ale stejně bych nesnědl všechno :-))) Takovej hlad jsem zatím neměl :-)) I když pamatuju, že jsme byl jednou s oddílem na puťáku, a jedno ráno jsem tam pro děcka nalupal hezkých pár kapříků na oběd.. Nu což, byl to asi chovný rybník, ale nás bylo 15, tak jich muselo 8 z vody :-)) ale to už je dávno..

          NIwík - Profil | St 10.6.2009 8:14:15

          Regress >> :)) to je dobrý, já vím jak se tam y ryby dávaj :)) jen jsem to myslela tak, že je raději pustím, že mi to moje já nedovolí, abych je do toho vezírku dala :))
          chňápeš?? :)))

          30cm je málo, to je pravda, ale když je hlad, tak člověk sní všechno :))

            NRegress - Profil | St 10.6.2009 8:10:40

            Iwík >> Já na ně koukal, neboj nic :-))) Ale na pánvičku bych si ho ani tak nevzal, 30 cm je máááálo :-)))) A že neumíš házet ryby do vezírku? No, to ho rozbalíš, rozevřeš tu zatahovací smyčku, rybu tam vložíš a vezírek hodíš do vody.
            p.s. nezapomeň omotat volný konec provazu kolem nějakého pařezu, popřípadě volné vidličky :-))))

              NKebator - Profil | St 10.6.2009 7:55:21

              Regress >> no pekne, ja som mal tiez vypisanu dovolenku na 3 dni, ale vybral som so ju uz teraz ...

                NIwík - Profil | St 10.6.2009 7:54:58

                Regress >> aha :)) včera jsem vytáhla pěknýho, jak ho mám v ruce :)) měl tako přes 30 cm :)) byl krásnej, neporušenej, už jsem na něj mlsně koukala, ale já ty ryby prostě do vezírku hodit neumim, já je raději pustím - to mi přináší lepší pocit :))

                ale ryby (na jídlo) mám ráda :))

                  NRegress - Profil | St 10.6.2009 7:52:27

                  Iwík >> Ale neee k jídlu, na sumíky :-))))

                    NIwík - Profil | St 10.6.2009 7:46:46

                    Regress >> tak přijeď :))
                    zajdeme na karásky :)) tam kam chodím já vždycky nějakého chytím :)) chceš je k jídlu nebo jen tak na chytačku???

                      NRegress - Profil | St 10.6.2009 7:46:06

                      kebator >> Kebator >> to věřím, a držím pěsti. Já dnes vypsal dovolenku na 16., a 17. půjdu na krev. Takže to znamená 2 dny s vláčkou na řece :-)))

                        NKebator - Profil | St 10.6.2009 7:44:53

                        Regress >> u nas je super. zajtra idem na kontrolu, tak som zvedavy, co a ako ...

                          NRegress - Profil | St 10.6.2009 7:44:25

                          Iwík >> koukal jsem, že se včera zase dařilo :-)) Já si snad k Tobě pro nějaký ty karásky dojedu :-)))

                            NIwík - Profil | St 10.6.2009 7:42:35

                            Regress >> to jsem zvědavá, jak bude po obědě :))
                            začíná být celkem dost zima, asi si raději zavřu okénko :))
                            tak včera na rybách to bylo jako vždy super, akorát jsem ještě nepokřtila tu podložku :)) ani podběrák jsem nepotřebovala :))

                              NRegress - Profil | St 10.6.2009 7:41:08

                              kebator >> Kebator >> Ahojky. jj, od rána je to takový přičmoudlý...

                                NIwík - Profil | St 10.6.2009 7:26:53

                                Regress >> aktuální počasí z Prahy :))

                                chladnější počasí, mírný větřík a nechuť do práce :)

                                  NIwík - Profil | St 10.6.2009 7:24:16

                                  Regress >> dobré ráno přeji :)

                                    NIwík - Profil | St 10.6.2009 7:24:11

                                    kebator >> Kebator >> dobré ráno přeji :)

                                      NIwík - Profil | St 10.6.2009 7:23:55

                                      Kebo, Fanda >> Ahojky kluci :))

                                        NKebator - Profil | St 10.6.2009 7:13:55

                                        Regress >> uplakane ??? prsi u vas ? Dobre ranko