Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NRegress - Profil | St 10.6.2009 5:48:35

Iwík >> Krásné i když uplakané ráno, Iviku :-))

    Npavel68 - Profil | Út 9.6.2009 14:15:11

    Regress >> kuku byla na 10tce háčku dvě zrnka :-)))))))

    na druhým jsem měl navázáno ještě z hadů a tam jsem nadil zrnek osm....
    Tahle hladová po souloži to do sebe naprala jak nic .-)))))))

      NIwík - Profil | Út 9.6.2009 14:12:45

      pavel68 >> tak to jo :))
      já razím dnes, minulý týden jsem vytáhla amura 50 :))
      možná to bude zase karasojízda, ale taky třeba nic nevylovím, ale každopádně tam bude pohoda :)))

        NIwík - Profil | Út 9.6.2009 14:11:44

        Regress >> měj se krásně Fando, užij si zbytek dne a ať máš hezký počasí, papík zítra.
        jinak děkuji :))
        Iwíííííííík

          NRegress - Profil | Út 9.6.2009 14:10:20

          pavel68 >> kuku byla pod háčkem na vlase?

            NRegress - Profil | Út 9.6.2009 14:09:43

            Iwík >> Tak přeji krásné odpoledne, pomalu balím a mizím dom. A cestou musím ještě pro bonduelku, abych měl na čtvrtek. To z víkendu už nebude poživatelný.. Pa :-))

              Npavel68 - Profil | Út 9.6.2009 14:09:37

              Iwík >> jo feeder na sedmý vycházce vůbec....zastavil jsem ho tak 20 cm od stromu,pak už to byla sranda,ale jeho táta tam zajel s takovou grácií,že se prdka klepala ještě hodinu...
              Ale s tím to bylo bez šance .-(((

                NIwík - Profil | Út 9.6.2009 14:07:11

                pavel68 >> to muselo být pěkný potaháníčko :))
                feeder??

                  Npavel68 - Profil | Út 9.6.2009 14:04:02

                  Iwík >> bez tříapůl 70 .-)))

                    NIwík - Profil | Út 9.6.2009 14:01:36

                    pavel68 >> krásnej, kolik měl??

                      Npavel68 - Profil | Út 9.6.2009 13:57:45

                      Iwík >> tak jsem se konečně po těch obrech dočkal slušnější ryby .-)))))))

                        NIwík - Profil | Út 9.6.2009 13:56:52

                        Regress >> :))) o tom by se dalo polemizovat :)))
                        když ta žížalka kypří půdu, červ je jenom kukla mouchy :)))
                        no a ryba je k jídlu :)))

                        Nějak se nám tu zatahuje :))

                          NRegress - Profil | Út 9.6.2009 13:55:45

                          Iwík >> A rybiček Ti líto není????? :-))))) Jen se těch žížal neboj, rybkám šmakujou :-)))

                            NIwík - Profil | Út 9.6.2009 13:54:14

                            kebator >> Kebator >> gratuluji Kebo :))) napsal jsi 1000 příspěvek :)))

                              NIwík - Profil | Út 9.6.2009 13:51:05

                              Regress >> no tak třeba se mi jednou taky zadaří :)) mě je těch žížal líto :)) raději chytám na červy :))

                                NKebator - Profil | Út 9.6.2009 13:50:41

                                Anooooo, mas to mat !!! :-)))))))))))))

                                  NRegress - Profil | Út 9.6.2009 13:50:13

                                  Iwík >> Já jich letos vytáhl už docela dost, a největší měl kolem 50+-. Sbírali mi rousnice, když jsem šel na hady :-)))

                                    NIwík - Profil | Út 9.6.2009 13:49:36

                                    kebator >> Kebator >> budeš 1000 ??:))

                                      NRegress - Profil | Út 9.6.2009 13:49:22

                                      kebator >> Kebator >> celý dávám na háček, jen je malinko namáčknu. Když se uvolní ta šťáva, víc je to láká..

                                        NIwík - Profil | Út 9.6.2009 13:49:22

                                        Regress >> tak je to dobrý :))) když to tak čtu, tak mám taky chuť zkusit tlouštíka, žádnýho jsem ještě nechytla :)) ale nevím jak na to :))