Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NKebator - Profil | Út 9.6.2009 13:49:10

Iwík >> 1000 prispevkov do diskusie !!! uz len 5

    NRegress - Profil | Út 9.6.2009 13:48:30

    Iwík >> lepší je po proudu, protože jinak nedopneš vlasec. Pořád by Ti to strhával proud blíž k Tobě.

      NIwík - Profil | Út 9.6.2009 13:48:27

      kebator >> Kebator >> čeho?? asi jsem mimo :)))

        NKebator - Profil | Út 9.6.2009 13:47:25

        Iwík >> uz len 8 :-))

          NIwík - Profil | Út 9.6.2009 13:47:06

          Regress >> je lepší nahazovat krmítko proti proutdu řeky nebo po proudu?? jen mě to teď napadlo.
          Já to teda házím po proudu :))

            NKebator - Profil | Út 9.6.2009 13:41:41

            Regress >> tak tak, presne tak to robim, len ja hadzem cele ceresne ...

              NRegress - Profil | Út 9.6.2009 13:38:46

              kebator >> Kebator >> kdepak.. Jen tam hodím tak hrst nebo dvě rozpůlených třešní, a místo krmítka jen olovo..

                NIwík - Profil | Út 9.6.2009 13:26:52

                Regress >> hmm, taky bych to mohla vyzkoušet :))
                fakt na to jdou :)

                  NKebator - Profil | Út 9.6.2009 13:25:32

                  Regress >> budes aj plnit feeder krmitko niecim ??

                    NRegress - Profil | Út 9.6.2009 13:23:38

                    kebator >> Kebator >> Třešně koupím asi až po neděli, teď chci ještě nechat tlouště v klidu. Ale pak je budu sázet na feeder :-))

                      NKebator - Profil | Út 9.6.2009 13:22:18

                      Regress >> aj ja ... v ladnicke "susim" 2 kg ceresni ...

                        NRegress - Profil | Út 9.6.2009 13:17:30

                        Iwík >> Sakryš, já bych šel na ryby... :-)))

                          NIwík - Profil | Út 9.6.2009 12:15:42

                          Regress >> tak to jo :))

                            NRegress - Profil | Út 9.6.2009 12:00:36

                            Iwík >> Už tam nejezdím. S tou prací jsem v září seknul a po pár letech se vrátil zase na domácí vody.. :-))

                              NIwík - Profil | Út 9.6.2009 11:56:09

                              Regress >> a kdy sem zase pojedeš??
                              asi jsem se do toho trochu zamotala :))

                                NRegress - Profil | Út 9.6.2009 11:52:58

                                Iwík >> Ale od podzimu jsem už zpátky u nás na západě..

                                  NIwík - Profil | Út 9.6.2009 11:50:38

                                  Regress >> to jo :))

                                    NRegress - Profil | Út 9.6.2009 11:42:56

                                    Iwík >> Možný je všechno :-)))

                                      NIwík - Profil | Út 9.6.2009 11:36:49

                                      Regress >> panejo :)))
                                      je možný, že jsem Tě viděla na chodbě :))

                                        NIwík - Profil | Út 9.6.2009 11:36:15

                                        Regress >> to já tu teď momentálně mám taky dost práce :))
                                        dělám za pracovníky cesťáky a asi mi z toho hrábne, protože tak neschopný myšlení jsem ještě nezažila :)))

                                        bože, to je děs, tady se člověk nezavděčí :((