Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NRegress - Profil | Út 9.6.2009 11:33:15

Iwík >> Dělal jsem do podzimu na Generálním ředitelství cel. A jezdili jsme tam porovnávat soubory vyplácených příspěvků za službu a přiznaných důchodů..

    NIwík - Profil | Út 9.6.2009 11:30:35

    Regress >> .

      NIwík - Profil | Út 9.6.2009 11:30:35

      Regress >> a co vlastně děláš??? a kam přesně, s kým si jednal??? :)))

        NRegress - Profil | Út 9.6.2009 11:29:26

        Iwík >> Tady chvílema prší, chvílema klid.. Ale práce je pořád dost :-))

          NRegress - Profil | Út 9.6.2009 11:28:23

          Iwík >> Jezdíval jsem tam k vám na jednání :-)) Tak jsme se tam možná i někde viděli.

            NIwík - Profil | Út 9.6.2009 11:28:04

            Regress >> tak jak to jde?? tady se to počasí nějak mění :))
            je pod mrakem, ale jestli nebude pršet, tak stejne pojedu, naposledy mě taky chytla bouřka, bylo to supr, až na to, že jsem byla pod stromem :))

              NKebator - Profil | Út 9.6.2009 10:41:30

              Iwík >> :-))))

                NIwík - Profil | Út 9.6.2009 10:28:45

                kebator >> Kebator >> tak to má být, ženská se má o svýho chlapa starat, hlavně, když mu není dobře :))
                věřím, že budeš veselejší :))

                  NKebator - Profil | Út 9.6.2009 10:25:21

                  Iwík >> presne tak Iwik, 100 bodov. ja som v tomto dosledny ... dnes ma pride pozriet Gabicka, tak mi bude trosku veselsie :-))

                    NIwík - Profil | Út 9.6.2009 10:14:17

                    kebator >> Kebator >> tak to je paráda, jen se šetři, je lepší si počkat, než mít následky z nedočkavosti :)))
                    dávej pozor, o co se opřeš, někdy člověk zapomene, že ho něco bolí :)))

                      NKebator - Profil | Út 9.6.2009 10:09:08

                      Iwík >> dopadlo to supeeer, vo stvrtok dlaha dole a uz len repikove obklady + antibiotika dobrat. je to bez zapalu, drenaz je uz vonku, takze sa tesim ako male decko :-)))) ale sezonu urcite nestihnem !!!

                        NIwík - Profil | Út 9.6.2009 10:06:52

                        kebator >> Kebator >> jak to dopadlo, no zatím je tu hezky, ale už začíná pofukovat, vidím to tak na tu druhou třetí, že začně být ošklivo, tak uvidíme :)))

                          NKebator - Profil | Út 9.6.2009 10:04:33

                          Iwík >> no pekne to tam mate :-)) este si nieco pamatam ... akurat som sa vratil od lekarky !!!

                            NIwík - Profil | Út 9.6.2009 10:03:04

                            Regress >> to je přímo z ČSSZ, pracuji tady :)))

                              NRegress - Profil | Út 9.6.2009 9:57:54

                              Iwík >> :-))) Ani jsi to nemusela psááát, ten pohled jsem poznal :-)) Je to kousek nad nádražím, odněkud jak je ČSSZ ne? :-))))

                                NIwík - Profil | Út 9.6.2009 9:54:01

                                Regress >> tak takhle je v Praze - přímo na Smíchově :))

                                  NIwík - Profil | Út 9.6.2009 9:47:11

                                  Regress >> tady je zatím hezky, počkej, udělám foto :)))

                                    NRegress - Profil | Út 9.6.2009 9:41:55

                                    Iwík >> Krásnej fešák :-)) No a tady se to s počasím už taky vyřešilo. Je opět zataženo a prší :-)))

                                      NIwík - Profil | Út 9.6.2009 8:51:19

                                      Regress >> Koukni Fando, to je ten foťák :))
                                      já jsem tak ráda, že ho mám :))) můžu fotit a nemusím si ho půjšovat od ostatních :))

                                        NKebator - Profil | Út 9.6.2009 8:20:02

                                        Iwík >> jj :-))