Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NIwík - Profil | Út 9.6.2009 8:11:35

kebator >> Kebator >> snad to bude v pohodě :))
to je daň za tyhle adrenalinový sporty :))

    NIwík - Profil | Út 9.6.2009 8:11:02

    Regress >> tak to jo :)))
    já vyrážím dnes, už se těším, ale asi se upeču, je tam nějaký dusno, ještě, že jsem dneska autíčkem, nechtěla bych se teď plácat busem :))

      NKebator - Profil | Út 9.6.2009 7:56:30

      Iwík >> jj, ved hej, ale beriem antibiotika uz od soboty, takze to bude OK podla mna ...

        NRegress - Profil | Út 9.6.2009 7:56:04

        Iwík >> znáš to, je potřeba sem tam něco udělat. :-)) Docela mě mrzí, že jsem si do auta nehodil trochu futra a červy s kuku, mohl jsem to hned po práci zapíchnout na místním rybníce. Je hned pod fabrikou a jsou v něm krásní kapříci. Zatím je moc hezky, bylo by tam fajn.. :-((((( Nu což, možná to ještě napravím a vrátím se sem. Jinak se dostanu až ve čtvrtek. :-))

          NIwík - Profil | Út 9.6.2009 7:55:41

          kebator >> Kebator >> můžeš tam mít zánět, z toho bývají teploty, dej si na to pozor, raději to lékařovi řekni, ať není problém :)

            NKebator - Profil | Út 9.6.2009 7:53:53

            Iwík >> uz len 50

              NKebator - Profil | Út 9.6.2009 7:53:30

              Iwík >> dik, za chvilku idem na prevaz (9:00), ale celkom dobre som spal. mal som vcera teplotu, ale aj som fajcil, tak to bude asi aj tym ...

                NIwík - Profil | Út 9.6.2009 7:51:48

                kebator >> Kebator >> ahojky marode :))
                jak se vede???

                  NKebator - Profil | Út 9.6.2009 7:51:31

                  Iwík >> cafko ...

                    NIwík - Profil | Út 9.6.2009 7:50:46

                    Regress >> tak to jo :)))
                    no aby mi z té podložky neodskákaly do vody :))
                    akorát je problém, že je dost velká, tak nevím, jak jí přidělám na brašnua bych mohla jet na kole :))

                    blbnul po bytě?? :)))

                      NRegress - Profil | Út 9.6.2009 7:37:12

                      Iwík >> hmm, krásná podložka. Ani se jim nebude chtít zpátky do vody -)))

                      Já včera dojel dom, vybalil a poskládal jsem si gumky od Scanixe, co došly poštou, a pak jsem tak nějak blbnul po bytě. A spát jako vždy kolem půlnoci :-))

                        NIwík - Profil | Út 9.6.2009 7:32:55

                        Regress >> koukni co jsem na ty šupinatý potvůrky dostala, teď to budou mít jako v bavlnce :)))

                        kocourovi se to líbilo, doufám, že mi to nesní :)) raději jsem to schovala :))

                          NIwík - Profil | Út 9.6.2009 7:30:57

                          Regress >> no předtsav si, že ta cesta byla v poho, to kafe na mě začalo nějak působit, úplně v poho, jenom jsem se pořád ani nevim čemu smála :))
                          takže nakonec v pohodě, šla jsem spát až ve 23:00 přesně :)))

                          co Ty??

                            NRegress - Profil | Út 9.6.2009 7:29:20

                            Iwík >> Tak jak jsi včera dojela? :-))

                              NIwík - Profil | Út 9.6.2009 7:27:26

                              Regress >> Dobré ráno, přeji krásný začátek nového dne :))

                                NRegress - Profil | Út 9.6.2009 5:41:43

                                Iwík >> Krásné ránko přeji :-))

                                  NIwík - Profil | Po 8.6.2009 13:26:45

                                  kebator >> Kebator >> já raději rozpust :))
                                  ale když není, tak ho taky vypiju, ale teď jsem si uvařila smrťáka, tak to snad přežiju :)))

                                  dneska bych šla na rybky, ale bojim se, že bych tam usnula a pak sklouzla do vody :)))
                                  to bych se asi hned probrala :)) (je tam takový mini svah)

                                    NKebator - Profil | Po 8.6.2009 13:23:15

                                    Iwík >> ja mam radsej zase zrnkovu kavu ... klasickeho turka z mliekom a cukrom. kavu moc nepijem, iba sem-tam

                                      NIwík - Profil | Po 8.6.2009 12:54:34

                                      kebator >> Kebator >> na redbul nemám prašulky :))
                                      mě by to spíš uspalo :))

                                      fuj, to kafe je hnus, raději zůstanu u rozpustného :))

                                        NKebator - Profil | Po 8.6.2009 12:46:53

                                        Iwík >> to si daj radsej jeden Redbull ako hentake smrtaky ...