- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pokec pro super lidičky
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy
Rybářská sezóna 2011 bude o
A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%
B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%
C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%
D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%
E) Egohoničství v ML8%
F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%
Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
35x v oblíbených a 26x v ignorovaných.
NIwík - Profil | Út 9.6.2009 8:11:35
kebator >> Kebator >> snad to bude v pohodě :))
to je daň za tyhle adrenalinový sporty :))
to je daň za tyhle adrenalinový sporty :))
NIwík - Profil | Út 9.6.2009 8:11:02
Regress >> tak to jo :)))
já vyrážím dnes, už se těším, ale asi se upeču, je tam nějaký dusno, ještě, že jsem dneska autíčkem, nechtěla bych se teď plácat busem :))
já vyrážím dnes, už se těším, ale asi se upeču, je tam nějaký dusno, ještě, že jsem dneska autíčkem, nechtěla bych se teď plácat busem :))
NKebator - Profil | Út 9.6.2009 7:56:30
Iwík >> jj, ved hej, ale beriem antibiotika uz od soboty, takze to bude OK podla mna ...
NRegress - Profil | Út 9.6.2009 7:56:04
Iwík >> znáš to, je potřeba sem tam něco udělat. :-)) Docela mě mrzí, že jsem si do auta nehodil trochu futra a červy s kuku, mohl jsem to hned po práci zapíchnout na místním rybníce. Je hned pod fabrikou a jsou v něm krásní kapříci. Zatím je moc hezky, bylo by tam fajn.. :-((((( Nu což, možná to ještě napravím a vrátím se sem. Jinak se dostanu až ve čtvrtek. :-))
NIwík - Profil | Út 9.6.2009 7:55:41
kebator >> Kebator >> můžeš tam mít zánět, z toho bývají teploty, dej si na to pozor, raději to lékařovi řekni, ať není problém :)
NKebator - Profil | Út 9.6.2009 7:53:30
Iwík >> dik, za chvilku idem na prevaz (9:00), ale celkom dobre som spal. mal som vcera teplotu, ale aj som fajcil, tak to bude asi aj tym ...
NIwík - Profil | Út 9.6.2009 7:50:46
Regress >> tak to jo :)))
no aby mi z té podložky neodskákaly do vody :))
akorát je problém, že je dost velká, tak nevím, jak jí přidělám na brašnua bych mohla jet na kole :))
blbnul po bytě?? :)))
no aby mi z té podložky neodskákaly do vody :))
akorát je problém, že je dost velká, tak nevím, jak jí přidělám na brašnua bych mohla jet na kole :))
blbnul po bytě?? :)))
NRegress - Profil | Út 9.6.2009 7:37:12
Iwík >> hmm, krásná podložka. Ani se jim nebude chtít zpátky do vody -)))
Já včera dojel dom, vybalil a poskládal jsem si gumky od Scanixe, co došly poštou, a pak jsem tak nějak blbnul po bytě. A spát jako vždy kolem půlnoci :-))
Já včera dojel dom, vybalil a poskládal jsem si gumky od Scanixe, co došly poštou, a pak jsem tak nějak blbnul po bytě. A spát jako vždy kolem půlnoci :-))
NIwík - Profil | Út 9.6.2009 7:32:55
Regress >> koukni co jsem na ty šupinatý potvůrky dostala, teď to budou mít jako v bavlnce :)))
kocourovi se to líbilo, doufám, že mi to nesní :)) raději jsem to schovala :))
kocourovi se to líbilo, doufám, že mi to nesní :)) raději jsem to schovala :))
NIwík - Profil | Út 9.6.2009 7:30:57
Regress >> no předtsav si, že ta cesta byla v poho, to kafe na mě začalo nějak působit, úplně v poho, jenom jsem se pořád ani nevim čemu smála :))
takže nakonec v pohodě, šla jsem spát až ve 23:00 přesně :)))
co Ty??
takže nakonec v pohodě, šla jsem spát až ve 23:00 přesně :)))
co Ty??
NIwík - Profil | Po 8.6.2009 13:26:45
kebator >> Kebator >> já raději rozpust :))
ale když není, tak ho taky vypiju, ale teď jsem si uvařila smrťáka, tak to snad přežiju :)))
dneska bych šla na rybky, ale bojim se, že bych tam usnula a pak sklouzla do vody :)))
to bych se asi hned probrala :)) (je tam takový mini svah)
ale když není, tak ho taky vypiju, ale teď jsem si uvařila smrťáka, tak to snad přežiju :)))
dneska bych šla na rybky, ale bojim se, že bych tam usnula a pak sklouzla do vody :)))
to bych se asi hned probrala :)) (je tam takový mini svah)
NKebator - Profil | Po 8.6.2009 13:23:15
Iwík >> ja mam radsej zase zrnkovu kavu ... klasickeho turka z mliekom a cukrom. kavu moc nepijem, iba sem-tam
NIwík - Profil | Po 8.6.2009 12:54:34
kebator >> Kebator >> na redbul nemám prašulky :))
mě by to spíš uspalo :))
fuj, to kafe je hnus, raději zůstanu u rozpustného :))
mě by to spíš uspalo :))
fuj, to kafe je hnus, raději zůstanu u rozpustného :))
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33410
 Fotky ryb pouze na přívlač107183
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NVýroba woblerů31008
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NLodě a jejich úprava1035
NRare woblery - Rapala14053
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NGalerie okounů ...1092
NÚhoří sezona 201210514
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
10:40 Fotky ryb pouze na přívlač 107185
9:03NBurza na přívlačové nástrahy 33410
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...















