Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NIwík - Profil | Po 8.6.2009 12:43:43

Regress >> já vím, snad dojedu, pustím si Country radio, to poslouchám ráda :))
otevřu si okýnka a nechám na sebe foukat ledový vítr z Prahy :))) třeba to pomůže, ale je to už celkem lepší, ale raději jsem si uvařila tentokrát silnější kafe - logrový - fuj, to nemám ráda :))

snad pomůže :)))

    NRegress - Profil | Po 8.6.2009 12:38:02

    Iwík >> Tak na to si dávej bacha, znám to. Jak jde spánek za volantem, je to v pr.. :-))) Tak krásné odpoledne, a klidný spánek :-))

      NIwík - Profil | Po 8.6.2009 12:20:36

      Regress >> já jsem dneska nějaká tuhá,
      při cestě do Prahy jsem málem usnula za volantem a teď mám strach jet domů :)) nějak se mi pořád zavíraj oči, to jsem si uvařila silný kafe a stejně nic :(
      pojedu raději 20 :))

      dneska asi usnu hned jak otevřu dveře od pokoje :))

        NRegress - Profil | Po 8.6.2009 11:59:11

        Iwík >> To je téměř jisté :-))

          NIwík - Profil | Po 8.6.2009 10:38:50

          Regress >> děkuji, snad se poštěstí :))
          myslím si, že jestli něco vytáhnu, tak se toho budu spíš bát :))) po tak dlouhé době :))

          Tobě též přeji moc štěstí, ale to Ti hlavně popřeji až 15. ať je to přání čerstvé :))
          taky se bojím, že jich dost zmizí :((

            NRegress - Profil | Po 8.6.2009 10:33:19

            Iwík >> budu přát štěstí :-))) Taky o pár kouscích vím, ale jestli tam budou i po zahájení, tomu moc nevěřím...

              NIwík - Profil | Po 8.6.2009 10:32:00

              Regress >> chtěla bych si tam sednout po práci a na večer, v době, kdy tam ta potvůrka loví, tam zavláčet nějakých wobíka nebo gumu, ještě uvidím, ale tutovka to vezmu s sbeou :))
              tak jsem zvědavá :)))

                NRegress - Profil | Po 8.6.2009 10:29:50

                Iwík >> wow :-))) tak to já budu mít vždy ráno jen vláčák, a na večery sumčí proutek a feeder :-))

                  NIwík - Profil | Po 8.6.2009 10:12:33

                  Regress >> no, jen jde o to, že celou dobu tam nikdo není a pak jich bude hodně :)) ale to je fuk, budˇsi tam hačnu nebo ne :)) tak se alespoň projedu na kole :))
                  chci jít na kapříky, ale vláčku si vezmu s sebou :)) na večer - loví tam pěkná štika, jako ´poleno :))

                    NRegress - Profil | Po 8.6.2009 10:06:22

                    Iwík >> Proč masařema? Bude tam určitě i spousta jiných, co prostě radši dravce.. Ale nátřesk tam bude určitě. No a kde ne :-)) Taky se chystám 16. na štiky, ale jestli se dostanu tam co chci jít, to je ve hvězdách :-)))

                      NIwík - Profil | Po 8.6.2009 10:03:30

                      Regress >> no to jo :))
                      já myslela, jak bude krásně, a nakonec taková zrada :)

                      jsem zvědavá, jestli se 16. dostanu na můj oblíbený flek na kapříky :))
                      myslím, že bude celá Berounka nechutně osypaná masařema :((

                        NRegress - Profil | Po 8.6.2009 9:59:35

                        Iwík >> Na velikána si taky rád počkám :-))) Už jen 7 dnííííííííííííí :-))) Jen už by se mohlo zase ustálit počasí, tohle je děs..

                          NKebator - Profil | Po 8.6.2009 9:56:17

                          Vase zprava

                            NKebator - Profil | Po 8.6.2009 9:55:10

                            takze spominane foto, opat mobilom ...

                              NIwík - Profil | Po 8.6.2009 9:12:15

                              Regress >> děkuji moc, jj, jsem Ivík :))
                              no já si na toho velikána počkám :))) až na něj vytáhnu ty své děličky, tak uvidí :))

                              to je nejkrásnější, když před koncem lovu něco přijde :))
                              těším se na zítra, vezmu kolo a pojedu k vodě :))
                              jsem se nějak o víkendu přepapala, tak to musím vyběhat, nebo budu čím dál tlustčí :)))
                              no budu fotit o sto šest :))

                                NRegress - Profil | Po 8.6.2009 9:08:51

                                Iwík >> Fotí krásně :-))) Ty jsi Iveta? Tak to dodatečně všecičko nej k včerejšímu svátku :-)))

                                Já měl kapříků docela dost, i když se taky museli přemlouvat. Ale nejkrásnější byl v pátek chvíli před půlnocí, šupi 56. Moc prima popotahovačka na feedru. :-))

                                  NIwík - Profil | Po 8.6.2009 9:05:30

                                  Regress >> tak alespoň, že bude k užitku :))
                                  já jsem vytáhla nějaký cejníky, ale kapřík nepřišel :(

                                  dostala jsem k svátku foťák - konečně mám svůj digitál, tak jsem fotila o sto šest :))))
                                  už můžu konečně chodit na rybky s vlastním foťákem, no řekni, nefotí nádherně???

                                    NRegress - Profil | Po 8.6.2009 9:02:52

                                    Iwík >> Bohužel ne. :-)) Polkla to nějak moc hluboko. A jak jsem jí tahal ven, podjela tam nějaký kořen nebo větev, no a jak jsem malinko víc zatáhl, neudělalo jí to dobře. Tak je na mrazáku, bude z ní nástraha na větší ryby :-))

                                      NIwík - Profil | Po 8.6.2009 9:02:46

                                      Regress >> u nás bylo taky krásně :)))

                                        NIwík - Profil | Po 8.6.2009 9:00:03

                                        Regress >> ta plotička vypadá hrůzostrašně :))
                                        rozdejchala to???