Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NRegress - Profil | Po 8.6.2009 8:58:49

a sobota ráno :-))

    NRegress - Profil | Po 8.6.2009 8:57:52

    Tak tady je pátek večer

      NIwík - Profil | Po 8.6.2009 8:55:55

      Regress >> jojo :))
      já jsem všude :)))

        NRegress - Profil | Po 8.6.2009 8:54:49

        Iwík >> Jsi tady někde? :-)))

          NIwík - Profil | Pá 5.6.2009 9:23:26

          Regress >> jo :)))) tak to je dobrý, to mi jako nedošlo :)))
          ale nesmíš se koukat zamilovaně, ale ftipně :))
          taky jsem bčas hodila škleb, že sem se až lekla :)))
          takže jestli se směje holka nebo chlapo, to nevim :))
          rozhodně podle fota nejsi ošklivej, takovej správnej chlapák :))

            NRegress - Profil | Pá 5.6.2009 9:17:10

            Iwík >> Víš, nechci Ti brát iluze, ale je rozdíl v tom, jestli se usměje hezká holka, nebo ošklivej chlap :-)))) Na mě kdyby se začal usmívat chlap, začnu se zamýšlet nad jeho orientací :-))))

              NIwík - Profil | Pá 5.6.2009 9:06:36

              Regress >> já je mám ráda, mají úžasný chod, jako rybička, taky jsem už nějaké nechala na dně toho špinavého rybníka :)) ale čert to vem, těch ještě bude :))

              Zvládni to , držím pěstičky :))
              a víš jak se to dělá :)) úsměv dělá člověka, takže se na něj hezky usmívej :))

                NRegress - Profil | Pá 5.6.2009 9:02:34

                Iwík >> Plandavky? Ty mám taky moc rád. Mám jich snad půl krabičky, různých rozměrů a tvarů. A co už jich je po kamenech na dně.. :-))) Drž mi palce, teď už je tu zase ten kontrolor, ale sedí naproti a sepisuje na NB zprávu z kontroly.. :-))

                  NIwík - Profil | Pá 5.6.2009 8:58:58

                  Regress >> děkuju, je to krásný - bylo už večer, nechtělo se mi zpátky :))
                  na toto jsem chytala :))

                    NRegress - Profil | Pá 5.6.2009 8:57:01

                    Iwík >> hmmm, to je krásná fotka...

                      NIwík - Profil | Pá 5.6.2009 8:54:28

                      Regress >> to já jsem minulý rok taky nějak v tu doby byla na posledy, jeětě jsem šla 30.12., ale nějak mi v tom nadšení asi zamrznul mozek a nedošlo mi, že když je pod nulou, tak bude zamrzlý rybník :)))
                      tak jsem e pokochali zimní krajinou a jeli zpátky :))
                      ale jinak jsem taky vláčela as do 27.12. ale nějak už rybky nebraly, jediný útok na gumu byl těsně u nohou, pěkný okyš, ukázal se drbnul do toho, ale pak už jsem ho neoblafla :)) tak mě ještě zkontrolovala RS v domění, že jsem chlap :)) a zaposlouchána do toho ticha jsem opouštěla krásný rybník v zimní krajině :))

                        NRegress - Profil | Pá 5.6.2009 8:50:29

                        Iwík >> Jeje, já taky pamatuju vycházky, kdy mi přimrzala šňůra na očka. :-)) S gumkou v prosinci, to je dílo. :-)) Dva náhozy, přitáhnout, vyloupat led z oček, a znova :-))) Ale byl jsem třeba i 27.12. Jako na rozlučku s vodou :-))

                          NIwík - Profil | Pá 5.6.2009 8:46:38

                          Regress >> u nás se dostneš všude, až na tu hráz dělící ty dva rybníky, když je pěkně, tak je to tam osazený jak na závodech, ale někdy je to pustý, hlavně, když tam jdu v prosinci, to je klid, to by nikdo nevěřil, jak je to dokonalý, být tam sama :))

                          Ticho, klid, padající snížek, no prostě lahoda pro duši :))
                          foto je z roku 2007

                            NRegress - Profil | Pá 5.6.2009 8:43:55

                            Iwík >> Takže to je nějakej utečenec? :-))) U nás je obrovská přehrada, jenže k vodě se dá dostat jen tak na 30-40% břehů. Ale tam budu chodit víc až po zahájení, až na sumíky a candáty. Až to bude na řece zase vylupaný :-((

                              NIwík - Profil | Pá 5.6.2009 8:31:23

                              Regress >> už mám nakoupený pytle bojlísu, ale ještě jsem se k tomu nedokopala, mám na něj tu děličku víš :))

                              musím tam zajít, ale je těžký se na to místo dostat, choděj tam lidi a chytaj čudly, je to poslední místo, apk se dál chytat nesmí, protože je tam hráz dělící tento rybník s chovákem :))

                                NRegress - Profil | Pá 5.6.2009 8:20:17

                                Iwík >> hmmmm, tak to už je hezký kousek. Tak ho zkus na kulky, ne? Když víš že tam je, tak tím vyselektuješ tu droboť. A na vlas tak 1-2 20 koule. To by myslím mělo ty malý žrouty odradit.. Ale jistý si nejsem, nijak jsem se na velký kapry nespecializoval. Sám mám osobák 63 cm.

                                  NIwík - Profil | Pá 5.6.2009 8:13:59

                                  Regress >> taky fotka :))
                                  určitě nějakou fišku chytneš :))
                                  je pravda, že někdy to nedělá vůbec nic, ale na řekách mi to přijde lepší než na rybníku :)) ale taky to má něco do sebe :))
                                  chtěla bych lapnout toho kapříka co má 80 - je tam, vím o něm, jen ho něčím zlákat :))

                                    NRegress - Profil | Pá 5.6.2009 8:11:39

                                    Iwík >> foťák je zabalenej, tak přinejhorším vyfotím aspoň to místo :-)))

                                      NIwík - Profil | Pá 5.6.2009 8:10:16

                                      Regress >> budeš mít po ruce foťák?? jestli něco lapneš na fotku, tak to sem pošli :))
                                      tak hlavně, ať něco zabere :))
                                      já tam házim jen červíky :)) na ty mi jdou nejlíp :))

                                        NRegress - Profil | Pá 5.6.2009 8:09:06

                                        Iwík >> To věřím :-)) Já dnes zkusím změnit místo. Místo pod jez, půjdu nad něj, je tam taková klidnější voda, je tam hloubka i zátočina, tak uvidím co se zadaří. Nahodím jeden teleskop s kuku na vlas, nebo s rouskou, a druhý s feedrem na červíky, a nechám se přakvapovat :-))