Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NIwík - Profil | Pá 5.6.2009 8:06:56

Regress >> taky to tak dělám, starý naházím do vody a čersví hezky do krmítka :))
já když si vzpomenu na toho amura, tak je mi tak fajn :)) :)) :))
fakt to bylo překvapení :))

    NRegress - Profil | Pá 5.6.2009 8:05:39

    Iwík >> já měl namícháno z neděle, a je to nějak ostře cítit, nejspíš ten čpavek od červů. Tak jsem namíchal čerstvý kyblík, a tohle nahážu na začátku jako na vnadění :)))

      NIwík - Profil | Pá 5.6.2009 8:04:10

      Regress >> no já jsem ty z úterý nějak zapomněla na balkoně, a nejěko se mi zakuklili :))) mrchy jedny :))
      musím koupit čerství, hejbací :)))
      tay mi dochází krmení, tak musím přikoupit nějaký pytel :))

        NRegress - Profil | Pá 5.6.2009 8:01:15

        Iwík >> To já dokupoval včera, když jsem si byl pro proutek :-))

          NIwík - Profil | Pá 5.6.2009 7:16:33

          kebator >> Kebator >> ahojky Kebo :))
          tak ať berou :))

            NIwík - Profil | Pá 5.6.2009 7:16:20

            Regress >> AHOJKY milý rybáři :))
            já dneska končím ve 13:00, takže jdu dom, koupim červiky a frčim k Berounce :) :) :) :) :) :)

              NRegress - Profil | Pá 5.6.2009 7:06:51

              kebator >> Kebator >> Tak ať se daří :-)) Taky mám zabalený i foťák, tak snad bude co vyfotit :-))

                NKebator - Profil | Pá 5.6.2009 7:04:51

                Regress >> akurat ranajkujem 4 x parok + horcica a chleba a o 7:30 mam uz nahodene ... beriem normalny fotak, tak hadam to uz bude lepsie ... Tak nech sa dari !

                  NRegress - Profil | Pá 5.6.2009 6:34:36

                  kebator >> Kebator >> Brý jitro, provokatére :-)) Já musím být do půl 3 v práci. Ale věci jsou v kufru, krmení namíchaný, jen tam u vody dohodím kuku a červy a nejpozději ve 3.15 mám nahozeno taky :-))

                    NKebator - Profil | Pá 5.6.2009 6:27:30

                    Regress >> aj Tebe, za chvilku vyrazam na kaprikov a poobede na akciu ...

                      NRegress - Profil | Pá 5.6.2009 5:55:54

                      Iwík >> Krásné páteční ráno přeju :-)))

                        NRegress - Profil | Čt 4.6.2009 16:43:00

                        Iwík >> Fíha, vypadá to skvěle.. Já podobnou směs dělám do bramboráků, a k tomu zelný salát s jablky.. Ale roládu dělám jen z věpřového. To vykošťování kuřete mě nebavíííí :-)))

                          NKebator - Profil | Čt 4.6.2009 15:52:07

                          Iwík >> pekneee to vyzera !

                            NIwík - Profil | Čt 4.6.2009 13:20:01

                            Regress >> tahle roláda je sice těžší na přípravu, ale výborná :))
                            nejhorší je na tom to vykoštění kuřete :))

                              NIwík - Profil | Čt 4.6.2009 13:18:49

                              Regress >> tohle je další můj výmysl, zmizelo to do 15 minut :))

                                NIwík - Profil | Čt 4.6.2009 13:15:36

                                Regress >> mě to moc chutná :))
                                já taky ráda vařim, peču - hlavně dorty :)) já se v tom vyžívám, naštěstí mám dobrýho strávníka, tak není s odbytem problém, někdy naopak, prej to smrdí málem :))

                                  NRegress - Profil | Čt 4.6.2009 12:50:50

                                  Iwík >> Jjj, to nezní špatně.. jen já dělám maso zvlášť, když už ho tam dávám. Vaření mě baví, když je pro koho. Tak si to užívám aspoň když mám o víkendech dráčata. :-))

                                    NIwík - Profil | Čt 4.6.2009 12:48:25

                                    Regress >> osmažíš si maso, opepříš, přidáš nivu, až se rozpustí, tak přiliješ smetanu, podusíš (trochu too zhoustne, pak nakonec přidáš pórek.
                                    No a k tomu brambory :)))

                                      NKebator - Profil | Čt 4.6.2009 12:44:54

                                      Regress >> ale hej, ja cestovinu bez kecupu nejem

                                        NRegress - Profil | Čt 4.6.2009 12:44:23

                                        kebator >> Kebator >> ale fuuuuj, ke smetaně a sýru kečup nepatřííííí :-))))