Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NKebator - Profil | Čt 4.6.2009 12:43:36

Regress >> + este kecup, tak moze byt ...

    NRegress - Profil | Čt 4.6.2009 12:43:10

    Iwík >> A jak tak koukám, dělala se tu sýrovo smetanová omajda? Když se do ní hodí ještě i orestované žampiony, a přeleje se to na uvařené těstoviny, je to mňamka i bez masa :-)))

      NRegress - Profil | Čt 4.6.2009 12:42:10

      Iwík >> Tak přeji dobré chutnání :-))

        NIwík - Profil | Čt 4.6.2009 12:00:02

        kebator >> Kebator >> :))
        tak hlavně, že ti chutnalo, taky si dám papu, kručí mi v bříšku :))

        teď by ses měl někam natáhnout a trávit dobré papu :))

          NKebator - Profil | Čt 4.6.2009 11:57:53

          Iwík >> jj, takze som po obede a vyzera to aspon na 4-5 hodin oddychu, dobre som sa najedol, i ked to malo daleko od spominneho jedla ... ale co uz, oklamal som zaludok a ideme dalej

            NIwík - Profil | Čt 4.6.2009 11:18:26

            kebator >> Kebator >> :))
            tak to jo :))
            no ono je v tom receptu sýr a smetana, takže se člověk nacpe a pak nemá hlad minimálně 3 hodiny :)))
            mě to moc chutná :)) jelikož vařím ráda, tak zkouším pořád něco nového :)
            Ladu Niva znám :))

              NKebator - Profil | Čt 4.6.2009 11:13:35

              Iwík >> hej hej, celkom v poho, len ja nemam rad sol a ten syr je dost slany, ale v pohode, dam si rad pomazanku s nivy, hlavne s Lady Nivy :-)))))))))))))))))))))))

                NIwík - Profil | Čt 4.6.2009 11:12:26

                kebator >> Kebator >> poradím Ti recept, po kterém už zaručeně nebudeš mít hlad :))
                Je to kuřecí s nivou :)
                máš rád nivu??

                  NKebator - Profil | Čt 4.6.2009 11:10:38

                  Iwík >> no to som mal vcera ! ale bol som za chvilku hladny :-)) dnes to bude asi na dlhsie zasytenie, teda aspon dufam :-))

                    NIwík - Profil | Čt 4.6.2009 10:56:41

                    kebator >> Kebator >> tak si nech čvachtat :))
                    já mám těstovinový salátek :)) mňamky :))

                      NKebator - Profil | Čt 4.6.2009 10:55:44

                      Iwík >> no asi tak :-))) za chvilku idem na obed, tak aspon sa trosku napapam ... kuraci cernohorsky + opekane zemiacky, mnam !!

                        NIwík - Profil | Čt 4.6.2009 10:15:00

                        kebator >> Kebator >> :)))
                        pěknej výraz :)) takovej: vo ce de??

                        :)) :))) :))
                        ale to s tím RUMem bylo fakt pěkný :))

                          NKebator - Profil | Čt 4.6.2009 10:11:55

                          Iwík >> jasneee, normalne som to ja ... tato foto vznikla po celonocnej akcii na rybach

                            NIwík - Profil | Čt 4.6.2009 10:09:55

                            kebator >> Kebator >> :)))
                            já myslela, že pod tričkem je náš Kebo :))
                            Tak to jsi jak chodící lednička :)))

                              NKebator - Profil | Čt 4.6.2009 10:04:14

                              Iwík >> HAHAHA, tak teraz si ma pobavila ... pod trickom je RUM - Rozumne Ulozeny Material (krkovicka, karmenadla, kacicka, husicka, oravska slaninka, klobasocky, huspeninka, hovadzinka, kuratka, sliepky ...) :-))))))))))))))))

                                NIwík - Profil | Čt 4.6.2009 9:33:16

                                kebator >> Kebator >> a pod tričkem je?? :)))
                                ty jsi jedna velká rapala :))

                                  NKebator - Profil | Čt 4.6.2009 9:29:15

                                  Iwík >> na bunde je rapala, pod bundou je rapala a aj na capici je rapala ... :-))) vazne

                                    NIwík - Profil | Čt 4.6.2009 9:27:35

                                    kebator >> Kebator >> není zač :))
                                    na tý čepici je RAPALA??

                                      NKebator - Profil | Čt 4.6.2009 9:26:58

                                      Iwík >> dik ...

                                        NIwík - Profil | Čt 4.6.2009 9:26:18

                                        kebator >> Kebator >> :)))
                                        sluší Ti to :)))