Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NKebator - Profil | Čt 4.6.2009 9:14:20

HAHA, este som nasiel jednu foto v mobile, vyzeram tam na nej ako bukvica-ale co uz :-) fotene 28.12.2008

    NIwík - Profil | Čt 4.6.2009 8:48:52

    Regress >> Zvládni to :))
    Měj se zatím ahojky :)):)):))

      NRegress - Profil | Čt 4.6.2009 8:46:48

      Iwík >> Mám tady tu kontrolu, tak hezký zbytek dne.. paaaaaaaa

        NRegress - Profil | Čt 4.6.2009 8:44:01

        Iwík >> Zdrhnou? :-)) já je prošívám na několikrát. uprostřed prostě udělám takovej chuchvalec. Ale nezdrhla mi ještě nikdy žádná :-))

          NIwík - Profil | Čt 4.6.2009 8:39:39

          kebator >> Kebator >> tenhle je můj první :))
          taky jsem z toho byla vyjukaná, když jsem viděla tu tlamu, bojoval se mnou dost dlouho :)) pěkně mi ohnul háček :)) ale vytáhla jsem ho, zdokumentovala a zase pustila :))

          to bylo tak krásný :))

            NKebator - Profil | Čt 4.6.2009 8:38:33

            Iwík >> jj, pekny, ja som este nechytil amura ...

              NIwík - Profil | Čt 4.6.2009 8:38:02

              kebator >> Kebator >> mě to taky fotí divně, ale někdy pěkně :))
              mrkej, můj amurek :))

                NKebator - Profil | Čt 4.6.2009 8:36:10

                Iwík >> :-) fotene mobilom. mam 5 MPix ale foti to nejako divno ...

                  NIwík - Profil | Čt 4.6.2009 8:34:28

                  kebator >> Kebator >> krásný obrázky :)))

                    NKebator - Profil | Čt 4.6.2009 8:33:36

                    Takze vcera trochu na rybach ... chyteny 1 x kaprik 44cm, 2 x karas a 2 ryby mi spadli ... celkom pekne pocasie az na ten vietor - nenormalne fukalo ! a popri rybacke som krmil podarene male kacice :-)))

                      NIwík - Profil | Čt 4.6.2009 8:22:16

                      Regress >> tady je celkem klid :)) zatím, tak uvidíme, jak bude :))
                      tak jsem si počítala, že kdybych jela MHD, tak bych tam dojela tak za hoďku a kousek, autíčkem jsem tam za 25 minutek :))
                      docela rozdíl :)))
                      chtěla bych poprosit o radu, jak napichuješ žížaly??? mě vždycky zdrhnou, nebo vysej na jednom kousku, co dělám špatně??

                        NRegress - Profil | Čt 4.6.2009 8:18:03

                        Iwík >> Já se dneska taky ještě nedostanu, ale to ještě přežiju :-)) Snad aspoň ten pitomej vítr přestane, fouká to moc..

                          NIwík - Profil | Čt 4.6.2009 8:10:37

                          Regress >> :))) jj, vyspinkáno, včera jsem to v dílně zvládla dobře, přijela jsem až po osmé večer, takže se fišky nekonaly, ale dneska to tam jdu dodělat, asi si něco vezmu domů a dodělám to doma a pak nakopnu kolo a jedu, těším se, až připnu předpruťáka a budu se kochat chvěním tohoto číhátka :)))

                          tak alespoň, že tak, člověk tu přírodu potřebuje, to ať mi nikdo neříká, že ne :)))

                            NRegress - Profil | Čt 4.6.2009 8:06:43

                            Iwík >> Tak vyspáno? Dneska si jedu pro ten proutek, jupííí. :-)) A víkend budu mít nakonec celej vonej, takže od pátku od večera sedím na rybách. :-) Akorát v sobotu pojedu s prckem na dětský den. :-)) No a za chvíli očekávám zahájení tý kontroly, tfuj..

                              NKebator - Profil | Čt 4.6.2009 7:33:56

                              Iwík >> cauko cauko, celkom dobre, i ked som malo spal. vcera som pochytal par ryb, tak sem hodim foto ... ale az neskor, lebo idem nieco robit ...

                                NIwík - Profil | Čt 4.6.2009 7:21:44

                                kebator >> Kebator >> ahoj Kebo, jak se máš???
                                :)))

                                  NIwík - Profil | Čt 4.6.2009 7:21:26

                                  Regress >> krásné ráno i Tobě :))
                                  snad bude hezky :)))
                                  za včerejšek se neomlouvej, se stane, že člověk holt v práci musí občas pracovat :)))

                                    NRegress - Profil | Čt 4.6.2009 6:00:34

                                    Iwík >> Krásné ráno a pohodový den, sličná rybářko :-))

                                      NKebator - Profil | St 3.6.2009 21:59:49

                                      Iwík >> cago cago, zajtra poslem par foto z prace :-)))

                                        NRegress - Profil | St 3.6.2009 20:36:16

                                        Iwík >> Omlouvám se, že jsem tak vypadl, ale musel jsem narychlo do provozu a pak jsem se k tomu už nedostal. Přeji krásný večer :-))