Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NIwík - Profil | St 3.6.2009 13:17:36

Regress >> člověku je tolik, na kolik se cítí :))
jestliže se cítíš na 22, tak je ti 22 :))

    NRegress - Profil | St 3.6.2009 13:15:42

    Iwík >> Njn, 22. to byly zlatý časy :-)))

      NIwík - Profil | St 3.6.2009 13:14:25

      Regress >> tak to jo :))
      taky bych jí typla víc :)) ale bráška na své roky vypadá :))

      taky se mi občas povedlo, že mi lidi tipli víc, ale to je tak 2 roky zpátky :))
      hlavně na maturiťáku, bylo mi 19 a tipli mi 22 a teď?? tipujou míň :)))

        NRegress - Profil | St 3.6.2009 13:09:58

        Iwík >> Jsou to moje dráčata :-)))) U Mišky je to naopak. je jí 14, a každej jí tipuje tak 17-18.. koukni na seznam, na Mysulik123 .

          NIwík - Profil | St 3.6.2009 13:06:28

          Regress >> jéé, to jsou ještě mláďata :))
          mě teď bylo 22, ale každý, kdo mě vidí, by řekl, že mi je tak 16 :(
          ale někdy se to hodí :)))

            NRegress - Profil | St 3.6.2009 13:00:00

            Iwík >> Jasně že smíš :-)) Míše bude 26.6. 14 a Fajdulovi 16.6. 10 :-))

              NIwík - Profil | St 3.6.2009 12:56:31

              Regress >> kolik je dětem?? :))
              smím-li se ptát :)

                NRegress - Profil | St 3.6.2009 12:53:42

                Iwík >> Na Berounku jsem jezdíval coby studentík, do Srbska a okolí. :-) Tady je Ohře docela lenoch, takže kromě částí pod jezy žádný velký proud. Ale do krmítka se taky opřít umí. No, teplo domova. Mám tu mamku, děti, tak máš asi pravdu :-))

                  NIwík - Profil | St 3.6.2009 12:48:57

                  Regress >> tak to jo :))
                  tam kde je rodina, tam je teplo domava, viď :))
                  tady je ta Berounka taková krásná, někde silná a hlučná, někde zase klidná a tichá, někde bys řekl, že je to táhlý rybník :)) ale jen tam hodíš krmítko, tak to vezme spodní proud, takže Berounka se nezdá :))

                    NRegress - Profil | St 3.6.2009 12:43:03

                    Iwík >> Já to měl z Prahy daleko, a děti mám tady.. Takže to mě sem táhlo. A pak ta voda, koníčky.. No prostě tady jsem doma.. Kontrola dojede zítra ráno a zůstane prý do pátku..

                      NIwík - Profil | St 3.6.2009 12:38:36

                      Regress >> njn, já jsem spíš v Praze :))
                      mám tu práci :)) domlů to mám půl ho´dky, autíčkem 10 minut :)))

                      co ta tvoje kontrola:))

                        NRegress - Profil | St 3.6.2009 12:36:55

                        Iwík >> Žlutice vím kde jsou, je to kousek.. :-))) Já jsem z Chebu, a poslední 4,5 roku jsem dělal v Praze. To s tou celosvazovkou chápu, taky jsem si jí 2 roky po sobě bral, ale nevyužil jsem jí.

                          NIwík - Profil | St 3.6.2009 9:57:18

                          Regress >> mám tam babičku a dědu, rodiče tam bydleli, když mi byl 1 rok, tak jsme ještě bydleli ve Žluticích :)) narodila jsem se v Karlových Varech :))
                          jinak bydlím v Praze, ale na víkendy jezdíme do České Lípy, takže pro mě je celosvazovka důležitá :)) protože čekatz na víkend, abych si zachytala, to ne, to bych nevydržela :)) :)) navíc jsem byla v JČ a krásně jsem si zachytala na Nežárce :))

                            NRegress - Profil | St 3.6.2009 9:53:02

                            Iwík >> V Tachově jsem sice párkrát byl, ale na rybách ani jednou :-)) Já si celosvazovku nekupuju, asi bych jí ani nevyužil.

                              NIwík - Profil | St 3.6.2009 9:46:58

                              Regress >> to jo :))
                              řekni, že potřebuješ nutně na ryby, nebo se zblázníš :))
                              taky jsem už v práci prohlásila, že ještli nepůjdu po práci ihned na ryby, tak zešílim :))

                              tím, že mám celosvazovku, tak můžu jezdit všude, až na Moravu, ale to nevím, co bych tam dělala :))
                              Znáš to v Tachově??

                                NRegress - Profil | St 3.6.2009 9:41:53

                                Iwík >> Tak o tom taky něco vím. :-)))) Jak se to trhá, tak i kdyby tam dal človíček jen polystyren, i ten na tom dně utrhne :-))) A překvapení to bylo, ale ten strach abych ho neutrhl, na 20 silon :-))) O víkendu nevím jak to bude, to podle toho, jak to bude v sobotu. Máme několik akcí, tak snad nebudu muset na všechny. To bych se pak hned večer upíchl k vodě. V pátek večer tam budu určitě, pokud bude jakž takž slušný počqasí.

                                  NIwík - Profil | St 3.6.2009 9:35:03

                                  Regress >> tak to muselo být milé překvapení :))
                                  nejlepší na tom je, že člověk nidky neví co vytáhne :)) někdy kapra, někdy amura, někdy botu, sem tam klacek - to se mi stává, když vláčím velmi často - nechodím na štiky, ale čistit rybníky :)))

                                  víkend chci strávit u našeho rybníčka :)) jsou tam pěkný kapříci, ale je to tam samý kořen, a tam právě jsou, takže se tomu raději vyhýbám, protože jednou jsem tam za 1 den nechala asi 10 krmítek :)) pak jsem šla raději jinam :))

                                    NRegress - Profil | St 3.6.2009 9:31:42

                                    Iwík >> Kdysi jsem jednoho vytáhl, ale focený byl klasickým foťákem. No a fotky jsou už dneska bůhví kde. Proto ho ani nemám napsanýho v osobních rekordech :-)) Ale měl 110 cm, kluk jeden fousatá. Skočil na okouní rotačku.

                                      NIwík - Profil | St 3.6.2009 9:27:18

                                      Regress >> tak doufám, že sem potom přihodíš nějakou fotku, ať se můžu podívat :))
                                      už máš nějakýho toho sumíka ???
                                      jestli jo, tak pošli foto :))

                                        NRegress - Profil | St 3.6.2009 9:24:49

                                        Iwík >> No prááávě, a proč myslíš že jsem si ho pořídil? :-))) Zvlášť když tady o několika místech vím, že tam ty kluci fousatý jsou.. A jít na ně s výbavou na kapry, aby mi to polámali a zdálky mi zamávali ploutvičkou, tak to teda neeee :-)))