Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

Iwík - Profil | St 3.6.2009 9:21:51

Regress >> no lepší slušný vybavení, než oči pro pláč ne?? zrovna do těchto věcí se vyplatí investovat, protože když Ti to pak přeláme, tak je to na prd :))
:)) uvidíme, ale láká mě to :)) to víš :)) zase něco nového :))

    Regress - Profil | St 3.6.2009 9:20:11

    Iwík >> No, nebylo to tak strašný :-))) Ale kupoval jsem jen jeden prut :-)) Jenže, prut 1.400,- naviják 1.300,-, šňůra 700,-, olova, háky, atd a bylo to docela dílo.. :-)))

      Iwík - Profil | St 3.6.2009 9:11:17

      Regress >> že by??
      no každopádně si přečtu další povídání o těchto bahnitých potvůrkách a třeba, kdo ví jednou se vydám k vodě s novým vercajkem - ale to budu muset počkat na odměny :)))

        Regress - Profil | St 3.6.2009 9:09:34

        Iwík >> Třeba by jsi zrovna měla štěstí. Sumíci mají rádi rybičky :-)))

          Iwík - Profil | St 3.6.2009 9:05:53

          Regress >> :))
          no sama se do toho raději hrnout nebudu :)) ještě bych ho náhodou chytla a stáhnul by mě do vody :))

          ne, na to štěstí nemám :))

            Regress - Profil | St 3.6.2009 9:04:25

            Iwík >> Já právě na ně jeden prut mám, novej. :-) myslím že do 300 gr odhozový zátěže. A kam na ně? No, na řeku, nebo na přehradu :-))

              Iwík - Profil | St 3.6.2009 8:50:23

              Regress >> to já vůbec nevím jak na sumíky, nikdy jsem tenhle lov nezkoušela :))
              nemám na to ani pruty :)) jen nějaké děličky do 100g pak do 60 g do 15 g, vláček a jednu 270/90g - tu používám nejraději, je malá a dobře se s ní nahazuje :)) navíc nevim kam bych na ně šla :))

                Regress - Profil | St 3.6.2009 8:47:57

                Iwík >> Nemáš čeho. Přinejhorším tam máš spoustu nářadí k obraně :-)) Sumíka chci a moooooooc.. Snad se letos zadaří. Nářadí je na něj přichystaný, už jen nahodit. :-)

                  Iwík - Profil | St 3.6.2009 8:43:07

                  Regress >> no to jo :))) ale já si raději prospim, ale zase, když jsme pod stanem, tak to jo :)) to pak ale chrápu na židličce a vydávám divné zvuky :)))
                  až jednou chytím sumce, tak se mi bude zdát, že mě sežral a to se budu budit asi častěji :)))
                  no to věřím, já nevím kdy přijedu, když máknu a stihnu dodělat to co musím, tak b ych mohla dorazit tak cca do 7 hodin, to by ještě šlo :)) včera jsem tam seděla do 21:45 hod. když jsem tam sama, tak to moc neriskuji, protože člověk nikdy neví, kdo Ti můžu dejchat za zády :)) když už odchází i chlapi od naproti, tak to raději taky balím :))
                  bojim bojim :))

                    Regress - Profil | St 3.6.2009 8:36:50

                    Iwík >> :-))) Jsi se namlsala co? :-)) To já mám večer trénink, takže se dom dostanu až v půl 9. Takže lehce povečeřím, dám kafe, kouknu na net a pak ještě zajdu na ty rousky. No a budu zralej na peřinu. :-) Nevím čím to je, ale na ryby se mi vstává mnohem líp před 4, než do práce v 5. :-)

                      Iwík - Profil | St 3.6.2009 8:34:41

                      Regress >> :))
                      i to je řešení, nabo se naučit létat :)) dneska jedu do dílny, takže se fišky nekonají, ale jinak bych šla, a to hned :))) no uvidím, v kolik dorazím dom, když tak se zastavím na hodinové chytání :)))

                      dneska jsem nemohla spát, zdálo se mi o amurech :)))

                        Regress - Profil | St 3.6.2009 8:32:06

                        Iwík >> :-)))) Já vím, jen na zem, pamatuju si :-))) Já se na moje oblíbený místo, kam jsem jezdíval, už asi dostanu jen těžko. :-(( Celé pole, kolem kterého se muselo jet je teď oplocený, a zůstal jen zarostlý pruh, přes který se s věcma prodírat je na houbeles. :-( Ale býval tam skvělý flek. Zkusím to ještě omrknout i z jiné strany. No a nebo nějaký vor, a přeplavovat se přes řeku odnaproti :-))

                          Iwík - Profil | St 3.6.2009 8:21:44

                          Regress >> no já normálně taky hned letím k vodě, ale zrovna včera se mi nějak nechtělo, koukala jsem ješt do PC a v tu chvíli jsem chtěla jenom sedět a čumět :))
                          taky se mi jelo nějak nejistě, ale pak jsem přejela silnici a najednou jako bych byla v jiném světě, rozjela jsem to a hurá k vodě :)) bylo tam dost rybářů, ale moje oblíbené místečko bylo opět prázdné, protože je tak malé, že se tam nidko nebude cpát, protože by si neměli kam dát židličku :)))

                            Regress - Profil | St 3.6.2009 8:18:12

                            Iwík >> Tak to znám, ale já když dorazím z práce dom, tak když nemám zrovna trénink nebo nějaký vystoupení, tak mě to naopak na ty ryby táhne. Je tam klid a nemusím nic řešit s lidma :-)) Ale to musím ještě do zítra vydržet. :-) Ale potěšili mě, mám kolem baráku čerstvě posekáno, tak asi večer nakouknu na rousnice, aby byly na víkend :-))

                              Iwík - Profil | St 3.6.2009 8:10:13

                              Regress >> já zase neměla na prutě sumíka :)))
                              no byl můj první :)) takže moje radost byla opravdu velká :))
                              byl tak pěknej :)) takovej vyžranej :)) a jakou mi udělalo radost, když jsem ho pustila zpátky :))

                              jo jo :)) a to se mi nejdřív moc nechtělo, byla jsem unavená, říkala jsem si, že dneska na ryby nepudu, ale pak jsem se rozhoupala :)) no a ještě, že jsem šla, bylo to super :)) jak přijdu z práce, tak jsem ráda, že sem v klidu :)))

                                Regress - Profil | St 3.6.2009 7:50:35

                                Iwík >> :-)) A víš že já snad amura ještě nikdy na háčku neměl? Nebo si to nepamatuju.. :-))

                                  Iwík - Profil | St 3.6.2009 7:23:22

                                  Regress >> ahojky rybáři :)))
                                  Tobě též :)) a hlavně, ať to sluníčko svítí a není zamračeno :)))

                                  Děkuji za pochvalu, kdžy jsem tahala toho amura, tak jsem nechtěla věřit vlastním očím :)))
                                  myslela jsem nejdřív, že je to karas, protože včera mi to ten karas rozjel a bojoval stejně, pak to pořád zdrhalo pod hladinu a mělo to fakt sílu, tak sem pořád povolovala :)) povolovala :)) no a když se objevila ta tlama, tak to moje nadšení ještě vystouplo víc, za deště a zamračena jsem byla najednou ta nejšťastnější :)))

                                    Regress - Profil | St 3.6.2009 5:55:13

                                    Iwík >> Krásné slunečné ráno a pohodový den přeji :-))

                                      Iwík - Profil | Út 2.6.2009 14:37:14

                                      Regress >> tak se měj hezky, papík a zítra písni :)))
                                      Iwíííík

                                        Regress - Profil | Út 2.6.2009 14:34:35

                                        Iwík >> Tak pa a krásný zbytek odpoledne.. :-)) Já upaluju dom. Pro dnešek stačilo :-))