- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pokec pro super lidičky
Rybářská sezóna 2011 bude o
A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%
B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%
C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%
D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%
E) Egohoničství v ML8%
F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%
Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
35x v oblíbených a 26x v ignorovaných.
Iwík - Profil | St 3.6.2009 9:21:51
:)) uvidíme, ale láká mě to :)) to víš :)) zase něco nového :))
Regress - Profil | St 3.6.2009 9:20:11
Iwík - Profil | St 3.6.2009 9:11:17
no každopádně si přečtu další povídání o těchto bahnitých potvůrkách a třeba, kdo ví jednou se vydám k vodě s novým vercajkem - ale to budu muset počkat na odměny :)))
Regress - Profil | St 3.6.2009 9:09:34
Iwík - Profil | St 3.6.2009 9:05:53
no sama se do toho raději hrnout nebudu :)) ještě bych ho náhodou chytla a stáhnul by mě do vody :))
ne, na to štěstí nemám :))
Regress - Profil | St 3.6.2009 9:04:25
Iwík - Profil | St 3.6.2009 8:50:23
nemám na to ani pruty :)) jen nějaké děličky do 100g pak do 60 g do 15 g, vláček a jednu 270/90g - tu používám nejraději, je malá a dobře se s ní nahazuje :)) navíc nevim kam bych na ně šla :))
Regress - Profil | St 3.6.2009 8:47:57
Iwík - Profil | St 3.6.2009 8:43:07
až jednou chytím sumce, tak se mi bude zdát, že mě sežral a to se budu budit asi častěji :)))
no to věřím, já nevím kdy přijedu, když máknu a stihnu dodělat to co musím, tak b ych mohla dorazit tak cca do 7 hodin, to by ještě šlo :)) včera jsem tam seděla do 21:45 hod. když jsem tam sama, tak to moc neriskuji, protože člověk nikdy neví, kdo Ti můžu dejchat za zády :)) když už odchází i chlapi od naproti, tak to raději taky balím :))
bojim bojim :))
Regress - Profil | St 3.6.2009 8:36:50
Iwík - Profil | St 3.6.2009 8:34:41
i to je řešení, nabo se naučit létat :)) dneska jedu do dílny, takže se fišky nekonají, ale jinak bych šla, a to hned :))) no uvidím, v kolik dorazím dom, když tak se zastavím na hodinové chytání :)))
dneska jsem nemohla spát, zdálo se mi o amurech :)))
Regress - Profil | St 3.6.2009 8:32:06
Iwík - Profil | St 3.6.2009 8:21:44
taky se mi jelo nějak nejistě, ale pak jsem přejela silnici a najednou jako bych byla v jiném světě, rozjela jsem to a hurá k vodě :)) bylo tam dost rybářů, ale moje oblíbené místečko bylo opět prázdné, protože je tak malé, že se tam nidko nebude cpát, protože by si neměli kam dát židličku :)))
Regress - Profil | St 3.6.2009 8:18:12
Iwík - Profil | St 3.6.2009 8:10:13
no byl můj první :)) takže moje radost byla opravdu velká :))
byl tak pěknej :)) takovej vyžranej :)) a jakou mi udělalo radost, když jsem ho pustila zpátky :))
jo jo :)) a to se mi nejdřív moc nechtělo, byla jsem unavená, říkala jsem si, že dneska na ryby nepudu, ale pak jsem se rozhoupala :)) no a ještě, že jsem šla, bylo to super :)) jak přijdu z práce, tak jsem ráda, že sem v klidu :)))
Regress - Profil | St 3.6.2009 7:50:35
Iwík - Profil | St 3.6.2009 7:23:22
Tobě též :)) a hlavně, ať to sluníčko svítí a není zamračeno :)))
Děkuji za pochvalu, kdžy jsem tahala toho amura, tak jsem nechtěla věřit vlastním očím :)))
myslela jsem nejdřív, že je to karas, protože včera mi to ten karas rozjel a bojoval stejně, pak to pořád zdrhalo pod hladinu a mělo to fakt sílu, tak sem pořád povolovala :)) povolovala :)) no a když se objevila ta tlama, tak to moje nadšení ještě vystouplo víc, za deště a zamračena jsem byla najednou ta nejšťastnější :)))
Čtenáři této diskuse také sledují
Burza na přívlačové nástrahy33408
Fotky ryb pouze na přívlač107179
Klub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
Výroba woblerů31008
Kayakfishing a kajakorybaření20685
Lodě a jejich úprava1035
Rare woblery - Rapala14053
Straty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
Galerie okounů ...1092
Úhoří sezona 201210514
Kde to žije - dravci
19:01Fotky ryb pouze na přívlač 107179
8:49Poradna: Sumcařina 2572
ÚtBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













