Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NIwík - Profil | Út 2.6.2009 14:17:09

Regress >> to já za hoďku a půl :))))))))))
JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
teď mě tu přepadla šéfka a chtěla abych pracovala :))) tak jsme se zasmály a jdu něco udělat, ale tak na 5 minutek, pak zase volno :))) jo je tu celkem klídek, ale jak kdy, příští týden se asi zcvoku :)))

    NRegress - Profil | Út 2.6.2009 14:03:20

    Iwík >> v pohodě, nic se neděje. Jen rád odpaluju nadhozy nooo :-))) Taky už mi hrabe, ale já za 40 minut mizím, takže pohoda :-))

      NIwík - Profil | Út 2.6.2009 14:00:24

      Regress >> ježiiiiš, já jsem fakt totálně mimo :))))
      jistě že pouštím rybky, :)))) už mi z té práce hrabe :))) i když koukám, že "s" a "j" je docela daleko od sebe :))
      minulý rok jsem si vzala jen 6 kaprů a jednu štiku, nic víc :))

        NRegress - Profil | Út 2.6.2009 13:49:41

        Iwík >> Ty se pouštíš, nebo spouštíš? :-))) Já jak kdy.. sem tam si nějakou rybu odnesu, neříkám že ne, ale většinu taky pošlu domů po vodě. Hlavně potom při vláčce.

          NIwík - Profil | Út 2.6.2009 13:38:44

          Regress >> no to jo, taková optimální velikost :)))
          já se pouštím, za tu dobu co jsem byla u vody, jsem si ještě neodnesla žádnou rybu, i když už možnosti byly :))
          nějak se mi líbí, když odplouvají :)) víc, než kdybych je měla hodit do vezírku :)))

            NRegress - Profil | Út 2.6.2009 13:32:12

            Iwík >> Hmm, ten karas by byl na sumíka dobrej :-))))))))) Ale radši bych to na něj ani nezkoušel, ještě mi zdrhne a bylo by tu o další rybu navíc. Ty stříbrňáci jsou docela životaschopný a mooooc rychle se množej...

              NIwík - Profil | Út 2.6.2009 13:17:57

              Regress >> tady máš karáska :)))
              cejna jsem vytáhla největšího toho na fotce, nevím kolik měl, ale na ten rybník je asi zatím můj největší :))

                NRegress - Profil | Út 2.6.2009 12:49:53

                Iwík >> Tak to já už karase neviděl docela dlouho, naposledy v akvárku v prodejně :-)) Tady je to většinou o cejnech kolem 40, ploticích kolem 30, okouni, ježdíci, oukleje.. A nebo násaďáci. Asi zase nakouknu na jiný loviště :-))

                  NIwík - Profil | Út 2.6.2009 12:31:22

                  Regress >> jůů, celozávodní dovolená, to by se mi taky líbilo, ale se čtyřnásobným platem :)))
                  před třemi týdny jsem vytáhla jednoho mrňavýho 36, pak mi to sebral jeden větší, táhnul to pěkně, přes brzdu, už byl kousek .... no a co myslíš??? :((( pustil se, tuším, že mohl mít tak těch 45 - 50 njn, pak už brali jen karásci a od té doby už jen a jen karásci :)))

                    NRegress - Profil | Út 2.6.2009 12:24:19

                    Iwík >> Já jednoho v pátek vytáhl, na kuku, ale byl to dorostenec, něco malinko přes 35. Ale i tak potěšil, byla to první ryba na ten nový feeder :-)) vlastně druhá, předběhla ho 15 cm plotička :-)) No a dovolenou si beru až na úterý 16. A příští středu ráno pojedu na krev, takže budu mít pak taky cca od 8-9 ráno volný celý den :-)) Ale vypadá to, že si volna užiju až až. Nejspíš budeme cca od 10.7 do konce srpna na 60% doma. vyjma 3 týdnů celozávodní dovolený.

                      NIwík - Profil | Út 2.6.2009 12:19:46

                      Regress >> jj, taky jsem se tomu patřičně zasmála :))
                      když jsou dobrý lidi, není co řešit :))
                      nejraději bych si vzala dovolenou a zmizela odsud na ryby :)) nebo řekla, že mi není dobře :)) ale lhaní nemusim, tak to raději vydržím :)))
                      vůbec nemůžu chytit žádnýho kapra, a když už se mi tam pověsí, tak spadne :(( njn, žerou jikry, ty prasátka :))

                        NRegress - Profil | Út 2.6.2009 12:17:37

                        Iwík >> Já asi vím, jak jsi to myslela, jen jsem to otočil v pokus o žert no :-)) A ten prut mě netrápí. Sice v tu chvíli jsem byl naštvanej, ale reakce prodavače a dealera mě uklidnily. Do čtvrtka to vydržím, stejnak není moc času. :-))

                          NIwík - Profil | Út 2.6.2009 12:12:56

                          Regress >> nee, to ne :)))))
                          myslím to jinak, ale to je fuk :))))
                          no to naštve, ale když to opraví bez problémů, tak je všechno oukej :)))

                            NRegress - Profil | Út 2.6.2009 12:01:39

                            Iwík >> :-))))))))) je mi to spojení s přírodou jasný. Ty máš prostě ráda vlky :-))) pavouci mi nevadí, maximálně je sfouknu. Ale ty malý zrzavý bestie, co maj rády přesilovku a hryžou a hryžou, ty já nerad :-))
                            Tenhle prut je funglovka, koupený ve čtvrtek, tak nejspíš jen vada materiálu.

                              NIwík - Profil | Út 2.6.2009 11:57:12

                              Regress >> tak to jo :))
                              mě se naštěstí proutky ještě nezničili, až na jeden starý (asi 10 let) tomu upadlo očko celý :)) tak jsem to přilepila a funguje dál :)))
                              no já mám skládací židličku, ale jsem nějak zvyklá, že si do ní vždycky rychle sednu, nebo spíš do ní vletim, takže má chudinka rozjetý nožičky, navíc se mi nevejde do futrálu, když chci jet na kole, tak vozím kus hadru a to mi stačí, jsem víc spojená s přírodou víš :)) akorát mě pak vadí, když mě něco lechtá na břiše a když se podívám pod tričko, tak na mě kouká ošklivej pavouk :)) maj na mě moc nožiček - fujky :)) ale jinak mi nevaděj, hlavně, at po mě nechoděj :)))

                                NRegress - Profil | Út 2.6.2009 11:47:39

                                Iwík >> :-))) náhodooooou, to by mohlo vypadat sexy :-)) Já donedávna taky seděl buď na zemi, nebo na takový starý vojenský železný sesli. Ale bylo to těžký, studený, nic moc pro sedínku. Tak jsem teď koupil skládací židli, snad něco vydrží :-) No a u proutku mi vypadlo obložení jednoho očka. Tahal jsem kapříka, cinklo to, a půlka obložení mi zůstala na vlasci, a zbytek odpadal do vody.. Ale reklamace příkladně rychlá. Včera jsem to tam odnesl, zítra večer dealer doveze nový díl a ve čtvrtek můžu zase k vodě :-)

                                  NIwík - Profil | Út 2.6.2009 10:54:58

                                  Regress >> u mě docela dobrý, no i když jak se to vezme :))
                                  ale dnes bych chtěla jít k Berounce, ale jestli bude pršet tak nevím, protože sedím na zemi, tak bych měla mokrej zadek, to bych pak vypadala fakt blbě :)) ale zatím to vypadá, že pojedu, nakopnu kolo a vyrazím :)) už jsem tejden nebyla na kole, to je děs, takhle zanedbávat můj kočár :))
                                  co máš s proutkem??

                                    NRegress - Profil | Út 2.6.2009 10:52:29

                                    Iwík >> No, sluníčko svítí, reklamaci na proutek mi taky vyřizují promptně, tak ještě čas a bude fajn :-)) Co u Tebe?

                                      NIwík - Profil | Út 2.6.2009 10:47:16

                                      Regress >> taky konečně krásný neuplakaný den :)) milý rybáři :))
                                      jak se máme??

                                        NRegress - Profil | Út 2.6.2009 10:46:25

                                        Iwík >> Krásný den, sličná rybářko :-))