Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NIwík - Profil | Út 2.6.2009 10:35:05

kebator >> Kebator >> já tu jsem jen do 15:45 hod. :)
tak se potom ozvi :))
papa a ať máš lepší náladu :))

    NKebator - Profil | Út 2.6.2009 10:34:05

    Iwík >> nemam cas teraz, potom popiseme, normalne ma tu asi drbne dnes !!

      NIwík - Profil | Út 2.6.2009 10:28:31

      kebator >> Kebator >> teda, až tak?? jakto?? co se děje??

        NKebator - Profil | Út 2.6.2009 10:27:31

        Iwík >> ale na hovno ...

          NIwík - Profil | Út 2.6.2009 9:57:00

          kebator >> Kebator >> jak se máš Kebo??
          co rybičky??

            NKebator - Profil | Út 2.6.2009 9:53:28

            Iwík >> aspon niekto :-)

              NIwík - Profil | Út 2.6.2009 8:37:40

              kebator >> Kebator >> ahojky Kebo :)))
              to si piš, ale už sem skoro nikdo nechodí, jen Ty :))

                NKebator - Profil | Út 2.6.2009 8:25:12

                halooo, ako funguje to tu este ??

                  Nrakosníček - Profil | So 23.5.2009 22:50:17

                  čau ste tu někdo

                    Nkiwi - Profil | So 23.5.2009 21:32:30

                    noční ryba >> Aha...

                      Nnoční ryba - Profil | So 23.5.2009 20:29:57

                      na pohádky na dobrou noc

                        NIwík - Profil | Pá 22.5.2009 11:10:55

                        kiwi >> ježiš, to bych umřela, dělat tak dlouho :))
                        tak to je fajn, takovou rybu pustit musí být krásný :))

                        Tak se měj, ahojky :))

                          Nkiwi - Profil | Pá 22.5.2009 11:08:45

                          Iwík >> od sedmi☻

                            Nkiwi - Profil | Pá 22.5.2009 11:08:24

                            Iwík >> Jasan plave dál, ten měl 190. Letím zase něco dělat. ahoj.

                              NIwík - Profil | Pá 22.5.2009 11:06:39

                              kiwi >> njn, a od kolika děláš??

                                NIwík - Profil | Pá 22.5.2009 11:06:07

                                kiwi >> krásnej :)))
                                vypadá, jak kdyby se smál :)) pustil si ho zpátky?? kolik měl??

                                  Nkiwi - Profil | Pá 22.5.2009 11:01:45

                                  Iwík >> Ale někdy mi to taky vyjde☺

                                    Nkiwi - Profil | Pá 22.5.2009 10:59:16

                                    Iwík >> Jsi mě naštvala☺ U mě konec pracovní doby 18h jdu domů a sotva lezu☺

                                      NIwík - Profil | Pá 22.5.2009 10:55:17

                                      kiwi >> asi takhle: konec pracovní doby v 15:45
                                      dojez domů cca v 16:20
                                      hodím na sebe kamu, beru kolo a už frčím k Berounce :)))

                                      Bych se zbláznila pořád sedět doma :)) to nejde :)))

                                        Nkiwi - Profil | Pá 22.5.2009 10:53:01

                                        Iwík >> No to kecáš že jsi pořád na rybách☺ zavídím, víš☺