Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NIwík - Profil | Pá 22.5.2009 10:49:10

kiwi >> PC doma je, ale po práci ihned mažu k vodě :))
navíc se k PC nedostanu, protože tam sedí buď táta a to většinou na dlouho nebo máma :))
největší šanci mám v práci :))
tak se budu těšit na fotky jak rybiček, tak přírody :))

    Nkiwi - Profil | Pá 22.5.2009 10:47:52

    Iwík >> lwíku ahoj, na sumíky vyrážim 12.6 tak uvidíme jestli budou fotky ryb nebo přírody☺ zařiď si PC doma...

      NIwík - Profil | Pá 22.5.2009 7:10:49

      kiwi >> ahojky Kiwíku,
      já chodím dom v 15:45 :))
      až tu budeš, tak písni, jak se máš :)) a jak jdou sumíci :)

        Nkiwi - Profil | Čt 21.5.2009 16:53:28

        Iwík >> Ahoj,............... zase pozdě:-) já tě tu nikdy nestihnu ☺

          Npavel68 - Profil | Čt 21.5.2009 13:07:34

          to mně chodí samí obři .-)))))

            NKebator - Profil | Čt 21.5.2009 13:06:09

            Knapík >> jj, tak tak, kostnaky ...

              NKnapík - Profil | Čt 21.5.2009 11:27:29

              kebator >> Kebator >> bílé červíky, po vašom kostňaky :))

                NKebator - Profil | Čt 21.5.2009 11:05:22

                Knapík >> myslis zizaly alebo kostnaky ? pekny kaprik !! gratulujem

                  NKnapík - Profil | Čt 21.5.2009 10:52:28

                  kebator >> Kebator >> polknul 3 červíky a lehce pokřivenýmu jsem v rychlosti naměřil 63cm, takže max mohl mít 65cm, kdyby se narovnal..

                    NIwík - Profil | Čt 21.5.2009 10:50:39

                    kebator >> Kebator >> tak přeji hodně úspěchů :))
                    ať chytneš nějakou hasičskou hadici :))

                      NKebator - Profil | Čt 21.5.2009 10:44:36

                      Knapík >> pekny kaprik !! na co skocil ?? hod este miery prosim

                        NKebator - Profil | Čt 21.5.2009 10:44:11

                        Iwík >> cauko cauko. dnes na ne idem, celkom sa dari, ale roboty mam dnes ako na kostole. Porsche vyroba dnes nerobi, tak tam robime cely den udrzbu ... takze tak, nic moc ale zajtra dnes o 16:00 uz vikend, tak idem az do nedele na ryby. uz sa tesim, co sa podari !

                          NKnapík - Profil | Čt 21.5.2009 9:29:29

                          podařil se krásný říční kapr, samá ploutev, celej sazan :))

                            NIwík - Profil | Čt 21.5.2009 8:20:44

                            kebator >> Kebator >> ahojky, žije, ale spíš přežívá :))
                            co úhoři???

                              NKebator - Profil | Čt 21.5.2009 8:18:47

                              halooo, zije tu niekto ?

                                Nrakosníček - Profil | Po 18.5.2009 21:28:14

                                je to z takle malího rybníka

                                  Nrakosníček - Profil | Po 18.5.2009 21:25:09

                                  Na , tak malý rybník tolik rybiček.jen se dobře podívat toho potěru to je hrůza

                                    Nrakosníček - Profil | Po 18.5.2009 21:24:23

                                    Na tak malý rybník tolik rybiček

                                      Nrakosníček - Profil | Po 18.5.2009 21:19:20

                                      no mě přišel v nedely

                                        Npavel68 - Profil | So 16.5.2009 23:13:50

                                        Ládin >> mně též :-))))