Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NLádin - Profil | So 16.5.2009 22:48:32

Mě zabral taky, už v úterý, ale nějak jsem se zapomněl pochlubit

    Npavel68 - Profil | So 16.5.2009 13:36:56

    Knapík >> byl jsem druhej den na tom samým místě a zakalenost ukrutná.Myslel jsem,že tam to nebude zkrzevá štont,ale zmýlená neplatí... :-)))

      NKnapík - Profil | So 16.5.2009 13:34:43

      pavel68 >> synovec, chytali jsme chvíli v hradišti s bráchou ....

        Npavel68 - Profil | So 16.5.2009 13:33:37

        Knapík >> kdes ukradl to dítě ??? .-)))

          NKnapík - Profil | So 16.5.2009 12:42:01

          a pak se vrátil ...

            NKnapík - Profil | So 16.5.2009 12:41:19

            chvilku postál modelem ...

              NKnapík - Profil | So 16.5.2009 12:40:33

              kapr zabral ...

                NKnapík - Profil | Pá 15.5.2009 7:07:20

                Strejda_ Rahul >> X - Rap >> u nás jak jsi mohl vidět stačí málo :(((

                  NX - Rap - Profil | Čt 14.5.2009 17:33:11

                  Knapík >> To u nás je slejvás dva dny, a voda je křištálová!

                    NIwík - Profil | Čt 14.5.2009 12:25:58

                    ...

                      NIwík - Profil | Čt 14.5.2009 12:01:40

                      kebator >> Kebator >> měj se papa

                        NKebator - Profil | Čt 14.5.2009 11:57:03

                        Iwík >> ale nie, dnes ani na ryby nejdem, ale zajtra nam zacina sezona na kapre, tak sa pojdem trosku vyblaznit na jedno jazierko ! OK, idem robit, cafko !

                          NIwík - Profil | Čt 14.5.2009 11:54:24

                          kebator >> Kebator >> tak si to tak neber, když to nejde, tak to půjde jinak :)) hlavně se nerozčiluj, byla by škoda si kazit pěkný den :))) nebo ne??

                            NKebator - Profil | Čt 14.5.2009 11:53:09

                            Iwík >> cauko, ale na prd. dnes robim ako debil, tak nemam na nic cas. a nedari sa mi, to je ten najvacsi problem !

                              NIwík - Profil | Čt 14.5.2009 11:41:42

                              Knapík >> tak to jo :)

                                NKnapík - Profil | Čt 14.5.2009 11:36:41

                                to je zkrátka úhlava, stačí kratší intenzivní liják a přitékající potůčky a splach z polí udělaj za krátko tohle, stavem je asi tak jen 20cm nad standard..

                                  NIwík - Profil | Čt 14.5.2009 11:31:40

                                  Knapík >> fuj, co to??
                                  pršelo?

                                    NKnapík - Profil | Čt 14.5.2009 11:27:56

                                    Iwík >> u nás je řeka kalná jako vepř, asi takhle .... :(((

                                      NKnapík - Profil | Čt 14.5.2009 11:27:17

                                      Vase zprava

                                        NIwík - Profil | Čt 14.5.2009 11:27:15

                                        Knapík >> ahojky :)))
                                        pěkný rybky :))
                                        jak jde lov??