Pokec pro super lidičky

Volný pokec s přáteli o rybách a nerybách.
Autor diskuse: Iwík - Profil , 30.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Rybářská sezóna 2011 bude o

A) Válení se u vody, čučení na swingry a možná přijde i kapr :))17%

B) Kecání s přáteli o chlastu, drahých polovičkách a možná i nějakých rybách7%

C) Pohodě u vody s hromadou ryb 56%

D) Kecání na MRKu s MRKmeny o virtuálních úlovcích a úspěchu6%

E) Egohoničství v ML8%

F) Pokud přijede Denny, tak nám to tu vychytá a mám po sezóně :)5%

Od 10.1.2011 hlasovalo 135 čtenářů.

NKnapík - Profil | Čt 14.5.2009 11:26:53

Vase zprava

    NKnapík - Profil | Čt 14.5.2009 11:26:34

    Vase zprava

      NKnapík - Profil | Čt 14.5.2009 11:26:22

      ..

        NKnapík - Profil | Čt 14.5.2009 11:26:07

        ahoj, pár foteček z Mariánek...

          NIwík - Profil | Čt 14.5.2009 11:26:05

          :(

            NIwík - Profil | Čt 14.5.2009 11:23:16

            kebator >> Kebator >> ahojky, jak se máš??

              NIwík - Profil | Út 12.5.2009 10:15:22

              kebator >> Kebator >> krásnej :))))

                NKebator - Profil | Út 12.5.2009 10:06:14

                tak uz to tu je ... fotene mobilom

                  NIwík - Profil | Út 12.5.2009 9:55:27

                  kebator >> Kebator >> OK, budu se těšit :)))

                    NKebator - Profil | Út 12.5.2009 9:54:18

                    Iwík >> mam, ale len v mobile, neskor to sem hodim ...

                      NIwík - Profil | Út 12.5.2009 9:42:06

                      kebator >> Kebator >> paráda :)))
                      tak alespoň tak :)))
                      foto asi nemáš viď :))

                        NKebator - Profil | Út 12.5.2009 9:37:57

                        Iwík >> hej hej, som tu :-) cauko, vcera som mal paradnu jazdu cez cievku na zizaly na Vahu, ale skoda, lebo som ju nepremenil na rybu :-( ale podaril sa jeden nosal cca. 30 cm, takze spokojnost, aj ked som nabehal cca. 50 Km ...

                          NIwík - Profil | Út 12.5.2009 9:23:54

                          kebator >> Kebator >> huůů. jsi tu??? :)))

                            NLádin - Profil | Po 11.5.2009 21:54:41

                            A když sme u těch trofejí, eště jeden starší sumec...

                              NLádin - Profil | Po 11.5.2009 21:48:18

                              rakosníček >> ty chodíš v létě na dírky? :-)

                                NLádin - Profil | Po 11.5.2009 21:46:13

                                Tady sem našel taky jednu čudlu :-)))

                                  Nrakosníček - Profil | Po 11.5.2009 21:01:00

                                  taky mam já nic jiního nechytám

                                    NIwík - Profil | Po 11.5.2009 20:17:28

                                    Ládin >> tak to jo :))
                                    jsou krásný, akorát takový placatý :)) njn lopaťáci :)))
                                    ještě perlínci

                                      NLádin - Profil | Po 11.5.2009 20:15:43

                                      Iwík >> Krásnej cejnek, takový sem chytal v sobotu taky a měl sem z nich radost, byly to body na závodech.

                                        NIwík - Profil | Po 11.5.2009 20:04:14

                                        Ládin >> si piš, sice čudly, ale pak přišli dva kapříci, ale jen 35 a 38, ale udělali radost :))